נילס הולגרסון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
נילס בילדותו, אוגי, מולי אווז הבית המסטול וחברי להקת הרוק "אווזי הבר" ב-DVD המצליח

נילס הולגרסון (5.5.1955 - שנת 2006) היה הבעלים של רשת מסעדות "אווזי" ורוצח סדרתי של בעלי חיים.

ילדותו של נילס

נילס הולגרסון נולד ב-5.5.1955 בשוודיה והתגלה כילד מופרע כשנזרק מבית הספר היסודי לאחר שהרג את אפרוח המחמד של הכיתה. נילס המשיך להציק לבעלי החיים גם בחווה שבה הוא ומשפחתו גרו.

עונשו של נילס

החיות לא נשארו והם החליטו להחזיר להולגרסון על מעשיו. לשם כך הם חברו יד אחת עם טוב טוב הגמד סוחר סמים הידוע לשמצה כדי להעניש את הולגרסון על חטאיו. טוב טוב הגמד התייצב בחדרו של נילס אולם כאשר נילס ראה אותו, תפס אותו והתעלל בו. טוב טוב הציע לנילס שק של גראס ומריחואנה תמורת שחרורו. נילס לא התנגד, השתמש בסמים והתכווץ לגודלו של טוב טוב יחד עם אוגי האוגר שגם התפתה לסמים (מסקנה: סמים עושים אותך כזה קטן), תופעת לוואי מסוימת בעקבות השפעת הסמים אפשרה לנילס להבין את שפת בעלי החיים.

נילס, מולי ולהקת אווזי הבר

נילס ניסה להשיג עזרה מבעלי החיים לאחר התכווצותו, אבל בעלי החיים זיהו אותו למרות גודלו הננסי והתנקמו בו על התעללותו בהם בכך שהשתמשו בו ככדור-עף לאימונים לקראת גביע העולם בכדור-עף לבעלי חיים. מולי, אווז הבית המסטול בדיוק הבחין בלהקת הרוק הידועה "אקה ואווזי הבר" בהנהגתה של הזמרת המצליחה אקה ליבוביץ' שיצאו לסיבוב הופעות, כאשר הופעת הפרישה תהיה בלפלנד. מולי שתמיד רצה להיות הגיטריסט בלהקה עף לעברם. נילס שם לב לכך ועלה על גבו של מולי יחד עם אוגי.

רק לאחר שלושה שבועות של התמסטלות הבין מולי כי נילס ואוגי נמצאים על גבו, אבל זה היה מאוחר מדי בשביל לחזור ונילס, ביחד עם אוגי נשאר לנטל על מולי ואווזי הבר.

בין חברי הלהקה נמנו גונר, הגיטריסט הראשי. אינגריד, זמרת הליווי בעלת הקול הערב. צילי, זמרת הליווי בעלת הקול המחריד. גוסטר, פועל במה רגזן. פרוסט, פועל במה זללן וטיפש ומספר רב של אווזי גיבוי.

מדי פעם התלווה ללהקה גורגו, נשר אימתני אך ביישן ונגן בס מוכשר. גורגו הוא בנה הלא חוקי של אקה.

מסעותיו של נילס והחזרה הביתה

בעת סיבוב ההופעות העולמי של להקת "אקה ואווזי הבר" נילס הפך לנטל כאשר המשיך לקטר ולקטר בפני האווזים למה לא עוצרים כדי שהוא יוכל להתמסטל. אוגי התאבד לאחר שלא יכל לסבול זאת וכך גם מספר רב של חברי הלהקה. מולי נבחר להיות הגיטריסט מחוסר ברירה משום שגם גונר התאבד אך התברר שעזר לשיפור מצבה של הלהקה שיצאה עם האלבום החדש "אווז הבית ואווזי הבר אין יור האוס!".

בעת המסע פגשו בשושו השועל, ראפר מצליח וקנאי שקינא בעובדה שלהקת אווזי הבר הצליחה יותר ממנו. הוא ניסה להתנקש בחברי הלהקה על ידי טריפתם, אך עשה טעות חמורה כשלעג לנילס בגלל האופן שבו הוא לבוש ומאז נילס מכה אותו באכזריות בכל פעם שהם נפגשים.

במהלך המסע, מולי פגש בדאפי, אווזה יפת תואר עם חיבה לסמים בדיוק כמוהו והם התאהבו זה בזו ממבט ראשון. השניים קיימו יחסי מין מול עיניו של נילס, שמראה האווזים המשתגלים גרם לו לטראומה נפשית גדולה ולשנאה עזה למולי. למולי ולדאפי נולדו ארבעה ילדים בעלי חיבה לסמים.

בהופעת הסיום בלפלנד נילס השפיל את עצמו בפומבי כשהתפשט בזמן ההופעה עקב מחסור חמור בסמים. לאחר שהרס את ההופעה, אווזי הבר החזירו אותו לביתו בזעם כששם טוב טוב הגמד הטיל עליו כישוף גמילה וחזרה לגודל הטבעי. נילס איבד את היכולת להבין את שפת בעלי החיים, אך התברר שנילס לא למד את הלקח, תפס את הגמד, זרק אותו לקרקע ודרך עליו למוות. לאחר מכן, נילס פנה לעבר בעלי החיים ואווזי הבר והחל ברציחתם, כשרק מולי הצליח לברוח. נילס אימץ מראה חדש של ערס ויצא למסע רציחות של בעלי חיים.

נילס הולגרסון- כיום בשמו החדש יהודה אווזי (משמאל) לצידו של חברו הטוב זאב רוזנשטיין (מימין). זהירות- לעולם אל תזכירו לו את טוב טוב הגמד כי הוא יהרוג אתכם!


20px-Stop hand.png אזהרה!
הפסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!הבריחה לישראל

נילס המשיך במסע רציחותיו כשרצח כבר כעשרה מיליון בעלי חיים, אבל המזל לא שיחק לטובתו כאשר איגוד צער בעלי חיים בהנהגת משיח השקר שבתאי צבי מצא את נילס ורדף אחריו. נילס הצליח למזלו לשחות את כל דרכו לישראל כששבתאי בעקבותיו. כשהגיע נילס לישראל הוא התחבא בנתניה, שם הערסים קלטו אותו בעקבות מראה הערס שלו וסיפקו לו מקלט מפני שבתאי צבי, שהחליט לוותר רק לאחר שהתאסלם.

הקמת מסעדת אווזי

בעת שהותו בישראל נילס הפך למובטל משום שאופיו לא איפשר לו לעבוד בכל מקום שרצה, וגם אנשים צחקו משמו. נילס הלך למשרד הפנים ושינה את שמו ליהודה אווזי והלך לחיות בשכונת התקווה. בשנת 1970 הקים את הסניף הראשון של רשת מסעדות אווזי. הוא מצא את מולי האווז שגם ברח לישראל. ברגע שראה אותו, נזכר נילס בטראומה שמולי גרם לו ובהתקף זעם תפס אותו בצווארו, הרג אותו, פיחלץ אותו וכיום מולי מוצג לראוות הלקוחות בסניף הראשי בשכונת התקווה.

מותו

במהלך שנת 2006, נכנסה למסעדת אווזי פעילת זכויות בעלי החיים אורנה בנאי ודרשה לדבר עם נילס. במהלך השיחה, הטיחה בנילס ביקורת קשה על ההתעללות בבעלי החיים ודרשה ממנו להפסיק מיד עם ההתעללות, אך ללא הצלחה כשנילס לעג לה וטען כי אין לחיות זכויות. בתגובה, הציגה בנאי בפני נילס את חיית המחמד שלה, שושו השועל. שושו שראה את נילס נזכר במכות אותן חטף ממנו, זינק לעברו וטרף אותו למוות.

Bouncywikilogopink.gif