חומני

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.

חומני (או בשמו המדעי: מלדרה מטרידה) הינו חרק מיותר, חום ומסריח, שנקרא כך בגלל צבעו החום וכן על שם האייתוללה האיראני, רוחאללה ח'ומייני.

בית גידול

החומני הוא חרק ממשפחת המסריחענקיסחים, מאופיין בצבעו החום ובהיותו מגעיל. החומני מצוי בעיקר במדינת ישראל; בתחילת התהליך האבולוציוני, נולד החומני באיראן, האיראנים שלחו אותם ללבנון, במסווה של שוקולד פצפוצים, ואף אחד הדוורים טעם מהשוקולד הנ"ל, ונאלץ לעבור שטיפת קיבה. בטילים ששלחו החיזבאללה, מלבד חומר כימי, וכמובן פצצות גרעיניות, היו חומנים, מכיוון שהם כבר רצו להיפטר מהיצורים החומים והמסריחים האלה החומנים שרדו את הפיצוץ משום מה, ולכן יש חומנים בישראל. לבסוף הסלנג של הישראלים קרא לו: חומני, על שם החיתעוללהבלטהבלהבלה (או מה שזה לא יהיה) של איראן, כי קשה יותר להגיד אחמדינג'אד.

"זה אייתוללה! אייתוללה! כופר!"
~ רוחאללה ח'ומייני על כותב הערך הזה
"איכס, חומני מדבר"
~ כותב הערך הזה כאשר הוא דורך על ח'ומייני


מזון

בגלל שהחומני הוא כל כך מגעיל, אנשים לא אוכלים אותו. רק תאילנדים. למעשה, החומני נחשב למאכל הלאומי של תאילנד, והם מייבאים אותו מישראל בעזרת הכסף של היפנים (או סינים, אני לא יודע הם נראים אותו דבר), ולכן עדיין נשאר לממשלת ישראל כסף.

מבנה גוף

מבנה גופו של החומני מורכב בעיקר מריר, צואת גרבילים, המבורגרים של מקדונלדס, אננס, קולורבי, , נזלת, צ'יטוס, צ'ולנט, ועוד כמה מרכיבים לא נחוצים, כמו חמצן.

היכחדות החומני

מתישהו, קק"ל הגדירה את החומני כזן נכחד, וכן קבעה שאסור להרוג חומנים יותר. לאחר 5 שניות, הבינו האנשים שם שהחומני לא שווה כלום, וגם ככה שורד רק 4 ימים, וביטלו את החוק. לכן אנו חופשיים להרוג חומנים כאוות נפשנו, הידד!

ספורט

בשנה מסוימת בעתיד, עתיד לצאת ענף ספורט חדש באולימפיאדה של הריגת חומנים. כבר נערכו קורסים ותחרויות ארציות וכרגע אלוף ישראל הוא אבי ביטר, כאשר ישב בטעות על קן חומנים.