טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו או בשמו המקוצר ט הוא הארגון הרשמי לקיצור מילים ארוכות, זרוע של הארגון "לופּאדוטמאכוסלמייפלסטוריזהשקרשלאילומינטיאכוגאלאוקראניולאיפּסאנודרימיפּוטרימאטוסילפיוקראבופּאראומליטוקאטאקכימנוקיכלפּיקו סיפופאטופּריסטראלקטריונופּטוקפאליוקיגקלופּלייאולאגויוסיראיובאפיטראגאנופּטריגון" שמטרתו הרשמית היא לבטל את כל המילים בעלות יותר משש אותיות בעולם, מה שהוביל לויכוח עם איןציקלופדיה שלאחר הקיצוץ תיקרא "איןציק".

הקמת הארגון

הארגון הוקם בשנת 1939 לאחר שמר קים ג'ונג' איל צפה במשדר הטלוויזיה, "העולם הטוב של בובו, מומו, שושו, טוטו ועוד כמה שמות כפולים" ולאחר שלא הספיק לקרוא את שם התוכינית בזמן הכתובית החליט עם כמה מחבריו, היטלר, סטאלין, דימה בלאן וגרביל החליט לחרבן וכך הקים את ארגון הטאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו שפירוש שמו הוא: "אני, קים ג'ונג' איל מכריז בזאת על הקמת ארגון שילחם במילים הארוכות שיש בהם ט' ו' ס' י' ק' או ז', . יפית, למרות שהיא בין המקימים של הארגון. הארגון ילחם בכל מי שיתנגד לו." השם של הארגון נכתב בשפה הפורטו(עוסלי)גזית, אם כי ישנם חלקים בג'יבריש.

התרחבות הארגון בעולם

הסניף הראשון של הארגון נפתח עם הקמתו, בעיר הולדתם של קים, היטלר וסטאלין. גואטמלה סיטי, כאשר נקנה סניף מקומי של מסעדה דמויית מק'דונלד'ס שנקראה "מק'גואטמלה סיטי'ס". הסניף השני למרות ניגודם של אנשים רבים שרצו לפתוח סניף בלונדון נפתח בניו יורק על סניף מקומי של עוד מסעדה דמויית מק'דונלד'ס שנקראה "ברגר קינג". הסניף בניו-ירוחם הביא מיליוני אנשים להצטרף לארגון ולהפצתו בינלאומית, מאז הסניפים בעולם נפתחו בקצב מסחרר ושיא פתיחת הסניפים היה פתיחת ארבעה סניפים ביום אחד.

רשימת הסניפים

  • עיר הדרדסים (1951, הסניף הראשון בעיר שלא קיימת)
  • ביקיני בוטם (1966)
  • טאונספארמוויל (1976)
  • הירח (2014)
  • ארץ לעולם לא (2022)
  • כוסמה-ק בן לאדן
  • מדינת אכזיב (שנת הסווחישווילי הקדוש)
  • עיר הפיות
  • כוכב הארגמן הגדול (שנת הארגמן ביום השלישי לחודש ארגמון)

כל הסניפים הוקמו על בסיסים של מסעדות מזון מהיר, חוץ מקזבלקה, שם הוקם על בסיס מסעדת על האש.

האנטי-טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו

כמו היחסים בין כרייסט והאנטי כרייסט גם היחסים של טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו ואנטי-טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו היו יחסי שנאה, האנטי-טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו דגל בשימוש במילים ארוכות ואף הוסיף למילים אותיות ללא כל משמעות למשל המילה "גמל" נכתבה כך: "גיהבחחירחמחלהגצמל".

פירוק הארגון והקמתו מחדש

הארגון פורק בשנת 1995 באופן רשמי על ידי דימה בלאן לאחר מקרה שגרם למגה-פרישה של מיליוני עכוזים מהארגון. לאחר כמה חודשים חזר הארגון לתפקוד בעקבות עלייתו של הקיסר השלישי של האימפריה הנרקסיסטית אניאוהבאתעצמימאוווודמאווודמאווודכיאניכזהחתיךומקסים.

מתנגדי הארגון

כיום ידועים שלושה אנשים שמבצעים פעולות מחוץ לארגון:


1.מרי פופינס (בעברית פו הפין) הייתה (היה)הראשונה שהתנגדה לארגון והמציאה את המילה-"סופרקראג'הפרג'הליסטיקאקספיאלהדואושס"
2.ויקיפדיה היא היריבה המושבעת של ארגון ה ט' והמציאה את המילה-"היפופוטומונסטרוססקוויאפדאליאופוביה".

נ.ב. אם אתם משועממים וחסרי יהלי לזר המלך נודר נדר חוש הומור וחסרי הכשרת היפופוטומונסטרוססקוויאפדאליאופוביה אז זה בשבילכם

שובי דובי ודוב ישובי

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פוביה.


שובי דובי ודוב ישובי הם ממציאי השפה הסינית מאוקוטבר האחרון, שני הלובסטרים שנכתבו לעיל הרחיבו את המילה טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו, כשהמילה החדשה היא המדוברת כיום ברוב העולם, טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהוו, עם ו' נוספת בסוף המילה.

שובי דובי ודוב ישובי הוסיפו על הנאמר: "טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו כשלעצמה זו מילה מקסימונת, אך כדי שנוכל לכבד, להעריך, לאהוב ואף להאכיל את המילה לכל מיני אנשים במרחבי העולם היא תצטרך להיות קצת יותר נגישה בשביל שלל הקוראים, האנשים חסרי הרגליים בעולם הזה, וארון עץ קטן ומסכן שחי במאדים." אלו היו מילותיו האחרונות של שובי דובי, שנרצח על ידי לא אחר מג'ון אף קנדי הרוצח הנתעב, רגעים ספורים לאחר מכן.

דוב ישובי כמובן מת כשעה אחר כך כתוצאה מאיבוד דם, בשונה משובי דובי, מילותיו האחרונות היו: "כל קרפד שקוראים לו צביקה שילך מכאן, ושלא יחזור."

בחקירה של ג'ון אף קנדי על הרצח של שובי דובי ודוב ישובי הוא נענה: "עשיתי זאת להשיב צדק לעולם, שכן המילה טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו לא יכולה להשתנות שהרי ממציאיה היו מאבות הצדפים הגדולים בשכם העתיקה, וגם לא נעים בכלל לארון העץ ממאדים שכן הוא לא יכול להגיד את האות W." אלו היו כמובן מילותיו האחרונות של ג'ון אף קנדי הרוצח הנתעב, שנרצח רגעים ספורים ביותר לאחר מכן על ידי התאומים ביסלי ויוסף סטאלין.

להסברם של התאומים ביסלי ויוסף סטאלין האזינו כל שבט האפאצ'ים בקריאות צווחה אל מאניטו הגדול.

"ג'ון אף קנדי היה אדם נתעב!" צרחו התאומים ביסלי על במת האפאצ'ים. "טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהוו לא יכולה להיאמר כך סתם! היא צריכה חיות מכח האות ו' כדי לשרוד לפחות ששה ימים! אנשים נתעבים כמוהו וכמו מיני בראד פיט צריכים למות על עמוד העינויים!" למרבה הפלא, אלו לא היו מילותיהם האחרונות של אף אחד מהם, כי שניות לאחר מכן הם התחילו לצרוח: "אלי אילדיס!" ולחרבן על תמונות מיניאטוריות של בראד פיט.

אך גם זה לא נגמר באופן המתקבל על הדעת של אדם ישיש שרק רוצה לפתור סודוקו מאיזה עיתון, כי מיני בראד פיט קפץ מן השיחים והתחיל לדקור את תאום הביסלי השמן עם גזר,ולאחר שלא נותרה בתאום הביסלי השמן שום רוח חיים, מיני בראד פיט קפץ משם עם חיוך מסטול על פניו ולא נראה עוד, אך הוא השאיר פתק שבו היה כתוב: "חי חה חה חו חה חי חה חה." וכל הפתק היה מרוח במיץ תפוזים של פריגת.

נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ הצהיר: "כל בן גוריון שיעז לשנות את המילה טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו יחטוף ממני וממיני בראד פיט כאלה צלאפות שלא מהעולם הזה." וארון העץ ממאדים נשאר מאחור, הוא לא ידע לקרוא את המילה המפורסמת, טאומטאווקאטאנגיהנגקואוואווטמטאפוקאיוונואקיטאנאטאהו.