מלאך המוות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
"פחחחחח..."
~ צ'אק נוריס על מלאך המוות
"הצילו!!!!"
~ איש אחד על מלאך המוות
"ימח שמו"
~ שבתאי צבי על מלאך המוות
"לא פגשתי ולא אפגוש"
~ שמעון פרס על מלאך המוות
"שיאכל זין!!!"
~ ערס על מלאך המוות
"הא הא הא הא הא הא!!!"
~ מלאך המוות הורג מישהו
" הא?, זה כל מה שיש לך?"
~ swagman על מלאך המוותAttention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם מלאך המוות, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


בן אדם שהסתכל במלאך המוות

מלאך המוות (הידוע גם בשם עודד מנשה), הוא מה שגורם למוות אצל בני האדם בעולם.

מלך המוות, נוצר בטעות ע"י אלוהים שניסה ליצור ההעתק של צ'אק נוריס בשנת 1009 לסה"ג (לפני ספירת הגרבילים.) אלא שבמקום זה, יצא לו משהו שחור שדומה במאפיינים מסומים לשטן והוא זרק אותו לזבל. אלא שמלאך המוות הוא מניאק ולכן ברח מפח הזבל והחל לתכנן תכניות משונות עם השטן. הוא והשטן, המציאו מחלה שנקראת מוות, אותה מלאך המוות יגרום. הוא גם גורם לאסונות נוספים כגון טל מוסרי, עודד מנשה, ערוץ הופ, ערוץ הילדים, ג. יפית, סרטן, בארני ודורה.

ביוגרפיה

מלאך המוות (1009 לסה"ג-הנצח[לצער האנושות]) נוצר בשנת 1009 לפני ספירת הגרבילים ע"י אלוהים שניסה ליצור את צ'אק נוריס מחדש. במקום זה יצא לו שלד עטוף בגלימה שחורה שדומה קצת לשטן. אלוהים לא לקח את זה ברצינות ולכן פשוט זרק אותו לזבל. בגלל שמלאך המוות הוא מניאק, הוא יצא משם וברח. הוא פגש את השטן וביחד הם תכננו מחלה כורנית נוראית בשם מוות, שמאלך המוות יגרום לה. מפני שנולד בן 23 הוא לא למד כלל, לכן השלים את לימודיו באוניברסיטה היוקרתית "קינדר בטעם פיקנטי" וסיים בהצטיינות. בזמן לימודיו, הוא רשם לשטן נוסחה, אך השטן לא חכם משהו ולא הבין אותה. נסו אתם להבין אותה:טלמוסרטןג'יפיבארניועוד=מוות.

אחד מאלפי מראותיו של מלאך המוות. במקרה שאתם תוהים, הוא יצר את ג. יפית בצלמו ובדמותו ולכן היא נראית כמותו.

בשנת 807 לסה"ג, החליט מלאך המוות להפיץ את המחלה באמצעים שונים ולכן גרם למספר אסונות כגון טל מוסרי, עודד מנשה, ערוץ הופ, ערוץ הילדים, ג. יפית סרטן סרטן, בארני, דורה ןפקצות. בשביל להפיץ את האסונות הללו בעולם המציא מלאך המוות את הטלוויזיה ואת התכנית שגורמת לסרטן: אוכלים סרטנים. התכנית שוטפת את המוח לאנשים וה מתחילים לאכול 666 סרטנים ביום דבר שאם עושים אותו במשך 666 ימים מקבלים אותו על בטוח. צפיה למשך שניה אחת בתכנית זו תגרום לכם (בסיכוי של 5 מתוך 4) לאכול 666 סרטנים למשך 666 ימים, לכן המנעו מצפיה בה.

בשנת 505 לסה"ג, הייה למלאך המוות משעמם אז הוא המציא את שאר המחלות הקימות בעולמינו והן: אדמת, אולקוס,איידס, אנמיה, אסתמה, בעיית נתר, בעע, דלקת, הפרה המשוגעת, הרפס, ורדת, חום,טרשת, טשטשת, כלבת ילדים, סוכרת, סמול טיטיס, עששת, צהבת, צחלפת עציצים,צרבת, צרעת, קדחת, קוהלת, שחפת שפעת ו את באר שבע. בנוסף המציא את הדיכאון כדי לגרום לאנשים להתאבד.


בשנת 101 לספירת הגרבילים המציאו אנשים את המכונית כדי לברוח ממלאך המוות. בתגובה המציא מלאך המוות את תאונות הדרכים. אם אתם זוכרים,מלאך המוות סיםם לימודים בהצטיינות,אז הוא הלך לאוניברסיטה טובה ולמד מנהל עסקים. כיום, הוא שיר בזכות המצאותיו המוצלחות הרבות,ביניהן ויטמינצ'יק בטעם של פעם ושניצל יען.

אסונות שקרו באשמת מלאך המוות

בחלק מהאסונות מלאך המוות נעזר באנשים אחרים כדי לקיים את האסון (כמו שהוא השתמש בבני גורן כדי ליצור את המייפל סטורי)

ראו גם


סקס עם יניב כותרת הקישור לתצוגה