שטח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Shmoelof.jpg ד"ר שמואלוף טוענת:
"בשטחה של מדינת ישראל ניתן לפרוס 22,222,222 זוגות נעליים""שטח" הנה המצאה נאצית זדונית הנועדה לגרום לאזרחים בגרמניה לחשוב שהתקדמות הצבא הגרמני באירופה עוזרת להם במשהו.

היסטוריה

המקור

הרעיון נעלה בשיחת ועידה במסנג'ר בין היטלר, הימלר ושימלר שחשבו מה לעשות על מנת להעלות את המורל של הגרמנים בזמן מלחמת העולם השניה. שימלר חשב על הרעיון ראשון, והעלה אותו בשיחת ועידה, בהתחלה היטלר והימלר זלזלו ברעיונו של שימלר, אך לאחר המשך השיחה הם השתכנעו ברעיונו של הימלר ושיתפו פעולה אם תוכניתו. להלן קטע נבחר משיחת הועידה של היטלר, הימלר ושימלר, לנוחותכם, השיחה תורגמה כבר מגרמנית:

מפתח כינויי מסנג'ר:היטלר=איקס, הימלר=מיקס, שימלר=הנסטופר פון ריכסטופנגוטנאכט.

אחת מנפגעי "פצצת השטח"

הנסטופר פון ריכסטופנגוטנאכט אומר/ת:

אני אומר לכם זה יעבוד!

איקס אומר/ת:

לא נראה לי העם הגרמני העליון לא יסכים לדברים כאלו, אנחנו צריכים משהו מתוחכם יותר...

מיקס אומר/ת:

אני יודע! ניתן להם נקניקיות!!!

איקס אומר/ת:

זאת אפשרות....

הנסטופר פון ריכסטופנגוטנאכט אומר/ת:

אני אומר לכם! זה יעבוד! פשוט נאמר להם את זה וניתן להם קצת שטרודל והכל יהיה בסדר!!

איקס אומר/ת:

אני מניח שאתה צודק...

Stalinn69 אומר/ת:

תמותווווווווו!!!111השטח פותח במהלך מלחמת העולם השניה עד שהגיע לרמה שהצליח לא רק לעבוד על התושבים הגרמניים, אלא גם על שאר הנאצים האירופאים באזור.

עם התקרבות מלחמת העולם השניה השטח, כמו טכנולוגיות נאציות רבות אחרות, נפל לידיהם של האמריקאים והרוסים ופותח על ידיהם בנפרד. אך בניגוד למסע לחלל, האמריקאים צלחו בזיקוק השטח ראשונים, ויצרו את פצצת השטח המוכרת לנו כיום כ"מק'דונלד'ס".

השטח במלחמה הקרה ומלחמת ויטנאם

בזמן המלחמה הקרה ומלחמת ויטנאם השתמשו ארצות הברית וברית המועצות שתיהן בנשקי שטח מתוחכמים ובגלל שמקורם בעיצוב הנאצי שפותח עשרות שנים לפני, הנשקים שברשות הרוסים והאמריקאים היו דומים ברובם. אך, למזלם של האמריקאים, עמד לצידם מדען בשם אביגדור ליברמן (שערק מהצבא הסובייטי כמה שנים לפניהם, ושם לפניו מטרה להשתלט על מדינה כלשהי), הצליח לפתח את פצצת השטח לרובה השטח. נשק חדשני ששופר רבות על ידי הצבא האמריקאי למרות שעדיין מבוסס על סירטטו המקורי של ליברמן. ליברמן פיתח גם את טיל השטח, נשק הפצצה חדיש המסוגל לפגוע באנשים ממרחק של חמש-מאות מיליון קילומטרים, אך, לא הספיק לפתח את הנשק סופית כי נחטף על ידי ישראל על מנת שיקים להם כור שטחי (ע"ע הכור השטחי בדימונה).

פצצות השטח פגעו בכמות גדולה מאוד של אזרחים במהלך שתי המלחמות האלה ובתקופה זו הוכרז כנשק אסור.