אנשים שמכניסים לפיהם דברים שלא אמורים להיות שם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"יש אנשים מכניסים לפה שלהם גויאבות?! בדיוק כשחשבתי ששמעתי על הכל..."
~ שבתאי צבי על אנשים שמכניסים לפיהם דברים שלא אמורים להיות שםאנשים שמכניסים לפיהם דברים שלא אמורים להיות שם, כשמם כן הם קבוצה מוזרה של חולי נפש אשר מכניסים לפיהם דברים שבאופן רגיל לא תרבה למצוא באיזור. הספקטרום של הדברים אותם הם מכניסים לפה הוא רחב נורא וכולל את: החלק העליון של החולצה, נזלת (מוצקה או נוזלית), עפרונות, עטים, ציפורניים, פילים וגויאבות. הם נחלקים למספר קבוצות עיקריות:

לועסי החולצות

לועסי החולצות הינם האנשים הכי נורמליים בקבוצה ופעילות הכנסת חפצים לפיהם מתמצית בלעיסת חולצה. לרוב החולצה נלעסת בזמן ריכוז, כמו ישיבה מול המחשב, קריאת ספר או צפיה בטלוויזיה. רוב לועסי החולצות משתייכים גם לקבוצה אחרת של אנשים הנקראים חנונים. אך אל תתנו להם להטעות אתכם, כיום הם אמנם ידידותיים, אבל בכל רגע הם עלולים לעלות לרמה הבאה.

לועסי העפרונות

לועסי העפרונות הם השלב השני של לועסי החולצות. הם נוהגים ללעוס עפרונות כל אימת שאנשים מסתכלים עליהם. בהיעדר עיפרון, הם לועסים דברים אחרים שבנמצא כגון: עטים, חולצות או הפלסטיק שבין הבקבוק לפקק. מומחים מזהירים לא להתפתות לקחת מהם עפרון או עט, גם אם אין לך אלטרנטיבה. ישנה תת-קבוצה קטנה בתוך לועסי העפרונות הנקראים "לועסי העפרונות בכל מחיר", הם נבדלים משאר הקבוצה בכך שהם לא רואים במעשיהם פסול. אם אתה מזהה מישהו המשתייך לקבוצה הזו אל תתן לו עיפרון או עט, כי אתה לא יודע באיזה מצב הוא יחזור אליך.

אנשי הגויאבה

אנשי הגויאבה הם הגרסא הכי נוראה של התופעה הנדונה, שמם נובע מכך שהם כ"כ להוטים להכניס דברים לפיהם, שיש סיכוי רב שהם הכניסו לפיהם גויאבה. אנשים כאלה תמיד לועסים משהו (שלרוב איננו מסטיק), הם לא רואים בכך מעשה פסול ומנסים לנהל חיי חברה כמו שצריך. אם אתם חושדים שאחד ממכריכם הוא "איש גויאבות" התקשרו לקו החם, או שפשוט תירו בו וגאלו אותו מיסוריו כל עוד זה אפשרי.

דרכי מנע

השיטה הנפוצה ביותר למניעת התופעה היא השריה ממושכת של הפריט הלעיס במרינדה המכילה ריכוז הגבוה מ-84% של תזקיק שמן נבט החמניתוש.

עוד דרך טובה למניעה היא להכניס לפה את אבי ביטר


אם אחד ממכריכם זוהה על ידיכם כאיש אשר מכניס לפיהו דבר שלא אמור להיות שם, אנא התקשרו לקו החם: 1-800-משכנתא.

אנשים מפורסמים מהקבוצה

  • הילד ההוא מהגן - זה שתמיד אוכל דבק, חול, נזלת ואבנים קטנות וטוען שהטעם של כולם מלוח.
  • מוניקה לוינסקי - שהכניסה לפיה את נשיא מועצות הברית, דביל קלינטון.
  • עמיר פרץ - שאוכל כל יום חרא מאולמרט.
  • אולמרט - שאוכל כל יום חרא מביבי.
  • ביבי - שאוכל כל יום חרא משרה.
  • שרה - שככל הנראה סתם אוכלת כל יום חרא.
  • אלברט איינשטיין - שהגה את תורת היחסות בזמן שלעס חולצה.
  • ניוטון - שנפל עליו אבטיח בעת לעיסת עיפרון.