נאצים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


אזהרה - נאצים!
ערך זה מכיל תכנים ו/או שטיפות מוח נאציות, ונאסר להפצה במדינת ישראל בהתאם לחוק איסור השימוש בסמלים וכינויים נאצים. כל הקורא ערך זה נידון לשלוש שנות מאסר.
"זה התחיל כבדיחה..."
~ היטלר על השואה
"זה התחיל כבדיחה..."
~ צ'אק נוריס ודורה על היטלר
"Warum zitieren Sie uns?"
~ צ'אק נוריס ודורה על הציטוט הקודם


הנאצים(הגרמנים הנאציונלים למחצה ורבע) הם ארגון עובדים סוציאלים הפועלים בשיטת "מוחמד הצלוב"(ראה למטה). הם נוהגים באנטישמיות כלפי יהודים וערסים. מנהיגם הראשון, יונה ענבים, ייסד את הארגון לטובת הגרמנים הטבעוניים, אשר חיו במיעוט באותה תקופה. הוא האמין שכאשר אוכלוסיה אחרת נמצאת במיעוט, הקודמת תישכח. הנאצים השמידו את אויבם במקום אשר קראו לו "מחנות גז". במחנות הגז שחררו הנאצים גז רדיואקטיבי שנקרא "גז צחוק", אשר פולט קרינת דלתא בריכוז של 69%. בין הנאצים נמנו אנשים חשובים בהיסטוריה(ראה למטה). הנאצים היו הוגי רעיון ה"חתול".

Lite5.gifטיפ

הערך הגימטרי של המילה "נאצים" שווה לשל "פולנייה", "עפולה", "גט טקסי" ו"גופיה לבנה"

שיטת מוחמד הצלוב

מוחמד הצלוב הוא חיבור בין שני גורמים חזקים שמטרתו להשמיד גורם שלישי. השימוש בשיטה זו ידוע בפוליטיקה, דת, מלחמות וקונדיטוריה. האיחוד הוא אינו זמני, אלא אם קרה אירוע חריג. השיטה הייתה מחוץ לחוק בתקופת הדינוזאורים, אך בסופו של דבר היא חזרה.

היסטוריה

הארגון נוסד בשנת 1146 לספירה הנוצרית(כלומר שנת 331018 על פי ספירת הנרקומנים) על ידי יונה ענבים ועוזרו הנאמן, אהוד אולמרט. יונה האמין שהארגון הזה, אשר פועל באנטישמיות(שנאת עמים שמיים) כלפי היהודים והערסים האירופיים, יציל את קהילת הטבעונים בגרמניה ובכלל. את הארגון מסמל הסמליל המכונה "צלב קרס". תחילה הם נדדו בכל אירופה, אך לבסוף התקבעו בפריז.

מיקום

אחרי נדודים באירופה במשך 40 שנה, התקבעו בפריז. כאשר משטרת הז'רמנים חיפשו אותם, הם עברו לגור מתחת לאדמה. גם כאשר עזבו הז'רמנים, נשארו הגרמנים מתחת לאדמה, כי התרגלו למקום. הם קראו למקום "הקטקומבות של פאריך". פירוש המילה "קטקומבות" בקארוס(ניב ארכאי גרמני-פקאצי) הוא "בית הדייג". שם זה ניתן לו משום שהיו בו בריכות דייג וקרסים היו תלויים מן התקרה. בשנת 2003 הם עברו לפתח תקווה.

אנשים חשובים

דה וינצ'י, ג'ון די והרקולס היו מנהיגים של הארגון הנאצי בתקופות שונות. סוקרטס ניהל חברה בשם "wizards of the coast" אשר סיפקה נשק לנאצים ולביבי.

אויבים

שנפ, ג'ורג' וושינגטון, מנחם בגין וגאורגיוס הקדוש הקימו ארגון שנלחם בנאצים אשר נקרא "הריבוע הקדוש". הארגון נראה בפעם האחרונה עושה גרפיטי על מקדש של כת השטן בנתניה.

צלב קרס

ראו גם

ערך הומוריסטי על הנאצים

הקטקומבות של פאריך

פתח תקווה

היטלר

נאצי המדבר בשם צ'אק נוריס