שוביניזם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"לא תאמינו אבל ישנם גברים שגם שופטים כלים, מבשלים ומכבסים, מה שמוכיח שבכל גבר מסתתרת אישה."
~ שובניסט


השוביניזם(שוביניסטיות בחלק מהמקורות) הינה מחלה נפשית חשוכת מרפא התוקפת גברים(לרב) הנגרמת מפגיעה באגו. המחלה פוגעת בעיקר בערסים או באנשים שלא מצליחים למצוא אישה נורמלית. ידוע כי הגבר אינו יודע מדוע ליבו כואב והוא מכנה את זה "כאב ביצים."

לשוביניסטיות מספר השלכות הידועות לרפואה המודרנית:

  • פחד מנשים בכבישים
  • פחד שהאישה תשתלט על הבית.
  • פחד שאישה תעשה דבר כלשהו יותר טוב ממנו.

מחקרים

מחקר בריטני שנעשה על ידי המכון לפיברוק מחקרים ב1999 מצא כי 99.9 אחוז מהגברים מחפשים בחורות בעת הנהיגה, ולכן התירוץ האופטימלי לכך שהם מביטים בצדדים הינו להגיד "מי נתן לה רישיון" בזמן בו הוא בוחן את גודל שדיה.

מחקר נוסף הנעשה ב2005 על ידי אותו המכון גילה כי גברים הנגועים בשובניזם סובלים מחוסר ביטחון עצמי עקב כך שאישה כלשהי הצליחה לעשות דבר מה באיכות העולה על זו שלו. עקב הפגיעה החמורה באגו, מתפתח לגבר תסביך חמור הגורם לו לפתח סימפטומים של שובניזם ולהתלהב מכך שהוא מצליח להשתין בעמידה.

לפי תוצאות הסקר שבוצע על ידי חברת טלמרקטינג מקומית, נמצא כי האישה המגדלת בביתה שובניסט היא אחד הגורמים העיקריים למחלתו הקשה. נמצא קשר ישיר בין מחשבות חולניות לאי סיפוק מיני אצל כל גבר הנגוע במחלה. אותו הסקר קבע חד משמעית שהאוכל, כביסה ושטיפת כילים הנעשות על ידי האישה מגדילים בהרבה את זיקת הגבר לאשכיו.

לקריאה נוספת