טכניון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"רק לשני מוסדות בכל העולם יש את האפשרות לשנות את לוח השנה, הוותיקן והטכניון."
~ נועם סוקר, מרצה בטכניון על הוותיקן, הטכניון וההוכחה שהטכניון הוא מהמוסדות הדתיים החזקים בעולם. מש"ל
"זנחו כל תקווה, אתם הנכנסים בשערי"
~ כיתוב על השער המרכזי בטכניון
"הסטודנטים בטכניון סתם מתבכיינים על מר גורלם, וברגע שהם מסיימים ללמוד הופכים לאליטה האשכנזית שמדכאת את המזרחיים בארץ. אבל זה לא מה שהכי גרוע במאמר הזה. הכי גרוע שהוא פשוט לא מצחיק. מה שמוכיח באופן ודאי שהוא נכתב על ידי סטודנט מהטכניון."
~ ביקורת ספרותית על הערך "טכניון" באינציקלופדיה
"לא מצחיק, אנטישמי, וירוד. מה קשור ש"ס?"
~ תגובות על הערך

הטכניון הוא מוסד טיפולי לכביכול יהודים, הכופרים בעליונות הרב עובדיה יוסף ומסרבים להצביע ש"ס. שיטותיו הטיפוליות של הטכניון הושוו לא פעם לאלה של האינקוויזיציה הספרדית.

אופן הטיפול

מרתף העינויים הראשי

הטיפול מתבצע על ידי עינוי פסיכולוגי המתמשך כשלוש עד ארבע שנים (אך יכול להגיע לשש שנים במקרים מיוחדים) ומכונה על ידי המטופלים בשם תואר ראשון, המטופלים מכנים עצמם בשם סטודנטים.

שיטת העינוי המרכזית מתבצעת על ידי כינוס כמה מאות סטודנטים לחדר בו עומד אינקוויזיטור אחד מול לוח. זה רושם עליו נוסחאות חסרות כל פשר ולאחר מכן מחייב את הסטודנטים לשנן ולהיבחן עליהן.

אמצעי עינוי נוסף מכונה "הפרד ומשול". הסטודנטים מחולקים לתאים נפרדים, המכונים "פקולטות" כאשר סטודנטים מפקולטה אחת משוסים על ידי "מרצים" בסטודנטים מפקולטה שניה. התוצאה היא שהסטודנטים מפקולטות שונות אינם מסוגלים לקיים יחסי קרבה סמביוטית, ואם מכריחים אותם לעמוד בקרבת סטודנטים מפקולטה אחרת, הנחשבת בעיניהם לנחותה, הם חווים מועקה נפשית ניכרת.

אחד ממכשירי העינויים שהומצא לאחרונה בפקולטה למדעי המחשב הוא מכונת טיורינג. האינקוויזיטורים הראו שמכונה זו שקולה נגד כל מכשירי העינויים הידועים. כופר עיקש במיוחד מוכנס לתוך מכונה מסתורית זו. אם גם היא לא מצליחה להחזירו בתשובה ולהצביע ש"ס, אזי בלית ברירה מעבירים את הסטודנט לתואר שני.

שיטות עינוי נוספות

בהוראת הרב עובדיה יוסף פיתחה הפקולטה למתמטיקה שלל שיטות עינוי חדשניות.

  1. חדו"א - תחום דו שלבי בו הסטודנטים המעונים לומדים חומר מסויים בהרצאות, פותרים שאלות אחרות בתרגולים ובשיעורי הבית, ובמבחן יש שאלות אחרות לגמרי. מקצוע זה יעיל מאוד כי הוא גורם לאנשים רבים להצטער שהם עוד לא חזרו בתשובה ומצביעים לש"ס. כמו כן מכיוון שהסטודנטים מהפקולטה למתמטיקה חביבים במיוחד על הרב עובדיה (מכיוון שרובם שומרים על המצווה לא לקיים יחסי מין מחוץ לנישואים), הם לא צריכים ללמוד חדו"א ולומדים משהו אחר לגמרי: אינפי (קיצור של חשבון אינפנטילי). כמו-כן, שכניהם של המתמטיקאים שחולקים איתם את האותו בניין - הסטודנטים לארכיטקטורה, הם גם חביבים על הרב עובדיה ואינם לומדים מתמטיקה כמעט בכלל (מסיבה שבדומה לסטודנטים למתמטיקה, סטודנטים לארכיטקטורה לא נוגעים בנשים).
  2. Mathnet - תוכנה רב-עינויית, לפתרון שיעורי בית באינטרנט, כך שלסטודנטים לא יהיה למי להתלונן גם במקרה שהם צדקו והבודק טעה. שוב הסטודנט הממוצע מצטער שאינו חזר בתשובה כי הוא יודע שהשאלונים שהוא רואה במתנט בכלל לא יופיעו במבחן למרות שהצליח לפתור אותם רק בנסיון האחרון (והוא בטוח שהוא צדק גם בכל הפעמים הקודמות). הסיבה לכך שקשה להיות צודק במתנט היא שחזרה בתשובה דורשת שלמות ודיוק מירבי וצריך להיות מוכן לשם כך. וכמובן שהארכיטקטים והמתמטיקאים בכלל לא צריכים לעבור שלב עינוי זה כי הם אהודים במיוחד אצל הרב עבדיה.
  3. "אמאדו" - הבניין של הפקולטה למתמטיקה שמחובר לבניין "סגו" של ארכיטקטורה. הבניין הגבוה ביותר בטכניון. מתנוסס לגובה של תשע קומות מעל פני הקרקע ומזמין אליו את כל אותם סטודנטים שנמאס להם מהעינויים ולא מוכנים לחזור בתשובה, שם הם עולים לקומה העליונה ומנסים ליישם חוקי פיזיקה שונים שגילה ניוטון ולחשב באופן אישי את התאוצה בנפילה חופשית.
הזין של אולמן - פסל שהוצב בטכניון בכניסה לאחד הבניינים, על מנת להוות תזכורת לסטודנטים, מה יכניסו להם לתחת, אם לא יצביעו לש"ס

ראיות לכך שהטכניון הוא אכן מוסד לעינויים בשליטת ש"ס

פעילי ש"ס כמובן מכחישים כל קשר בינם לבין הטכניון, אולם הסטטיסטיקה מוכיחה את ההפך: אין אף סטודנט בטכניון, התומך בש"ס. הסיבה לכך היא כמובן, שברגע שהסטודנט נכנע, וחוזר בתשובה, ומכיר בעליונותו של הרב עובדיה, הוא מיד משוחרר מהטכניון, ומועבר במקום זאת ללמוד בישיבה.

סטודנטים אשר מראים רצון לכפר על חטאיהם, מופנים לפרויקטים כמו תנופה או נפש יהודית על מנת לקצר את משך שהותם במתקני העינויים.

פסטיבל הסטודנט

פעם בשנה, הטכניון מקיים מופע ראווה במשך יומיים, אשר בו הוא מזמין את הסטודנטים וצעירים כופרים פוטנציאליים, לבקר בטכניון, ולצפות בהופעות של מחזירים בתשובה תמורת תשלום סימלי. המופע מאורגן על ידי אגודת הסטודנטים של הטכניון אשר מורכבת מסטודנטים אשר קרובים מאוד לסיום התואר הראשון, כלומר מתכוונים להצביע לש"ס בבחירות הקרובות.

"פסטיבל הסטודנט" מביא אליו את מיטב חסידי ברסלב קרחניסטים אומני ישראל הפופולריים כגון "סקאזי", "Infected Mushroom" "נ נח נחמ נחמן מאומן" ו The Great Machine, כדי להביא אליהם כמה שיותר כופרים הנמשכים לסוג המוזיקה הזה מה שמסביר את מספר האסירים הגדל בו.

ראו גם