דודו טופז

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).


"הפכתי לביס - קסואל בשידור חי!"
~ דודו על נטליה
"אתה מספר לי?"
~ גולו על דודו
""אין לי זמן!""
~ תגובת דודו בנושא הטרדות מיניות
"אני יושב עכשיו על הגג עם הג'קוזי וספת העיסוי ואומר לעצמי: איך אני יכול להעניק מהמזל שקיבלתי לאחרים"
~ דודו על שקרים
"התגעגתם?"
~ דודו על צופים
"לא"
~ צופים על דודו
"אבל למה? התגעגתי!!!"
~ דודו על צופים


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דודו טופז.
דודו טופזיהו השישי
Dudu topaz t180k-n 01.jpg
מקום לידה Israel Flag.svg ישראל, אולפן ערוץ 2
מקצועות בולטים העברה לפרסומות
השקפת עולם ניסיונות התנקשות באנשים תמימים כי הם לא מחבבים אותו פלוס פלוס פלוס
מידת נעליים 12
שותפים מפורסמים משה והאורנג'דה

דוד "דודידו" טופז היה כוכב ילדים וכוכב טלנובלות ישראלי שטבע את המונח "זה מה יש" לאחר שכשל בניסיונו להפוך גם לכוכב פורנו.

ביוגרפיה

ילדות

דודו בילה את ילדותו בחיפה, בשכונותו שכן בית הבושות המפורסם "אנאלי כי בא לי", דודו כילד אהב לעבור ליד בית הבושות "באקראי" כדי לשמוע את צרחות הפרוצות. מאוחר יותר דודו יטען כי חוויה זאת היוותה לו אינדיקטור לבחירת נשותיו.

דודו אהב לבלות עם חברו הקרוב לכיתה שמעון פרס, שניהם אהבו "לדפוק" אנשים, כל אחד בדרכו שלו, דודו עתיד לעשות זאת כמנחה לא יוצלח ופרס עתיד לעשות זאת כראש ממשלה לא מוצלח ומאוחר יותר כלוזר מעצבן.


התבגרות

"אין לי זמן!"
~ דודו על התבגרותו


בבגרותו דודו סבל רבות עקב פינו הקטן והקים את אגודת "אצבעות מענגות יותר מזין!", יחד עם הנער יגאל אמיר שהיה ידוע בחיוכו האינפנטילי שבעצם בא להסתיר שמדובר במקרה זין קטן. השניים הפיצו את תורתם לכל המבקש וחיברו יחד את הספר "אהבה? זה לא כואב". מאוחר יותר דודו העיד כי נהג לאונן עם פינצטה ולא כהרגל מגונה. ויגאל, ידידו של דודו העיד מאוחר יותר כי למעשה הדבר היחיד שהוא זיין זה את ראש הממשלה. כאשר היה קטן נשך אותו כלב וכך המשיך לעשות במשך חיו וראינו זאת בתוכניתו עם נטליה. כשהיה קטן נפל על הראש ולא קם.

קריירה מוקדמת

דודו אחרי אורגיה פרועה בביתו

בשנת 1932 כשהיה בן 30 הנחה דודו את התוכנית "האחרון בבידור". מוטי לוכים, הוגה הרעיון לתוכנית, יספר יותר מאוחר כי הרעיון לשם התוכנית נבע עקב ביצועיו של דודו במספר סרטי פורנו שבהם לקח חלק.וזיין את אחותו של יבגני פלוטיץ בחלק מאורגיה משפטית מביישת.

באחת התוכניות דודו תקף מינית את שלי יחימוביץ' שהתארחה בתוכניתו. דודו סיפר כי היה נואש מינית וכי היא הדבר הקרוב ביותר לאישה שהוא נגע בו מזה 20 שנים, שלי בתגובה ביקשה ממנו לעשות זאת שוב, מאחר והוא היה הדבר הקרוב ביותר לגבר שנגע בה מזה 20 שנים. וכך הוא ושלי יחימוביץ' התחילו בליין פופולארי של אורגיות בביתו של דודו.

מאוחר יותר דודו עבר ניתוח כריתת אשכים בשל שימוש יתר.

קריירה מאוחרת

בשנת 1950 דודו טבע את הפתגם "יש גבול לכל תעלול" לאחר שהציעו לו לתקוף בשנית את שלי יחימוביץ'. מאוחר יותר השתמשה במשפט זה כל אחת מנשותיו של דודו לאחר שביקש לחזור אליהן.

דודו החל לדעוך בקריירה הטלויזיונית שלו, וכצעד נואש (הערת הכותב: נואש מאד)להחזיר לו את הרייטינג החליט לתקוף מינית את שלי יחימוביץ' בשנית, אך היא מצידה לא נענתה מכיוון שמצאה לה פרייאר אחר.

שלי הגישה נגדו תלונה, וזה נשפט ל-3 שנים מאסר בכלא. במהלכן דודו יצא מהארון ואח"כ נכנס לארון, יצא ונכנס, כנסיון לא מוצלח לברוח מפני אסירים אחרים. מאוחר יותר דודו חזר בו מספרו המפורסם "אהבה? זה לא כואב" לאחר שהבין שאהבה זה כן כואב. (הערת הכותב: מאד, מאד כואב)

הנס

  • בשנת 2003 דודו עלה השמיימה בשידור חי.

תחיית המתים

  • בשנת 2004 דודו חזר ארצה בשידור מת.

טריוויה

  • דודו מצץ לנטליה אוריירו את הכתף באחת התוכניות שבהן התארח בספרד. התקשורת השתוללה ודודו טען כתגובה שזה הדבר הכי קרוב למוצץ שהוא מצץ מזה 70 שנים.
  • בשנת 2006 דודו נצפה במקדולנס דוחף גלידות מאיכות ירודה בפניהן של מוכרות, בתגובה דודו אמר שזה הדבר היחיד שהוא דחף למוכרות מזה 60 שנים.

נשיכות

לקראת הפיכתו לקוקו, הפך דודו ממארח תוכנית בידור לרוטווילר עם תעודות. למקור וסיבת המהפך המקצועי ישנן מספר סברות:

ד.ע - דודו ערפד!

בעקבות תאוות הדם של דודו, קמה תנועה המכנה עצמה "האגודה להוצאת וידוי מדודו", או בקיצור: א.ל.ו.ד. האגודה, במורכבת מאזרחים מכל קצוות הארץ, שמה לה למטרה להוציא מדודו וידוי טלוויזיוני שהוא ערפד, ועל כן הוא בוחר לנשוך כל קורבן פוטנציאלי. ראש האגודה, הקפטן כפיתאלומניום קרופניק, הודיע לחדשות: "הוא מטורלל, הוא לא נראה מחוץ לבית ביום והוא נושך. הוא בטוח ערפד, ולא ננוח עד שנשיג וידוי ציבורי".

אורנג'דה

מדענים מ"האוניברסיטה לחקר דודו טופז" סוברים כי הקריירה הפתטית של דודו היא המפתח לפתרון התעלומה. דיקן האוניברסיטה סיפר בראיון עם גדעון רייכר, ימח שמו:"על פי המחקר שלנו, נראה כי ההומור והקריירה של דודו היו כה רדודים, וכתוצאה מכך, תאי מוח רבים פשוט מתו. והתוצאה? דודו טופז הפך לדרקולה מודרני. את אותה תופעה ניתן לראות אצל יוסי בובליל, אך עם תוצאה אחרת - מזרחי מפריח בועות ונטול כל מוח."

"ונעבור ל - ק - ט - גור - יות"
~ דודו על טיפקס