החופש הגדול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"אני אכסח לך את הצורה!"
~ שבתאי צבי על עמוד שנתקע בדרכו בחופש הגדול


"חיכיתי לזה כל השנה!"
~ מורות על התלמידים המטרידים
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.


ילד שהחום השפיע לו על השכל (שאין לו) בחופש הגדול.

החופש הגדול הוא מועד בן חודשיים שנערך בקיץ ומשמש בעיקר להופעות של פקאצות בביקיני, ריבים של חמולות והחזרי שעות של שביתת המורים. בחופש הגדול נהוג להסתובב בחוף הים עם דלי של ארטיקים ולצעוק: "ארטיקים! ארטיקים! אני הולך! ארטיקים! ילד תבכה לאמא ש'ך למה היא לא קונה לך ארטיק! ארטיקים! אני הולך! ארטיקים!!".החופש הגדול ידוע גם בתור מועד חם (מדי) במיוחד ולכן לא מומלץ לצאת במועד זה מן הבית כדי שהחום לא ישפיע על השכל. חוץ מזה יש הפגנות קומוניסטיות דווקא בחופש הזה.. ומי שמנהל אותו הוא פוטין!

היסטוריה

החופש הגדול התחיל כבדיחה של צ'אק נוריס. צ'אק חשב שזה יהיה ממש מצחיק אם הוא ימציא מועד בדיוני שבו יהיה שרב כזה שישפיע על דעתם של בני האדם ויצורים אחרים ברחבי כדור הארץ. לרוע המזל, החום השפיע יותר מדי על בני האדם ויצר גם את הערסים והפקאצות. הערסים והפקאצות עשו שמות בחופש והפכו אותו למועד מסוכן לכל יצור שפוי. לאחר מכן, המורים נוצרו מהערסים והפקאצות (תאמינו או לא!) ועשו גם שמות בחג הזה. צ'אק נוריס ניסה כל דבר הגיוני (או לא הגיוני) כדי להפסיק את המהומה: שיטפונות, מכות חשמל ואפילו ליאור שליין, אך שום דבר לא עזר. הוא ניסה להתאבד אך לא הצליח מכייון שהוא אל. לאחר כמה שנים, ברח נוריס לאורנוס והשאיר לשבתאי צבי לטפל בעניין. כיום החופש הגדול מסוכן יותר מתמיד ושבתאי צבי מיואש יותר מתמיד.


משמעות

המשמעויות של החופש הגדול רבות אחת מהן זה החופש שאליו יוצאים המורים , המורות, המנהלת, היועצת, המזכירה, השרת, המורה המחליפה, המנקה, הסגנית, האב בית, שר החינוך וגם התלמידים ,ההחופש הגדול מיועד בעיקר לעובדי משרד החינוך ובתי הספר אך גם התלמידים מצליחים להנות ממנו ,המורים הם היחידים ששונאים את החופש הגדול משום שאין להם אפשרות להתעלל נפשית, להכות, לקלל, להשפיל, ללעוג, לבאס, לצברך, ליצור רצון להתאבד לראות את התלמידים שהם כל כך 'אוהבים' 'ועצובים שהם לא פה'.

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא החופש הגדול. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.