ארמניה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ארמניה
דגל ארמניה סמל ארמניה
דגל ארמניה סמל ארמניה
מוטו לאומי עוד וודקה בבקשה
המנון שיר הפתיחה של פוקימון
יבשת אירופה או אסיה אף אחד לא יודע
מיקום ארמניה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

ארמניאנית

העיר הגדולה ביותר

רחובות

משטר

חמוסי קומוניסטי

ראש המדינה

האיש השעיר הזה

הקמה

אתמול

מטבע

טוסט

אזור זמן

אתמול

סיומת אינטרנט

הלכתוש לישונוש

"אני דווקא כן יודע איפה ארמניה נמצאת!"
~ אמר אף כותב באיןציקלופדיה, אף פעם

גיאוגרפיה

ארמניה נמצאת באיזור הצפוני-דרומי של שום מקום ביבשת לא ידועה שאף אחד לא מכיר. סביר להניח שעוד כמה שנים מדענים וחוקרים יגלו את יבשת/מדינת ארמניה אך בינתיים היא מנותקת מן המציאות עד להודעה חדשה. אך מכיוון שאף אחד גם לא רוצה להגיע למקום הזה אז לא ממהרים למצוא את מדינה זאת. האמנם יש מספר דרכים להגיע לשם אם אתם ממש, ממש ממש חסרי חיים.

אז בכל זאת, איך מגיעים לשם?

לכו לפתח תקווה ושאלו אנשים זקנים איך מגיעים לארמניה, אם זה לא יעבוד לכו לתחנת מוניות הם יודעים הכל שם הם בטוח ידעו. אם תחנת המוניות סגורה תחטפו קשיש ותכריחו אותו להביא אתכם לארמניה, כל איש אחרי גיל 70 אמור לדעת איפה נמצאת ארמניה.

היסטוריה

לפני "גילוי" ארמניה חייתה שם מדינה אחרת אך היא בתי האזרחים נשרפו, נשדדו ונבזזו על ידי הרומאים כי לא שילמו חשבון חשמל. שנתיים לאחר מרד החשמונאים החליטו לבנות שם דווקא את ארמניה כי לחשמונאים ולארמניה יש מספר דברים במשותף, אף אחד לא באמת מכיר אותם (רק עושה כאילו הוא מכיר אותם כדי להרשים אנשים). אחד הדרכים לזהות ארמנים הם בזה שהם שותים כל כך הרבה קפה עד שהעיניים שלהם גדולות כאילו כל הלילה הם הסניפו קוקאין. הארמנים תרמו מאד לתרבות אך אפשר לחוש בחמדנותם לכסף ואחת הדמויות המועידות על זה היא מר קראב הארמני.

Lite5.gifטיפ

מומלץ לא להאכיל את הארמנים בבוטנים.

כלכלה

ממשלת ארמניה היא עשירה ביותר וחברתה מצויים הרבה מאד נקניקיות קטנות של זוגלובק ובנוסף לזאת בשנים האחרונות התפתח מנהג הטוסטים. בינתיים הם שוכרים מיומנים בטוסטים. מומלץ מאד לא לסחור עם הארמנים בבוטנים! דבר זה מכעיס אותם מאד וגורם להם מצידם לאלימות בננות מופרזת היכולה לגרום לרציחת משפחות של אנשים ורציחת משפחות של פירות הדר חפים מפשע.


המדינטוסט שלנו אינה תרמה לעולם

Tumbleweed01.gif