מוהאהאהא

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"חעחעחע!"
~ גרגמל אחרי שדרס דרדס
"מואעאאעה!!"
~ ג. יפית אחרי כל פרסומת
"חע חע חע!"
~ האותיות שתימנים מדגישים כפול 3...
"מוחעחעחע!זה לא הצחוק שלי נתקע לי משהו בגרון"
~ שבתאי צבי מבצע את הצחוק/היחנקות לאחר שבטעות פגש חתיכת טופו


מוחעחעחע הנו אמירה ידועה המשתווה לצחוק האופיני לאנשים הרעים. את רוב האנשים הרעים אפשר למצוא בסרטי וולט דיסני מצויירים [ראה "פיטר פן"- קפטן הוק, "שלגיה"- האם החורגת והמרשעת],סרטי אקשן למניהם,סרטי מדע בדיוני ופנטזיה, משחקי וידיאו, אצל אמא שלך וכמובן שבתוכניות אירוח שם אפשר לראות את המגיש מחניק צחוק בהסוואת שיעול קולני, כשהוא נזכר כל פעם מחדש שממש כרגע צופיו עוברים התעללות מינית במוחם, או שטיפת מוח.

ד"ר דופנשמירץ משתמש במוהאהאהא

הסטוריית המוחעחעחע

המוהאהאהא הומצא בשנת 666 ע"י איבל (הוא תמיד התגאה בשם המקורי שלו) שמטרתו היתה להשתלט על העולם (אלה מה?!). עוד בילדותו היה משליט איבל טרור בארגז החול בגן הילדים שבו למד. הוא היה לוקח את הדליים המלאים בבוץ דביק וחום, ומורח אותם על גבם של הילדים הקטנים בצורת כוכב מחומש. כשאיבל גדל, הפך לעלם הצורש תשומת לב, ודיגמן בפוקס [מכאן מדוע החברה כל כך כושלת]. באיבל אפשר לצפות כאשר שיחק בסרט פעולה שבו הוא מנסה להשתלט על העולם בעזרת תוכנית זדונית. בזמן הצילומים איבל רצה לפצוח בצחוקו הרשע כאשר סוף סוף הצליח לחטוף את הבחורה היפה [אל דאגה, זו לא הייתה אנג'לינה ג'ולי], אך באותו רגע הבחור היפה חטף אותה מידו. כיוון שכבר פתח את פיו בכדי להתחיל לצחוק ["חהחה"], וכשחטפו את בחורתו היפה מבין ידיו רצה לבכות ["אאהעאהאאעע, אאאמממאאא!!!"] הוא לא הצליח לבכות, וכמובן שלא לצחוק, אלא יצא לו קול אותו אנו מכנים כיום, ה"מוחעחעחע". כשאנשים מפגרים כותבים במסנגר אני רע , הם מוסיפים * מוחאחאחחאחאחאח * אני רע.

למרות שה'המוהאהאה' הומצא על ידי איבל, הוא התפרסם לראשונה כאשר דר.דופנשמירץ השתמש בו בפעם הראשונה כאשר תכנן להשתלט על גרמניה הנאצית ולחסל את כל הפלטיפוסים אך לבסוף הצבא האדום והצבא האמריקאי הציל את הפלטיפוסים ; אך זה היה מאוחר מדי מכיוון שרוב הפלטיפוסים נהרגו (אך הרבה פלטיפוסים פרטיזנים נשארו בחיים). כיום הפלטיפוסים נכנסו לסכנת הכחדה חמורה וכל זה בגלל המוהאהאהאה.

המוחעחע בימינו

כיום משתמשים הרבה אנשים רעים משתמשים בצחוק הזה והוא הפך לאייקון. הוא כל-כך פופולרי עד שהוא הגיע אפילו לדרום פוג'סורמן (עיר הררית בדרום האקינוס הרועש) שם חיים נזירים, פקאצות, אימואים ושמעון פרס בהרמוניה מפליאה. גם מורות משתמשות בצחוק הזה כשהן נותנות נכשל לתלמיד לא אהוב או כשהן רואות את הערס של השכבה נדבק בראשו לקיר עם ג'ל השיער שלו מתפתל מכאבים באומרו "כוס אמו חיים עזור בחיאת הג'ל חוחובו הזה חרא".


נוסחאת המוהאהאהא

@.%^)(#%=CFR פירושו, רשע.

מוהאהאהא - בעיה, פתרון ומוצר נלווה

תארו לכם את המצב הבא: אתם בסצנה בכוכב בגבדרו, חוטפים את הנערה הבלונדינית, הגיבור מאחוריכם צועק "לא!!!!" ואתם צריכים לצחוק את הצחוק המרושע אבל באמצע אתם משתעלים, הנערה שאתם מחזיקים בזרועותיכם נחרדת מרסיסי הרוק שלך שנעים לעברייה ומגיבה בצורה הטבעית במילה: "איכס". לכן חברת התרופות נו-באמת-מאיפה-אני-אמצא-לכם-שם-לחברת-תרופות בע"מ המציאה את המוצר איבל דקסמולולולולו (דקסמול מרוקאי) שהמציא איבל הידוע שעכשיו הוא בפנסיה, נח לו בתילאנד, אוכל קוקוסים מפית, ומתנדנד על ערסל מקרטון בעוד שמכל עבר ילדים יורים עליו ברובי מים כשהם מגלים שהוא האיבל.

סוגי המוהאהאה

למוהאהאהא יש הרבה מאד סוגים הינה כמה מהם:

  • מוחעאעא - צחוק מרושע בדרך כלל פרסי, דוגמא לשימוש ב"מוחעחעאעא" מוכרת:כשאמרנו 9.99 לא באמת התכוונו שתשלם במטבעות של אגורה פרסי:מוחעאעאעא.
  • מוכעכעכעכע- בדרך כלל חושבים שזה צחוק מרושע אך בעצם זה סתם איש מסכן שנחנק.