קיר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

קיר הוא מכשיר ריגול זדוני המגיע בשלל צורות וצבעים, ידוע ברחבי העולם לדרך הטובה ביותר לקיים יחסי מין ללא הפרעה.

היסטוריה

הקיר הראשון

הקיר הומצא ע"י הרוזן מן הו שא השלישי כשאשתו השמנה, הרוזנת תר הי יו התעקשה לספר לו את מעללי היום, השבוע, החודש, השנה והעשור הקודם. הרוזן החליט להקים מעין חומה שתפריד בינו ובין אשתו, אשתו שהיתה שקועה באותו הזמן בסיפור על אירועי יום האתמול והשלכתם על יום השלשום לא הבחינה בקיר ההולך ונבנה ביניהם ולכן המשיכה בשיחתה חד הכיוונית.

הקיר, שנבנה מלבנים אדומות פשוטות חצץ בין הרוזן לאשתו ועמעם במקצת את קולה של הרוזנת. אך הרוזן, שניסה להתחיל אם בחורות צעירות בצד שלו של הקיר, החליט שזה לא מספיק, שהוא רוצה שאשתו תהיה סגורה לחלוטין בתוך קיר ענקי שיקיף אותה. לכן החלו מאמצים אדירים לבנות חומה אדירה שתקיף את אשתו השמנה של הרוזן, חומה אדירה שכמותה לא ראו מעולם, "החומה הגדולה" כפי שקראו לה בעולם הגנה על הרוזן שהצליח, סוף סוף, לעסוק בתחביבו החדש, להתחיל עם בחורים צעירים. אשתו, שלא שמה לב שהחומה האדירה הקיפה אותה המשיכה לדבר ולדבר ולדבר ולדבר עד שהתפוצצה! לאחר הפיצוץ הגדול נפתחו חורים בחומה שכונו "שערים" שדרכם אנשים נכנסו לשטח האדיר שפונה לאחר פיצוץ הרוזנת אך בגלל הסירחון ששר שם כולם צמצמו את אפם ועיניהם בזמן כל שהותם. לארץ הזאת שבין החומה האדירה קוראים כיום "סין" ולאנשים שגרים שם קוראים "(מו)ס(כ)יני(קי)ם" או בקיצור "סינים".

לאחרונה הקיר של הרוזן מן הו שא שופץ על ידי השלטונות הסיניים והפך למלכודת תיירים נוראית וחסרת רחמים אטרקציה יפיפיה ונהדרת ברפובליקה העממית הדגולה של סין.

הקיר בעת העתיקה

בעת העתיקה גילו אנשים רבים את יעילותו של הקיר והחלו לבנות ממנו בתים וחומות. לקירות מסויימים היו משמעויות בעת העתיקה, ביניהם: הכותל המערבי, החומה הגדולה שליד הקיוסק של יוסף וחומת אדריאנוס.

הכותל המערבי

כידוע, הכותל המערבי הוא כל מה שנשאר מהחומה החיצונית של בית הבושת המפורסם, בית המשגל, שנהרס במרד הזונות הגדול. הכותל נחשב כאחד הקירות המפוארים ביותר בעולם ודתות רות סוגדות לו. אף קיימת אגדה שאומרת שאם תכתוב שם של בחורה על פתק ותדחוף אותו לחריצים של הקיר, זונה תבוא ותראה את שם הבחורה, ותדאג שתוכל לדחוף דברים אחרים לחריצים של אותה הבחורה.

כמובן שעל מנת שהגברים לא יובכו מנשים בעוד הם מכניסים את שם הבחורה לקיר יצרו "עזרת נשים" שמטרתה היא לעזור לנשים להציץ לגברים בזמן שהם מנסים להכניס פתקים לקיר.

החומה הגדולה שליד הקיוסק של יוסף

חומת אדריאנוס. יש לשים לב לגדולתה של החומה.

יוסף בן יעקב, נחטף בילדותו על ידי נוודים ונלקח למצרים, שם הוא הקים קיוסק מפואר ומכר שם סמים וסגריות ממתקים לכל החרטומים והפרעונים. לידו נבנתה חומה אדירה שחצצה בין הרובע הגרמני לרובע הצרפתי בקהיר. הקיר הנ"ל נבנה על מנת למנוע קרבות ומלחמות בין התושבים הגרמנים לבין הצרפתיים. מיותר לציין שזה לא עזר, כי בשנת 73 לפנה"ס התושבים מהרובע הרוסי הנחיתו טיל אטומי במקום.

חומת אדריאנוס

חומת אדריאנוס היא חומה הנבנתה על מנת להגן על הקיסר אדריאנוס מהשבטים הסקוטיים הצפוניים. אדריאנוס, שכידוע פחד מלובשי החצאיות המרתיעים והורה לבנות חומת ענק שתגן על האמפרייה רומית מפניהם. החומה הייתה כל כך גדולה שהיא גרמה לצ'אק נוריס להראות קטן. צ'אק, כתגובה למעשה הכפירה הנ"ל החריב את האימפרייה הרומית והשמיד את רב החומה. עד ימינו קיימים שרידי החומה באנגליה של ימינו ומשתמשים אנגליים רבים כמלכודות תיירים ומלכודות צרפתים, כי כידוע, הבריטים נוהגים לצוד צרפתים.

מבנה

קיימים מספר סוגים של קירות:

  • קיר (או לחילופין גדר) הפרדה
  • קיר עקום
  • קיר לבנים

ההבדל העיקרי הידוע ביניהם הוא ממה הם נבנו, בזמן שקיר ההפרדה נבנה מבלוקים ענקיים של חצץ ומעיים אנושיות, קיר עקום בנוי באבנים באלכסון, וקיר מלבנים, בנוי, כמובן, מתחתונים.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על קיר.