חיים כהן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

חיים כהן הינו מגיש פינה בקשת 12, בדרך כלל בתוכנית חיסכון אך פעמים רבות גם במהדורת 16:00, 17:00, 27:00, 3591:00 ועוד, בהן הוא מתלונן כי אין לו מספיק כסף. הוא מוכר בתור שף, תסריטאי, לוביסט ופובליציסט חובב.

ראשית הקריירה

בתחילת הקריירה שלו חיים כהן היה שף מוצלח, עד שזה התמכר לבכי מחיתוך בצל במנותיו. הדבר החמיר והחריף עד שהתפתח למה שקרוי היום בעגה המקצועית "משבר הבצל הגדול". האירוע השנוי במחלוקת גרם למחסור עז בבצל בכל רחבי הגלובוס מה שגרם אפילו למקדונלד'ס לשנות את מתכונם ולהחריף את דרי הרחוב בטבסקו עוד לפני הפיכתם לחומר גלם (מאכל אשר יקרא על ידי מקדונלדס בהמשך ספייסי מקנאגטס). בעקבות כך חיים כהן נאלץ לעזוב את עיסוקו האמיתי בתור בשלן וחיפש מקורות חדשים שיגרמו לו לבכי עז. דבר הוביל למשנהו וכהן הפך לשופט בתוכנית הריאלטי מאסטר שף בה הזוכה הוא מי שגורם לבכי רב יותר מצד השופטים כשבדרך יש אוכל ולעיתים אף בצל. כהן מצא בעבודה זו את משרת החלומות שלו והפך לשופט מן המניין.

שיא הקריירה

עם זאת השיפוט במאסטר שף לא הספיק לכהן, מאחר וזה גילה כי יונתן רושפלד אשר שירת לצידו בתור שופט, גם הוא, מן המניין, בתוכנית, התעקש לאכול את כל הבצלים. בדיעבד טען רושפלד כי הדבר לא נעשה בכוונת זדון, פשוט בצל הינו חלק מהמאכל והוא רצה לאכול הכל. לאחר התקרית כהן הבין כי עליו להעיף את רושפלד. על מנת שזה יקרה מכר את נשמתו לשטן בני גורן, וזה ייעץ לו ללכת לעבוד עבור לוביסטים. עבור כהן זו היתה מציאה מאחר וכך היה יכול לבכות בשידורי החדשות של קשת ולספק את תאוותו. רושפלד הוחלף מהתוכנית על ידי ישראל אהרוני. הדבר סיפק את רצונו של כהן מאחר ואהרוני רזה. כהן החל את עבודתו החדשה כלוביסט בשלל המהדורות של קשת 12 והחל לבכות באופן קבוע על מיסים, המדינה, קורונה ושלל הגורמים שהצליח למצוא עליהם יוכל להתלונן בטלוויזיה בכבוד, וגם אם לא בכבוד. עם הזמן בקשת 12 חיפשו עוד דרכים בהם יהיה אפשר לגרום לכהן לבכות ללא הפסקה מה שהוביל לאירוע מתמשך של אין-סוף תוכניות ריאלטי בישול שבכולן הוא שופט. הדבר הוביל את קשת לקניית פורמטים ללא הפסקה מחו"ל על מנת למלא את כל לוח השידורים שלה בתוכניות ריאלטי אוכל בכיכובו של חיים כהן בלבד, עד שזה החל בטיפול בנושא, נרגע, וכעת מסתפק בעונה חדשה כל חודש בלבד.

ראו גם