דולף

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"דולף הוא הצדק!"
~ שלט בכניסה לבית המשפט העליון על צדק
"צייד הנאצים, הצהוב, שפועל למען זכויות אדם, ושיש לו חבר חפרן עוד ישלם על זה!"
~ דולף על מתנגדיו

כידוע לכולם, דולף הוא הצדק. דולף הוא הכלאה של אמא שלו ואבא שלו שהתחפש לעורב כדי שלא יזהו שהוא איננו "טהור גזע". דולף נהג להשמיד אלפי המונים של ברווזוני אמבט בזמן כהונתו כנשיא ממשלת מימוניה, כאשר הוא עטוי מדים שלא זכורים לעם היהודי.

ילדות

דולף נהג לצבוע את המקור שלו במשחת נעליים שחורה (ככל הנראה בגלל שהוריו נהגו לדרוך עליו), בגלל שעל אף שהוא היה עורב מקורו היה צהוב (אמא שלו היתה עוף אפוי שיצא מעט מוזהב בתנור). הוא נלכד בתוך חפירה ארכיאולוגית (זה לא המקום אלא פירוש השם של הסידרה) ביחד עם מתנגדו לימים- ברווז מטומטם ששמו שאלתיאל (שבתוך שני פרקים משנולד הוא יכול להיות בן ארבעים וחמש אם הוא רוצה, ויש לו אבא חפרפרת), מגלה את הסוד של דולף ומבטיח לו שלא יאמר אותו לאחרים.

כנופיה

לדולף היתה כנופיה, בה הנחיל ערכים איןציקלופדים שאמורים לחנך לאיכפתיות, אהבת אדם, שנאת הגרביל, -ערכים הומנים. הוא הפעיל הרבה תומכים בכנופיה וניסה להשתלט על בתי עסק רבים ולסחוט מהם דמי חסות. הוא ניסה להשתלט על כל הממלכה ברגע של נסיגה מצד המלך.

מצא את ההבדלים

ההשתלטות

דולף חיפש כיצד להשתלט על הממלכה, ולכן ניסה להשתלט על בית המלוכה. הוא ניסה להשתלט על הממלכה בעזרת הרבה כלים- כסף, מעטפות, שלטי טלויזיה, מינויים פוליטיים (הוא חשב שזה יפעל כמו בישראל, אבל מסתבר שדברים שרואים מכאן, לא רואים מתחת לשולחן).

שלטון הומני

דולף הנחיל גם ב"עם" את ערכיו ההומנים. כך החל לגרום להם לשנוא גרבילים (עד כאן מאוד הומני), אבל הדרדר כשראה את הברווזים השחורים שמסתובבים ברחובות, ולמד לשנוא אותם עם כל שאר הברווזים היהודים. היה לו סמל משלו שהוטבע בעיגול על הכתף. היה לו שפם. והיו לו כוונות מאוד עוינות כלפי העצורים שלו. הוא התעלל בברווזים הרוסים וכבש את אדמותיהם. היו לו בעלי ברית רבים, ואיתם כמובן מרגלים רבים. הוא נלחם בברווזים מכל הסוגים- ואף שאלתיאל קוואק, הקים לו חבורה שעזרה לערער את המשטר הניאו-דולפי שלו.


כותרת

יש אומרים כי כיום הוא נמצא במקום מסתור, ופעם אחת הוא חטף את החברה של הברווז המציק שאלתיאל, ודרש כופר תמורתה. היא כמובן חיה באושר ואושר ומחכה להיות הניסוי הבא בסדרה.

רשימת ניסויים ביולוגיים שנערכו במהלך חייו של דולף בסדרה:

  • הוא עצמו -שילוב מזוויע בין עורב לעוף אפוי.
  • שאלתיאל קוואק -ברווז שאביו הוא חפרפרת ושאין לו אמא ו\או חיים.

רשימת ניסויים ביולוגיים שלא יערכו במהלך חייו של דולף בסדרה:

  • שילוב חולני בין זני ברווזים (שאלתיאל הצהוב, ווויני חברתו השחורה) רק על מנת שהעוף יהיה אפור עוד לפני שנשרף ממש בתנור.

דולף הוא הצדק!

ראו גם: