ערסוסטרליה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הממלכה הערסית של אוסטרליה
דגל ערסוסטרליה סמל ערסוסטרליה
דגל ערסוסטרליה סמל ערסוסטרליה
מוטו לאומי "תקנה רובה M16, תתגייס איתו לצבא, ותחבר מקלדת מקינטוש ל-PC שלך (כן זה עובד חבר) חבר"
המנון "קוקו ים שיבולת שווארמה" לא רשמי: קללות בוונטרילו
יבשת אוסטרליה(או מה שנשאר ממנה)
מיקום ערסוסטרליה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

ערסית חדשית ומחודשדשת

עיר טקילה

בת ים החדשה

העיר הגדולה ביותר

ערסיונה

משטר

דיקטטורת השוורמה

ראש המדינה

חרא של כלב

הקמה

שנת 2015

צפיפות אוכלוסין

0.500

מטבע

שקל ערסי חדש

אזור זמן

מה השעה, אחי?

סיומת אינטרנט

Ars

קידומת

אחד אחד אחד, ואין שם אף אחד!

"אחחח, איזו מדינה..."
~ ערס על ערסוסטרליה


ערסוסטרליה היא האזור שבו הערסים חיים בסביבות יבשת אוסטרליה, לאחר שמנהיגם הדתי אבי ביטר מצא את אותו החלק ואיתו גם ים של סמים,כוסיות וחומוס.

מי מצא את החלק?

את החלק הנידח הזה בעולם, גילה אבי ביטר בעקבות הגלייתו מישראל בשנת 2222 לאחר גילוי בעיית הסמים שלו. הוא הגיע לשם בעזרת צוללת ביטר עמוק, צוללת אשר נחשבה לאבודה מאז מלחמת העולם השלישית אך למעשה הייתה בשימוש סודי בידי אבי ביטר לאורך כל השנים האלה.

לאחר שהגיע אל חלק נידח זה, מצא בו שפע של סמים, כוסיות, ערסים לא מפותחים וחומוס ולכן החליט לקרוא לאזור החדש שגילה "ערסוסטרליה" ואף ליישב את האזור בערסים מכל העולם. לרוע מזלו, הקנדים גילו את האזור רק כחודשיים לפניו ודרשו עליו בעלות לפני אבי ביטר. אבי ביטר התנגד לכך וכך התחילה מלחמת ערסוסטרליה, או "המלחמה על החלק".

המלחמה על החלק

המלחמה הייתה קשה ומתישה. חמולות הערסים של אבי ביטר נלחמו קשות בקנדים. הערסים השתמשו בסיגריות נובלס וחשיש נגד הקנדים, שהיו כמובן אלרגיים לעשן ומתו בהמוניהם מהגז הרעיל. הקנדים, לעומת זאת, השתמשו בחוליות מאומנות של גרבילים וארנבים חולי כלבת שתקפו את הערסים וגרמו להרג רב ביניהם. לבסוף, לאחר הטלת פצצת הפלאפל הענקית על טורונטו שבקנדה, הקנדים נכנעו ומסרו לאבי ביטר ולערסים את האזור. אחרי 7 שנים וחמש שניות של לחימה, המלחמה נגמרה.

הקמת ערסוסטרליה

בשנת 2229, הוקמה ערסוסטרליה בידי אבי ביטר והערסים רשמית. חוקת המדינה קבעה שלמדינה יוכל להיכנס רק מי שהוא ערס מובהק. הקריטריונים הבאים נדרשים-

  • כשהיית בן 10, אכלת בבית הספר סנדוויץ' עם מטבוחה.
  • יש לך גזרת ג'ינס של ילדים בגלל שהמכנסיים הקודמים לא היה מספיק צמודים.
  • גדלת על שירי אבי ביטר.
  • אמרת "אני יזיין את האמ-אמא שך!" לאח שלך.
  • קיימת את הבטחתך.
  • עשית השתלת שיער בחזה.
  • אתה נוהג כמו משוגע בכבישים עירוניים צפופים.

אדם העובר את כל הקריטריונים האלה (אלא אם כן שמו הוא אלירן, ואז הוא מקבל ויזה אוטומטית), יכול להתקבל כאזרח מן המניין בערסוסטרליה. כמו כן, ישנה אפשרות לפקאצות להתקבל למדינה אך תהליך בדיקת הפקאצה הוא סודי ביותר ועד היום איש אינו יודע מה הוא.

שפה ותרבות

תרבות הערסים בערסוסטרליה דומה מאוד לתרבות הערסים הקיימת היום בישראל, אך לאחר הקמת המדינה נוספו כמה חידושים בתרבות שתרמו להתפתחות ועליית הערסים, כגון החנויות במדינה אשר מוכרות רק ביגוד במידות ילדים ותינוקות (לערסורקסים) וחוסר המשטרה כי הם (לפי ציטוט של ערס החי במדינה) "מנ-מנייאקים!!"

השפות השולטות במדינה הן שפת הערסים (ראה ערך ערס-אוצר המילים של ערס הצעצוע) והשפה הפקאצית.

שרידי הפריקים בערסוסטרליה

בשנת 2225, לפני שהקנדים התרכזו בניו אוטווה, אי קטן שאבי ביטר הסכים לתת להם, ערסוסטרליה הייתה מלאה בפריקים. בזמן המלחמה בין קנדה לערסים