שיחת משתמש:ג'ינג'י

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מצטער אבל...

הדף שיצרת הוא נחשב באיןציקלופדיה לדף זבל, ועוד מאט ימחקו אותו...

תנסה לא ליצור דפי זבל, וליצור דפים כמו ערס,ג'ינג'י עם פסקאות והרבה כתוב ותמונות. ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 14:51, 6 בדצמבר 2007 (UTC)~

סליחה רוח רפאים אנונימית אבל יש לי שאלה לאדוני, איך אתה נותן דוגמא לשני ערכים שלא היו קיימים בשנת 2007? האם אדוני מהעתיד רגע בגלל שכתבת את ההודעה הזאת אתה מהעבר ועכשיו זה העתיד אבל אתה לא נמצא בהווה אה אני מבולבל משתמש משופם Subculture-Mustache-icon.png (שיחה) 17:07, באוקטובר 26, 2013 (UTC)

מה דף? על איזה דף אתה מדבר?
מצטער שאני לא מבין אותך, פשוט אני מתחיל פה ואין לי עדיין הרבה רעיונות על מה לעשות למרות שיש לי תכנון על מלחמת העולם הראשונה... אין הרבה דברים טובים בבנק רעיונות... אני אשתדל אבל לעשות את זה, תודה על העצה.ג'ינג'י 09:18, 9 בדצמבר 2007 (UTC)

אהההה רוח רפאים!!!!!!!!! משתמש משופם Subculture-Mustache-icon.png (שיחה) 15:17, בנובמבר 3, 2013 (UTC)

עישון

למה מחקת את כל תוכן הערך? בבקשה אל תעשה זאת יותר. אם הערך נראה לך חסר ערך, אתה מוזמן להעלות אותו להצבעת מחיקה. Shirbi 15:10, 6 בדצמבר 2007 (UTC)

ראה את המדריך לג'ינג'ים

איןציקלופדיה:המדריך לג'ינג'ים מתחילים

זה יעזור לך ליצור ערכים.

לתשומת לבך

כפי ששמת לב, יש באפשרותך להעלות כל תמונה לאתר. עם זאת, ישנן תמונות אשר מוגנות בזכויות יוצרים. איןציקלופדיה מודה לך על התמונה או הקובץ שהעלת לאתר, אך אנחנו נאלץ למחוק אותה מכיוון שלא צוינו בה המקור ורישיון השימוש בתמונה.

על מנת להעלות תמונה לאיןציקלופדיה יש למלא את הסעיפים שבתבנית בדף העלאת קובץ לשרת כשמעלים תמונה:

{{מידע|תיאור= ***|מקור= ***|תאריך יצירה= ***|יוצר= ***|אישורים והיתרים= ***|גרסאות אחרות= ***}}

פשוט העתיקו את קוד התבנית שמעל והחליפו את הכוכביות לפי הסעיפים הבאים:

  • תיאור - תיאור קצר של התמונה.
  • מקור - המקום ממנו לקוחה התמונה. אם אינך יודע מה מקור התמונה אל תעלה את הקובץ.
  • תאריך יצירה - התאריך בו נוצרה התמונה.
  • יוצר - יש לרשום את שמו של יוצר התמונה המקורית. אם אינך יודע את שמו אל תעלה את הקובץ.
  • אישורים והיתרים - רשום את סוג רישיון השימוש בו מוגן הקובץ, אם יצרת אותו בעצמך, מומלץ להשתמש ברישיון {{GFDL}} או ברשיון {{PD}}.
  • גרסאות אחרות - רצוי לתת קישור לכל התמונות מהגרסאות האחרות של התמונה אם ניתן (לא חובה).

או לחילופין

תודה על שיתוף הפעולה, ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:04, 2 באוגוסט 2008 (UTC)


אני רואה שחזרת

:-) ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 13:39, 8 באוקטובר 2008 (UTC)

אכן כן חזרתי... בעיה שלך ג'ינג'ידף שיחה Early to rise and early to bed is healthy and socialy dead 13:40, 8 באוקטובר 2008 (UTC)

חחחח, יש לך בעיה עם זה שיש לי בעיה עם זה!?!?!? ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 13:45, 8 באוקטובר 2008 (UTC)
הערך שלך...אמממ...מאוד..מציאותי :-| ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 13:48, 8 באוקטובר 2008 (UTC)
דיי מצחיק. ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 13:52, 8 באוקטובר 2008 (UTC)
149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך בקבוק בלי פקק שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:ג'ינג'י/בקבוק בלי פקק". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

בברכה, ‏פאי - שיחה - Yours truly 20:09, 1 באוגוסט 2009 (UTC)


אתה

יכול לעשות ארכיונים לדף השיחה שלך במקום למחוק את ההודעות הישנות שלך. ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:16, 2 באוגוסט 2009 (UTC)

אני יודע, אין לי כוח... הן לא היו חשובות ממילא ג'ינג'ידף שיחה Early to rise and early to bed is healthy and socialy dead 19:18, 2 באוגוסט 2009 (UTC)

איןוויזיון 2010

תחרות האיןוויזיון היא תחרות לערכים חדשים בלבד, והחוק קובע שניתן להעלות ערכים שנכתבו אחרי ה-1 לאוגוסט 2009. הערכים ביטר עמוק וערסוסטרליה ישנים מדי, ולכן הם פסולים. אם תכתוב עוד ערכים חדשים, תעלה אותם לתחרות ותגדיל את הסיכויים שלך לזכות. RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 18:45, באוקטובר 18, 2009 (UTC)


EinVision-2010.png זוהי תזכורת שנרשמת להצביע באיןוויזיון 2010!
הצבעת הגמר בתחרות האיןוויזיון 2010 היא בעוד ימים ספורים, ונרשמת להצביע בגמר זה. נשמח אם תשתתף בהצבעה.