דת' פופ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Adult neon.gif אזהרה!
ערך זה מכיל תכנים ואולי טחינות אירוטיות. לכו לעשות שיעורים!
.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


דת' פופ היא מוזיקה אנדר דה ברידג' (בעברית: מתחת לברידג') שהתחילה את דרכה בשנות ה80 המוקדמות לבניינת בית המקדש הרביעי שהושמד ע"י חייזרים בגלל שרצו להקריב את מיכאל מנסנו שהוא היה בכלל הסוכן שלהם מהשמש.

הדת' פופ הוא סגנון מאוד מיוחד וברוטאלי, שבו האומנים גורמים למאזינים להתחרפן או אפילו להתאבד.

הסיבה היחידה שאנשים אוהבים את הסגנון הזה כי תמיד אפשר לעשות mute בטלויזיה ולראות כוסית רוקדת עם ציצים קופצים

הMUTE של פרופסור שמחה ריף

היסטוריה

ההיסטוריה מתחילה אי שם באמבטיה בבית משפחת ספירס, שבריטני ספירס התחילה לשיר את השיר i was born to make you happy תוך כדי שהיא מאוננת עם הזרם של המקלחת...

אחרי שבריטני שכבה עם אין ספור מפיקים, סוכנים ונקרומנים היא קיבלה סוף סוף את חוזה ההקלטות הראשון שלה בגיל 15.

בריטני פרצה לציבור הרחב עקב הקליפים הפרוקטייבים שלה והסיבה היחידה להצלחתה היא כמובן השיטה הגאונית שגילו איך להשתיק אותה וגם להינות מהציצים שלה. לאחרונה חשפה בריטני במסע יחסי ציבור גאוני את איבר המין שלה. הציבור הרחב ראה בכוס החשוף של בריטני ביטוי להיותה אמנית ונפש חופשי בקוסמוס. שמועות מסוימות טוענות שהעטיפה של אלבומה הקרב של בריטני " fucked like a slut, and proud of it" , יכלול גם בין יתר הזוועות את הוגינה המצולקת שלה. יש האומרים שהוגינה שלה מזכירה להם קרפיון.

פרופסור בשם שמחה ריף גילה ומסביר את הדרך להינות מהמוזיקה בלי לשמוע אותה בכלל. הוא מסביר שאפשר ללחוץ על כפותור הMUTE שנמצע בשלט הטלויזיה וככה להשתיק את הקול לגמרי. מעשה זה מבטיח את המשך חייך בתור בן אדם שפוי שיכול להינות מציצים קופצים בטלויזיה. ככל שהזמן עבר, המוזיקה נהייתה גרועה יותר והקליפים סקסיים יותר. הודות לשמחה ריף אנחנו לא צריכים לשמוע את המוזיקה הזאתי שנקראת גם חרא טהור.

ריאנה בפוזה טיפוסית

בנוסף לכל מעלותיו הרבות בגירוי הגבר הממוצע לזיקפה, דאת' פופ, כסגנון מוזיקלי מגוון ומשתנה הציג בשנה האחרונה מגמה חדשה וקצת שונה והיא הורדת רמת הפרובקטיביות למען שירים יותר גבינתיים (cheesy) אך פחות בוטים.

דוגמא לכך הוא למשל שירה המופתי של ריאנה "un-rapetfull" שבו נכתב "i dont wanna do this anymore" , כשהיא מתייחסת לסגנון המוזיקלי (דת' פופ) שהיא נאלצת לשיר כשהיא בכלל רצתה קריירת זנות,ובאותו זמן נערות ברחבי העולם לא מבינות למה היא מתחילה להתחרמן על פסנתר.


לא צריך לשמוע אותה שרה בכלל, סנדקית הדת' פופ.

אומנים חשובים


אירועים חשובים

  • בשנת 1998 כ500 מעריצים מתו בהופעה של ביונסה מכיוון שהאטמי אוזניים נפלו להם.
  • 1 במאי, 1997, ג'ניפר לופז נפלה על הקהל וכ5 אלף איש נהרגו מהתחת הענק שלה.
  • ב2003 3 מעריצים התאבדו מכיוון שהם לא הביאו איתם אטמי אוזניים להופעה של ג'סטין טימברליק. שאר הנוכחים בהופעה סבלו מזקפה בגלל שהם הומואים.
  • 5 ביולי, 2009, מרגול הרביצה למעריץ ששהה בשורה ראשונה וזרק עליה ג'חנון.