רעננה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

רעננה היא עיר בין הוד השרון להרצליה שנשלטת ע"י רחום בליאט, דמות מסתורית ממוחו של נונסטופ, ראש העיר, שמכנה את רחום בשם רעניני, ומכאן שמה של העיר.

רעננה
רררררררענינייייייייייי
!11
Raanana flag.jpg
מדינה הוד השרון
מחוז תל אביב
נפה הרצליה
ראש העירייה נונסטופ
שטח 1357 קממב"ר
קידומת ררררננימיניםםםםםםםםם
רעניני מרענן את רעננימנים ואבי נימנים.com

היסטוריה

בשנת 1575 לספירה, רחום בליאט עזב ביחד עם שמעון פרנס את קבוצת "שבעת הרוכבים" שהגיעה לפתח-תקווה על מנת לחקור אותה ואת ההיסטוריה שלה. הם עזבו אותם כי היה להם שם משעמם ואחרי העזיבה הקבוצה נקראה "חמשת הרוכבים". ביחד עם שמעון פרנס, הוא הקים בעשר אצבעות את רחוב אחוזה, שנקראהה עך בתחילה בשל שתי האחוזות שלהם שהיו משני צידי הרחוב.

אחרי העלייה הוודקאית (25 שנים לאחר העליה הרוסית) העיר הכפילה את אוכלוסיית האנשים בה ושילש(ל)ה את אוכלוסיית הגרבילים שלה.

לאחר העלייה הוודקאית השלישית, (12 שנים לאחר הראשונה), אבי נימנים הצטרף לעיר והקים את רחוב בן גוריון (שנקרא על שם נמל התעופה בן גוריון, שהופצץ 5 שנים לפני העלייה). לאחר הקמת כביש 531, הפך הרחוב לרחוב (שאפו דודה סימה - mind blooooooooooooown) שבו תאונות רבות (בול כמו בירכא ובג'לג'וליה).

20 שנה לאחר העליה השלישית, הוקם בעיר מסגד אבו אל-חמזי-אל-בדאווי-אל-בגדאדי. שהתושבם הרסוהו כעבור 5 דקות.

בתגובה להריסת המגדל, פלשו לעיר העיזות של פוטין בשיירה ארוכה (עם נזלת ירוקה) של סובארו פשע.

100 שנים אחרי הפלישה, רחום בליאט מת כתוצאה מאי שתיית וודקה ואי-ציות לחוקי פוטין (המוסד טייח את המקרה, אז אין מה לדאוג). רחום נקבר במאדים, ולאחר ההתנגשות הגדולה, שלדו עף לתוך החור השחור הגדול שבתוך הכורמפעל הגרעיניהטקלסטיל בדימונהניו-ירוחם.

תרבות

הרעננים אוהבים למרוח דאורדורנט הנושא את שם העיר שלהם (רעננה). בנוסף לכך, הם שוחרי ושחורי שלום.