בראד פיט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מאמי"
~ נינט (מאמי) טייב על בראד פיט


"מי זאת השמנה שמעלי ומה זה מאמי?"
~ בראד פיט על נינט


תרומתו של בראד פיט להיסטוריה

בראד פיט הינו אחיו הסודי של אדם, חצי מצוות הפורנו "אדם וחווה". הוא נוצר משחר הבריאה והוא היחיד בין אדם וחווה שאכל את פרי עץ החיים. בגלל מעשה זה הוא יחיה לנצח. מכיוון שאחיו הגדול, אדם, היה מכוער (ראו ערך ג'ורג' בוש), הוא דפק את חווה כדי ששאר בני האדם לא יהיו מכוערים, וכך נוצרו באמת קין והבל. הוא גם הביא את ארוסתו לעתיד, גווינית' פאלטרו, שתעשה את קין ואת הבל. כך בראד גרם שלא יהיו מעשי גילויי עריות רציניים, בלהביא את החברות שלו לאישי התנ"ך. הוא הפסיק לעזור לתנ"ך כי אלוהים כעס עליו. בראד התמודד בסתר על התואר "האיש הכי זקן בעולם" וכצפוי הוא הפסיד לשמעון פרס.

שמו

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על בראד פיט.


שמו של בראד נבע מהמילה בר- עד, חי לנצח. מכיוון שלאלוהים היה כאב ראש מהמשחק מילים הפלצני הזה, הוא התפשר על שם המשפחה "פיט" כדי לא לחשוב יותר מדי, כי הראש שלו עסוק בלתכנן שואות, יציאות מצרים, לעשות את מריה וליצור את ישו, וגם כדי להמית עוד אסונות, כמו פיגועים, רציחות, פקאצות ומייקל ג'קסון.

אהבות

מאהבותיו של בראד פיט גדלות וגדלות כל שנייה. אם נצטרך לשים את הבנות שהוא זיין בכוס מים, נצטרך כוס מים ענקית. כל בחורה שהיא לא שעירה, מכוערת, ברונטית, שאף פעם לא הופיעה בעיתון, בת מתחת ל-18, לא בלונדינית או ג' יפית, נתנה לו. כל יום בת נוצרת לחייה את הפעם שבראד עשה אותה, וכך נמשכת תרומתו של בראד לעולם. עכשיו בראד מנהל לכאורה זוגיות עם אנג'לינה "שפתיים" ג'ולי. למרות שחושבים שהוא איתה, הוא טכנית איתה, אבל בוגד בה עם בנות אחרות כדוגמה בריטני (קרחת עושה לו את זה), יעל בר זוהר וכל בת לא מכוערת. כולל החברה של אלוהים.

עתידו של בראד (לפי תחזיותיה הנחמדות והמדויקות של אגנס נאטר, מכשפה)

סרטים

מכיוון שבשחר חייו הוא אכל תפוח מעץ החיים ולא עץ הדעת (הוא מעדיף להיות בלי בגדים, תודה), חייו לא יעצרו, והוא יחיה לנצח , באותם פנים וקוביות. בעתיד הוא ישחק בסרט "עירום", שבו הוא מגלם שחקן פורנו שבגדיו נעלמים באופן מסתורי וכשארון הבגדים שלו נשרף הוא יוצא לחפש בבית זונות כשיש לו מלא כסף. צפוי לאותו סרט סרט המשך, שהוא מגלה שהוא נתקע באש והוא לא יכול להשרף, ורק בגדיו נעלמים. אותו שחקן פורנו נאנס ונופל על מלא בנות שגם להן הבגדים נעלמו.

הוא גם ישחק את אחיו המנוח אדם בסרט "אדם וחווה" כשלצידו שחקנית אלמונית בשם סיליה קון- בטוקוס. הוא ישחק את שמשון הגיבור או בשם הסרט "שמשון הגיבור". לצד ניקול קידמן הוא ישחק ב"אלוהים ואשת השטן", שגם לא בראש שלו לשים בגדים, וכנראה שגם לא בראש של אשת השטן. הם נהנים ביחד, במובן התנ"כי, עד שהשטן מחליט לכעוס על זה שאשתו בגדה בו, והוא מביא למשולש את ג' יפית. בנקודה הזאת הסרט הופך להיות סרט אימה.

חיים אישיים

בעתיד בראד יגיע לחלל וימצא שם נשות חלל. הוא יעשה מה שהוא יעשה עם החייזריות וישאר מחוץ לכדור הארץ במשך 15 שנה. כשהוא יחזור יחד עם חייזרית לכדור הארץ. אנג'לינה תתפוס אותה, ותלחם בבראד. ואולי היא תלחם בחייזרית. ואולי הן יהיו על האדמה. ואולי יהיו גשם. ויהיה בוץ... והן יורידו לעצמן את הבגדים

Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

.