דודי.ש

From איןציקלופדיה
(Redirected from חכם חנוכה)
Jump to navigation Jump to search
Bouncywikilogo.gif
אזהרה: ערך אמיתי

עקב אילוצים שונים בהם נתקלה מערכת איןציקלופדיה, ייתכן שדף זה מכיל עובדות אמיתיות במינון העולה על המותר על פי חוק. מערכת האיןציקלופדיה מבקשת להבהיר כי היא אינה אחראית לכל נזק שייגרם כתוצאה משימוש בלתי מבוקר בעובדות הכלולות בערך זה.


תיבות משתמש
Bouncywikilogo.gif משתמש זה מודה שלפעמים בלילות הוא חומק לוויקיפדיה בלי שאיןציקלופדיה תשים לב.


Bouncywikilogopink.gif משתמש זה פעיל מדי באתר ויקיפדיה מומלץ להוציאו להורג ב30 הימים הקרובים.


"אתם מעזים לעצור ויקיפד?, ועוד בגלל מה?, בגלל ראיה?!"
~ דודי.ש על המשטרה
Brit.PNG ערך זה נכתב בחסות ברית הערוצות - שידורי המהפכה.


דודי.ש(או לפי ויקיפדיה:דוד שי)הינו הטרול המפורסם ביותר באל קעידה.

היסטוריה

דודי.ש נולד בבת ים לאבא אבן ולאמאל'ה.במהלך ילדותו נהג להיכנס לאתרי אינטרנט ולבצע בהם את זממו(ידוע כניצול סמכות מפעיל לרעה).התוצאות של מעשיו הינן מלחמת האיןציקלופד הראשונה,מלחמת האיןציקלופד השנייה ומלחמות זניחות נוספות הידועות כמלחמות העריכה. בגיל 16 נשר מהתיכון לאחר שנתגלו בילקוטו 600 גרם של מריחואנה.חודש לאחר מכן ראה אתר לא ידוע באנגלית(ויקי האנגלית)והתחיל להשחית אותו בהוספת קישורים לאתרים בעלי תוכן דוגמאת התוכן הבא:"מי רוצה מיליון דולר?". בשל זאת,נחסם לצמיתות תחת הנימוק:ישראלי.לאחר חצי שנה,אבל וכפוי ראש,נכנס בטעות לויקיפדיה הציונית השנייה (אחרי איןציקלופדיה).אך הפעם החליט שלא להשחית את האתר,אלא להתחנף עד לעלייה לשלטון מוחלט על ויקיפדיה. דודי.ש זכה ללא מעט גינויים, בין היתר מידי החברה הישראלית לתשלום למתנדבים,לאחר שנתגלתה כי דודי.ש מעסיק מתנדבים בבתי אבות ובגני ילדים,פוקד עליהם לגנוב חפצים ממקומות ההתנדבות ולוקח מהם את הכסף שעמותה שילמה להם.

הגרביל המסריח

במהלך שירותו בויקיפדיה העברית בגיל 16 כמפעיל,שמע כי הביורקרט(אז תומאס)נזרק מהשלטון לתחתית לאחר ששאל משחיתה אנונימית"בת כמה התקווה שלך?".דודי.ש,אשר חיכה להזדמנות לעלות לשלטון,ניצל את ההזדמנות והתחיל במסע חנופה המוני.הוא השתמש בטכניקה עתיקת יומין הידועה כ-נידנוד או ניג'וז.במהלך הבחירות,המתמודד השני לתפקיד הביורקרטיה,חכם חנוכה,משתמש מבטיח ובעל עבר טוב,קיבל כ-57% מקולות הבוחרים לפי סקר של "דינה באג".ובשל זאת,במהלך הנאום של חנוכה,הכניס דודי.ש גרביל מת אל חליפתו של חנוכה, וזה איבד 99% מהקולות שהיו בעדו.לאחר הנאום המשעמם,הדביק והמרגיז של דודי.ש,הוחלט כי הוא יהיה הביורקרט החדש של ויקיפדיה.הפרשה עצמה התגלתה בעקבות מידע מודיעיני אשר שלחה מרגלת ק"ש אל קרן ויקימדיה.

משבר תנו למשחית לחיות

בשנת 2003 הכריז דודי.ש על פתיחת "עונת הציד"שבזאת התחילה עונת ציד המשחיתים הספורטיבי. בשל ההכרזה, ארגונים כגון "תנו למשחית לחיות","משחיתימוס"ורבים כאלו הפגינו מול ויקיפדיה,מנגד מספר עצום של מפעילים גויסו לבצע חסימות לצמיתות ברגישות ובנחישות. לאחר מכן נפתח משפט הידוע כ"משפט משחיתימוס נגד ויקיפדיה".שבסופו משחיתימוס נאלצו לשלם שוחד של כ-4 דולרים בשביל שדודי.ש לא ידליף את הכשלון של הארגון לחבריו.

פרשת המעילה בערכים

בשנת 2006 נחקר דודי.ש תחת אזהרה,הסיבה העיקרית לחקירה הייתה מעילת ענק בערכי ויקיפדיה,שלפי החשד,הכניס דודי.ש זכויות יוצרים וגבה כסף על קריאת הערכים.תחת התירוץ "כי הכסף מיועד לקרן ויקימדיה ולמטרות צדקה בלבד".לאחר מכן טען כי קיבל את הכסף מדודה פלסטינית בשם "דודה עזה".במהלך החקירה נשמעו קולות רבים הקוראים לפיטורו המידי של דודי.ש מתפקידו.מנגד,קבוצת אנשים הידועים יותר כחברי כנסת הביעו תמיכה בדודי.ש,בינהם נמנים צחי הנגבי,עמי בלומנטל ואברהם הירשזון.לאחר חודש של חקירה,שוחרר דודי.ש תחת הנימוק שהאיש הנ"ל זקן וחורק יותר מדי מכדי להיחקר.

דודי.ש במהלך העמדה לדין

מעשי שחיתות נוספים

בחמישה עשר בדצמבר 2006,כתב דודי.ש ערך על עצמו שבו כתב כי הוא גיבור וכי אין עוד כמוהו.עם זאת,הערך היווה עברה על כללי ויקיפדיה,מכיוון שנכתב על אדם,זקן,עייף ודביק אשר אינו מוכר ל99% מהאזרחים.אך בשל העובדה כי דודי.ש הינו ראש הארגון,אין חלים עליו חוקי ויקיפדיה מסויימים (כ100% מהחוקים).בעשרים ושלושה בינואר 20007,נחשד כי נתן ל"דייל" 98% מ"כספי הצדקה" שויקיפדיה סחטה מלקוחותיה בעזרת דיווחים מעוותים והבטחות שווא. בכדי להפוך ל"דייל" שלא כדין. ביהמ"ש העמיד את דודי.ש לדין בעוון"ניסיון לשחד דייל".אך לאחר שבוע,החליט ביהמ"ש שדודי.ש זכאי מכיוון שהביע צער ואף שלח מנחה לשופטת שהיה כתוב עליה "2% מכספי ויקיפדיה".

כיום

כיום דודי.ש(בן 1,אב ל-1 ילדים,סב ל-1 נכדים,סבא רבא ל-1 נינים וסבא דאבל ראבק ל-1 סופר נינים)שולט על המיזם הזדוני הנקרא "ויקיפדיה".סה"כ הסתבך 5 פעמים בפלילים.

תיק פלילי

דודי.ש הסתבך כנאמר קודם בכ-5 פרשיות:

  • לפי חוק 76\סעיף א':מעילה אסורה"בכספי צדקה".
  • לפי חוק 138:השחתה בויקי האנגלית.
  • לפי חוק 347:הפרה בוטה של כללי"מה איןציקלופדיה אינה?"
  • לפי חוק 76\סעיף ג':מעילה אסורה"בכספי ראש הממשלה".
  • לפי חוק 13867\סעיף ז':משהו כל כך ארוך שהחוק הזה לא הולך אפילו לנסות בכלל לפרט עליו או להסביר אותו או לדבר עליו בכלל.

קישורים חיצוניים

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דוד שי.