קפטן הוק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

קפטן הוק (בערבית: كابتن هوك) היה בגלגולו הקודם חתול עם אלרגיה לפרווה וגם שודד ים שהוזכר מעט בספר "פיטר פן" בזכות החוזה המפוקפק שלו עם חברת דיסני מי שבתחילת מלחמת העולם הראשונה הייתה אויבתו. קפטן הוק התפרסם בעיקר בזכות אמו, "בריטני ספירס" שטיפחה אותו וגידלה אותו ברעננה בין השנים 1973-1855.

ילדותו העגומה של הוק

ברנדון "שי" הוק נולד בשנת 666 לספירה כאשר נברא ע"י אלוהים וצביקה פיק בעת שיכרות. כשחזרו לנפשם הבינו את טעותם הנוראה ביצירת הזוועה הירוקה וזרקו את הוק התינוק לפח הזבל האוניברסלי: בריטני ספירס. כך התחילו חייו האומללים של הוק. חייו העלובים והבודדים ברעננה חישלו אותו והעניקו לו את שרירי הברזל שלו. כשחגג שנה, בריטני, שהתחברה מאוד אליו, שיחקה איתו בעת שקיבלה שיחת טלפון חשובה. בזמן שהותו באוויר ענתה בריטני בשיחה והוק נפל, מאז קפטן הוק כבר לא היה אותו דבר אך השקע בראשו שימש כמאפרה מצוינת לאמו המכורה קל לניקוטין. בגלל צורת ראשו המוזרה הלך כל חייו עם כובע עד שבגיל עשרים עזב את הבית והשתמט מן הצבא. בזערת מראהו המוזנח: הזקן המדלדל, הבגדים השחורים והכובע הגדול הצליח לברוח מן ישראל בתחפושת של הרב הגדול של דת המאמינים מפלצת הספגטי המעופפת.

שנות נעוריו של הוק ומסעו בים

כאשר עזב את אמו והלך להפליג בעולם מצא אותו משרתו הנאמן מר סמי שטיפח את הוק וגידל אותו עד שהפך להיות שודד ים למופת.
בגלל שנטש את אמו פיתח הוק דיכאון קשה הוא נהיה עצוב יותר משוד לשוד מבזיזה לבזיזה ומאונס לאונס עד שלבסוף פיתח נטיות אובדניות ופיצול אישיות בשם דורין אטיאס עליה נדבר בהמשך הדבר היחיד שהחזיק אותו חיי היה הצוות הנאמן שלו המורכב מפדופילים,שחקנים,רוצחים,מתנקשים,עבריינים ומר סמי השמנמן והאהוב כאשר טייל בים גילה מקומות חדשים ונפלאים כגון ירושליים וחומוס וניו יורק אך גילה גם מקומות פחות נעימים כמו: עירק גפילטע-פיש והשיער של מוש בן-ארי ואיתם לוו מחלות כגון: הרפס שפעת החמור התמהוני כינים קרציות דבר שחין מחלת התרנגול הטבעוני והצופיפניקים ! לקראת ימיו האחרונים הים לפני שפיצול אישיותו דורין השתלטה עליו הוא גילה שהוא חולה איידס סופני אך החליט לשמר זאת בסוד בעקבות כמה סרטים שלא היה גאה בהם עם כמה מהבחורות על הסיפון

מקור שמו של הוק

ברנדון "שי" הוק (באנגלית: brendon shi hook) קיבל את שמו ממר ס(ת)מי ת'פה אשר גילה שהוק התחפש לאישה בלויה ומאוסה שלאף אחד לא אכפת ממנה כדי לפצות על אובדן אמו, לדמותו קראו דורין אטיאס במהרה דמותו נהייתה פופולרית בקרב מכורים לרכילות,לשומן כבש ולנזלת "בטעם של פעם" עם הזמן אף "קיבלה" פינה "משלה"
לאף אחד לא היה מושג שאהוב הנשים הגברי הוק בעצם היה דורין אטיאס ונלחם במחלת איידס קשה חוץ ממר סמי שמצא את הוק לובש את תחפושתו הגאונית של האישה המאוסה ומכאן שמו קפטן הוק באנגלית: (captain hook) כי הוק באנגלית זה חיבור בין זוגות וקפטן זה מפקד\ת וכידוע לכולם דורין אטיאס הייתה אלילת הזוגות הצפונבונים המטומטמים.

ימיו (הכמעט) האחרונים של הוק

כאשר גילה שהוא חולה סופני הושקעו בגופו של הוק כל המאמצים בכדי לשמרו בחיים לאחר מספר טיפולים מוצלחים של הפרופסור צדי צרפתי, שעזר גם בטיפולי אורך חיים לשמעון פרס, נהפך הוק לבן אלמוות. אך במצב טבעי של סטלה טהורה
מה שגרם לו להינות מהחיים עד הסוף ללא התחשבות בתוצאות הרופאים שטיפלו בו דחו את בקשותינו לשיתוף תיק הטיפול שלו איתנו אך מקורות מוסרים שהחומרים כללו :


כמו-כן הטיפול כלל אכילה קיצונית של דלורית עם נגיעות חגב ועור נמר חברבורות וכן, כמויות מסחריות של סמים כגון:

  • קוקאין
  • הירואין
  • גראס
  • חשיש
  • סם אונס
  • שיער פינגווין
  • הפרשות (מכל שבעת הסוגים) של חמור דו מיני

הרפתקאותיו של הוק עם פיטר פן "הנער השובב"

בגלל מצבו של הוק בו הוא נתון בסטלה טהורה ניצל אותו פיטר פן למספר סרטים כחולים, מאוד גסים.
קפטן הוק שהיה בטוח כי הגיע לארץ לעולם לא הקסומה נגרר למוסך האחורי של פיטר פן ועבר התעללויות ע"י רגזני וישנוני רוני דלומי. הוק גם נאנס קשות ע"י חבורת הגמדים כולה !, הנסיך מקסים וגם ע"י פיטר פן עצמו אותם תוכלו לראות באינטרנט ובמקומות שונים
כמו: בסרטון זוכה האמי: "הנער השובב ושודד הים העליז" או גם בסרט זוכה גלובוס הזהב: "הנער השובב משתולל על שודד ים ישנוני" ואפילו בסרטו זוכה האוסקר: "מעשה בנער שובב שבעה גמדים ושודד ים מנוצל" עוד תוכלו לקרוא על הוק באתר הרכילות של אישיותו הכפולה דורין אטיאס המקומטת.
תוכן הסרטים סודי ביותר אך יש סיכוי שתוכלו לממצוא את הסרטונים האלו ועוד הרבה אחרים הכוללים בין היתר את: היפה והחיה,היפיפיה הנרדמת,שלגיה עמי ותמי ועוד הרבה אחרים.
כתובת האתר היא: גברים_ונשים_שווים_מהאגדות_דוט_קום למען ביטחונכם האישי צוות האתר מזהיר מראש התוכן קשה לצפייה !

החוזה המפוקפק עם חברת דיסני


לאחר שאנשיי האגדות גמרו לנצל את השודד המסכן ננטש להירקב הרחובות ארץ הממתקים הקסומה לבדו(הרחוב) בגלל שתמיד היה מושפע מסמים כמעט נהרג שניסה לאכול בני אדם אמיתיים רכוש ורכב ולכן נלקח לאברבנל לבידוד לאחר שאכל חטיף שוקולד בשם ברק "חוסיין" אובמה לאחר שיצא מן אברבנל השפעת הסמים התבררה כזמנית והופסקה במיידית אז הבין כי הוא שודד בודד ועני וכדי לשרוד כרת ברית דמים עם השטן וולט דיסני בחוזה הובטח לו פסיכולוג ומאפרת וגם נערת ליווי אך הוק שעדיין היה טיפה מסומם לא קרא טוב את החוזה וקיבל את:
פסיכו העוג
מנסרת
וקערת ריגול
הוק התאכזב כאשר שגילה שקיבל את כל הזבל הזה אך לא יכל לברוח כי הוא כרת ברית דמים עם דיסני החביב סרטו הראשון היה פיטר פן בו נפגש עם אויבו הוותיק אך ללא זכר מהתקופה האפלה בה ניצל פיטר את הוק המסכן פיטר היה המום וחרמן כאשר ראה שוב את הוק והיה נחוש לסיבוב חוזר עם כל הגמדים עליו ולכן בגלל שהיה עדיין קל להשפעה ניצל פיטר את ההזדמנות וסימם את הוק מחדש בעזרת סם אונס וקומדיות רומנטיות לאחר כמה סיבובים שתוארו על ידי הוק כמאבקים בלתי נשכחים עם יריבו כאשר בסוף ניצח פיטר בזכות אבק הפיות הלבן שזרק על הוק את כל הסרט תיקנו בעריכה והגישו לכותבים שהוסיפו כמה הערות גזעניות והסרט נהיה להצלחה בקרב ילדים בני שנתיים ועד מבוגרים בני שלושים שאין להם מה לעשות עם החיים ללא מטרה שלהם לאחר שנים של ניצול ואבק פיות לבן שוחרר הוק מהחוזה עקב התערטלות בציבור.