מריחואנה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"עזוב אותי באמש'ך"
~ שבתאי צבי על מריחואנה

מריחואנה הינו סם מקטגוריית הסמים הקלים, הנפוץ ביותר בעולם ונצרך באופן שוטף ע"י אנשי רוח ופוליטיקאים.משמש כטעם ה17 של החטיף הממכר פרינגלס לאחר אורגינל גפילטע פיש גרביל מים פשטידע דינוזאור אלכוהול מלבי שניצל שווארמה ג'חנון חומוס חומוס צ'יפס חומוס צ'יפס סלט מורה לתנ"ך ולוף.

שימושים בתעשיה

המריחואנה משמשת לזיפות גגות וכמזון לפרות מניבות חלב.

שימושים באזרחות

בעיקר משמשת :

  • פוליטיקאים
  • אנשי רוח
  • מסוממים
  • מורחים מפורסמים
  • ילדים מעל גיל 6

מריחואנה בעולם

באמסטרדם החליטו להפוך את המריחואנה לחוקית. מכיוון שהרבה סטלנים התאבדו עקב זאת שהמריחואנה אינה היית חוקית. בקולומביה וג'מיקה המריחואנה אינה חוקית. כך לפחות השוטרים חושבים. בשנת 1950 המריחואנה הגיע לישראל, הראשונה שעישנה את המריחואנה הינה ג' יפית. לציטוטה: "זה טוב, זה בריא, זה כיף אז למה לא?" כיום במריחואנה בישראל אינה חוקית, אך קיימת מדיניות ״אי הפללה״, שמטרתה העיקרית היא למקסם את רווחי המשטרה וחברת ״אסם״, שמשווקת את המוצר האהוב על סטלנים, במבה.

החל משנת 2014 המריחואנה חוקית במדינת קולורדו שבארה"ב, ומשנת 2015 בשאר מדינות ארה"ב למעט איידהו. מ-2015 היא חוקית גם בישראל, אוסטרליה, אנגליה, ספרד, צרפת, ברזיל, יפן, ושאר מדינות העולם.

מריחואנה גדלה בכל הארץ, ובעיקר בשכונת דורה בנתניה. למריחואנה תופעות לוואי קשות שכוללות בין היתר- רביצה מתמשכת, חיוביות בלתי נסבלת, וכמובן; במבה.

השפעות על הגוף

מריחואנה מגבירה את יצר המין עד לאובדן שליטה, מעלה דופק, מעלה חום, מעלה לחץ דם, מעלה חיוך, מעלה גרה, מעלה ירידה, מעלה את השווארמה מהבוקר, מעלה מצב רוח, ומעלה את שער הדולר והמטבע המקסיקני.