בר רפאלי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Dolz.png
iiiN*W ל222222222!!!!!!!!!1111

הדףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף הזה שולTav.png!!!11111 - נא לא להתבלבל עם ערך שולת (שווה לתחת).

"הייתי רוצה לעשות את זה פעם."
~ לאונרדו דיקפריו על בר רפאלי
בר רפאלי בתמונת שער נוספת

בר רפאלי (נולד ב־21 במרץ 1980) הוא שחקן כדורגל ברזילאי מפורסם. שמו האמיתי הוא ברזיליאניו אלפרדיניו ברקוניניו גוטמנדיניו אנג'לוגוסטיניו מרציאנו חורחיניו ז'ורז'יניו בוגנינו לואיסיאנה ניראלקראנתאגי ג'וניור. הוא מצטיין במבנה פנים מאותגר במיוחד. רפאלי גם נחשב לשחקן הכדורגל הטוב ביותר בעולם ויש כאלה שמשווים אותו לניסים כהן של שנות הארבעים מבחינת הכושר הגופני, לישראל כהן ולפליקס חלפון מבחינת הרווחים הכספיים ולניר קלינגר מבחינת ראיית המשחק.

ביוגרפיה

במהלך משחק יזיזות נגד נבחרת ישראל בכדורגל, שכלל אימון מסכם עם מופע ליקוק של תאומות סיאמיות ברזיליאניות, כבש רפאלי שלושער בדקת הפתיחה. בתגובה, הקהל צעק אליו "אל-אל-ישר-אל", מה שגרם למגזין הכדורגל הצרפתי "פיקא'ל" לפרסם אותו על עמוד השער שלוש פעמים ברציפות, כאשר הוא לבוש בחמישה פריטי לבוש נוספים בכל פעם.

עד היום יש לרפאלי 0 הופעות במדים. אחד מרגעי השיא בקריירה שלו הוא שער מתקפל של 35 מטרים במגזין אנגלי שעזר לגברים רבים להגיע לגמר. ב-2003 עבר רפאלי לברצלונה לאחר שוויתר על מנצ'סטר בגלל שזאת עיר של "אנשים ששומעים דיסקים של מוריסי", כלשונו. באותה שנה הוא נבחר לאחד מ-125 האנשים עם החיים הכי טובים בעולם, ואחר כך הוא נבחר לשחקן השנה באירופה ולשחקן השנה בעולם על הופעתו בתכנית הבת המהפכנית של תיק תיקשורת, ניפ/טאק~פיק|אפ/פיק\פאק.

חיים פרטיים

כיום רפאלי נשוי כדת וכדין לשחקן האיטלקי לאונרדו דיקפריו[1], הידוע בעצבנות שלו. הרומנים ביניהם מתוקשרים היטב, בין השאר בתכנית הבוקר הפופולרית "גוטי מורצה ישראל". רבים ממעריציו של בר רפאלי טוענים שהוא המציא את כללי המשחק מחדש בזכות פעלוליו הווירטואוזים, המזכירים מעין קובי אוז וירטואלי, גם במראה החיצוני. מצד שני, מבנה הפנים והגוף המיוחד של רפאלי, המתאפיין ברגליים שמנות, שיניים תותבות ומראה כללי של חבר בלהקת גורילאז, גרמו לו לפתח רומן מהצד עם סוס לבן.

מקור השם

למרות ששחקנים ברזילאים עושים להם בדרך כלל שם אחד, כמו "בבטו", "שמגגו" או "בולבוליקו", החליט בר רפאלי לעשות לו שם פעמיים, פעם אחת בתחום המשחק, ופעם השניה בתור דוגמנית ממדינה אקזוטית. הוא הצליח למעשה רק בניסיון אחד אך נשאר תקוע עם שני השמות.

ראו גם

  1. כן כן, הוא גיי