אוגר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

אוגר הינו בע"ח הכולל בתוכו ארבע רגליים, ולעתים שלוש רגליים עקב טיפול לקוי. מבנה גופו הוא מלא, ראשו הוא מוצק ומאסיבי, ופיו כולל זוג לסתות בעלות מערכת שיניים גדולות, הנועדו להתמודד עם בשר אדם. רגליהם ורודות וזעירות, אך עם זאת מטילות אימה. ישנה גרסאת ניסיון של מין האוגרים, שכוללת בתוכה גם זנב הדומה לרגל חמישית שיוצאת מפי הטבעת, ללא אצבעות ובטן לבנה. האוגר עשוי מחתול צלוי,ילד מתחנף למורות,פצצת אטום ו 5 פקצות.

חיי האוגר בטבע

אוגר שחיי בתנאי שבי, בכלוב מרופד או בדלי שבור, ידרוש ויעדיף תנאים עד-כמה שיותר דומים לחיי הטבע הפראיים שלו. האוגרים מעדיפים קרקע המזכירה להם את אזורי מחייתם, כגון כביש אספלט. פעם בחודש, מומלץ להלשיך את הנסורת המזוהמת מאזור מחייתו של אוגר-המחמד ולהחליפה באחרת. במידה ואין נסורת, מוסיפים מוסף כלכלה קרוע לחתיכות. אם אין מוסף כלכלה מוסיפים דפים של האח הקטן קרועים לחתיכות. כך יהיה לו תירוץ למה אין לו ש"ב. לאחר ההחלפה, לאוגריכם יש כלוב מלא בנסורת\עיתון\דפים\נייר טואלט\בגדים\ברגים\אבנים\אבני אספלט\עלים\זבל מהפח\מצה מפסח 2001 חדשה וטרייה. האוגר, יסדר את הנסורת בערימה גדולה, בכדי שתהיה לו פינת כלוב ריקה מנסורת בה יוכל להשתין. הסתכלות על סידור הערימה שקול להסתכלות על מחוג השעות- אף פעם לא משתנה אם מסתכלים על זה, אבל אם הולכים וחוזרים, אז יש ערימה. בבניית הערימה האוגר משתמש במוחו הגדול והמפותח.

הרגלי הגיינה

האוגר עצמו לא דורש נקיון ממשי, למרות העובדה שהוא מסריח כמו מתאמן חדר כושר שמוט הדחיפה נפל על צווארו, וכבר חודשיים אף אחד לא מוכן לפנות את גופתו מחדר הכושר. אמנם, את ביתו של האוגר חייבים לנקות. (הסירחון שקול לערימת אוגרים השקול לגופות הנ"ל). אם בידיכם יש אקווריום מיוחד ואי אפשר לנקותו, יש להשליך את הכלוב ביחד עם האוגר מהחלון על הילד המפגר של השכנה ממול. אם יש בידיכם כלוב מיוחד שניתן לנקותו, נא לפעול ע"פ השלבים הבאים:

  • למלא את הכלוב במים עד שפתו.
  • לנענע בחוזקה את בולבול האוגר.
  • לשפוך את זרע האוגר לפיכם.
  • לבלוע.
  • טיפ שימושי! ניתן להוציא את האוגר הטובע מהאסלה, ולהשליכו לכלוב, ביחד עם הנסורת הטרייה.
Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אוגר.