האדם הקדמון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
האדם הקדמון
האדם הקדמון

האדם הקדמון
מחלקה אוגה אוגה אוגה!
סדרה האדם
משפחה

האדם הקדמון

שבט

האדם הקדמון מאוד

סוג

האדם הקדמון מאוד מאוד

מין

דודו טופז

שם מדעי

Caps Lock

"הוא היה איתי ביסודי"
~ שמעון פרס על האדם הקדמון


האדם הקדמון הוא שלב לפני האדם המודרני, נו... כמו בפוקימון כשהם מתפתחים... הבנת?...

חייו של האדם הקדמון התאפיינו בדברים פשוטים שנמצאים בחיי היום יום של כולנו, צפייה בטלוויזיה, רחצה יומיומית וחיטוט באף. רוב זמנו של האדם הקדמון בעולם היה ללא בגדים, למעשה האדם היה ללא בגדים חוץ מבשעה של סקס.

לאחר אלפי שנים של התפתחות האדם הקדמון גילה כלי-נשק. הוא גילה כי שאט-גן או רימון המושלכים בכוח יכולים להרוג. ולאחר שגילה את כלי הנשק הפשוטים האלה פחד מהטורפים החזקים ביער עוד פחות. אלא ההפך, כשלמד לכוון רובה, הוא נהפך מנרדף לרודף והחל לערוך ציד על אויביו. מאוחר יותר גילה תגלית חשובה אחרת - את השלט. בהתחלה השלט הפחידה אותו עד מאוד. אבל אחר-כך לאט-לאט הוא ראה שהשלט לא נורא כל-כך כמו שחשב ואפילו יכולה להואיל. הוא אפילו לא היה צריך לקום כדי להעביר ערוץ בטלוויזיה!. השלט הביל את האדם הקדמון לחיי חברה ומשפחה, הוא הפסיק לשוטט בתחנת מוניות לבדו וללון על ספסלים והתחיל לחפש לו בית, שיגן עליו וגם על בני משפחתו. את הבית הוא מצא בפתח תקווה. למרות שהעיר היתה אפלה וטחובה, היא הגנה עליו מפני הצפונים, הערבים, הסודאנים ומג. יפית.

שיא התפתחותו של האדם הקדמון היה בערך לפני 19474963 שנה, אבל רק בערך... בימים האלה נחלקו בני האדם לשבטים שנילחמו זה בזה, ובית עץ לא נתן לבעליו את הבטחון הדרוש. בעיקר בגלל שהוא על עץ. הוא מצא מקום שיכול להגן עליו מפני טורפים ואויבים מבני מינו וגם מצביקה פיק שאף אחד לא יודע מאיזה מין הוא, האגם, שדג בו דגים מורעלים למחצה, או שט במימיו בסירה עשויה פירגלס שמאחוריה יש שביל עצום של נפט שנשפך למים. עלה לו הרעיון להקים את ביתו בלב האגם והוא ניגש להגשים רעיון זה. הוא כרת עצים, השיט אותם על פני המים, וכשהם טבעו הוא קנה יאכטה, על היאכטה הניח דברים בסיסיים לכל אדם, מטבח, שירותים ומסך פלזמה 103' אינץ'. על יאכטה זו בנה את הבית החדש שלו. בתקופה זו הוא גם ידע לעבד אורניום ובכוריו בקרבת האגם פיתח צבא של פצצות אטום (למקרה חירום כמובן...). הוא איים על ישראל שיטיל עליו פצצה ואז אחרי שנים על שנים שהם לא האמינו לו הוא זרק עליהם פצצה מגומי.


האדם הקדמון חי במערות לפני מיליוני שנים בתחילה אכל האדם הקדמון פירות ירקות ויונקים קטנים. במערות עתיקות ביבשת אפריקה נמצאה עדות לכך שהאדם הקדמון השתמש באש כבר לפני 14,000,000 שנה שימושיה הראשונים של האש היו להרחקת בעלי חיים טורפים ממקום מגוריו של האדם ושרםת צמחי בר משטחים חקלאיים שיטה זו נפוצה גם כיום חוקרים משערים שהאדם גילה את האש לאחר ברק שפגע בצמחים דליקים וגרם לבעירתם ואולי לאחר שרפה גדולה שנשארו בשטח בעלי חיים חרוכים וכך גילה שהאש עוזרת מעט והחל אוכל את בשרם של בעלי חיים ואולי לאח שהבחין בניצוצות הניתזים בשעה שהכין לו ולאשתו הקדמונית כלי צור ואולי אותו קדמון התקרב לאש והבחין שהיא מחממת אותו קדמון גילה את האש אבל לא ידע להצית אותה והחליט לשמור עליה ביום ובלילה למשימה הזאת נבחרו אנשים שאם הזמן הפכו למכובדים ואף לקדושים

יופי בעיני האדם הקדמון

ציור המערות המפורסם ביותר בעולם

לאדם הקדמון היה מטבח מאוד מאוד רחב, אך האוכל היה דל. בתקופת הקרח הסושי הקוויאר ומלאי השרימפסים והלובסטרים החל להיגמר ולכן האדם הקדמון החל להתפתח לצורה שיכולה להסתדר בלי אוכל שנים על גבי שנים - דוגמניות.

הדוגמניות של תקופת האדם הקדמון היו בעלות גבות מחוברות, לסת מרובעת, שטוחות ועם רגליים עבות כמו עץ. שיא היופי... לא ברצינות! שיא היופי! הדוגמניות נערצו ואף נבנו להם מקדשים המפורסם שבהם הוא הכנסת שנבנה לכבוד רוחמה אברהם בלילה. בין המקדשים השנואים נמנים: מגדלי התאומים, מגדל אייפל והירח שנבנו לכבוד אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של סבתא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של אמא של בר רפאלי שהייתה בת דודה רחוקה של ג. יפית.

האדם הקדמון היום

כיום האדם הקדמון חי בפחד ומקומות הגידול שלו נהרסו. האדם החל לחקור את מקומות המחבוא שלו ואנשים כמו מיקי גבע, ג. יפית או היטלר משוטטים ברחובות ומחפשים אותם. חיי הנוחות של האדם הקדמון נגמרו, מעכשיו הם התחילו לגור במערות לצוד ממוטות ולצייר על הקיר כי נגמרו להם הדפים.