ערך זוכה איןוויזיון 2023
ערך מופלץ

הרבי מלובביץ'

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.


Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.
הרבי מלובביץ' לפני שגידל את זקנו

הרבי מלובביץ' (מכונה גם: משיח, סנטה קלאוס, הדוד מאמריקה שמחלק דולרים או חובב העורלות הפתלוגי) הוא מנהיג דתי יהודי אשר שם לו למטרה להשמיד את הגזע האנושי והפרוסקי.

ביוגרפיה

חלק מהגולגלות העתיקות שקיימות באוסף
תצלום נדיר של הרבי מלובביץ' מציץ בקנאה על האוסף הנדיר תוך כדי שהוא מברר האם עורלתו שלמה כהלכה

חיים מוקדמים והתפתחות תיאוריית העורלות

נולד בתור "הרבי" בעיר ניקולאייב שבאוקראינה, שם בילה שם את רוב ילדותו עם אוקראינים ערלים. בעקבות כך, הושפע הרבי הצעיר מרעיונות הנאציזם אשר דגלו בקדושתה של העורלה ובהשבחתה כאיבר הנעלה ביותר בגוף האדם. אידיאולוגיות הנאציזם היו מופצים דרך קבע על ידי שלטונות אוקראינה הניאו נאצים של היהודי ורב המרצחים זלנסקי ששלטו במדינה באותם שנים לפני עידן ולדימיר פוטין אשר כלל וכלל לא לקח חלק בכתיבת שורות אלו. בהגיעו לגיל 22, התחתן עם בתו של אדמו"ר חסידות חב"ד, אשר כונה "הריי"צ" (ראשי תיבות: האלוהים רוצה ילדים יונקי ציצים), עקב ייאושו ממלאכת האוננות ומתוך מטרה להניח את ידו על אוסף גולגלות התינוקות הנוצריים שאוכסנו במרתפיו החשוכים של הריי"צ החרמן. "הרבי" לא חיבב את הריי"צ יתר על המידה, בעיקר בשל עובדת היותו מעול וחסר עורלה מנצנצת כפי שנהג לדמיין בילדותו. בעקבות זאת החל לטפח את קשריו עם מנהיג המפלגה הנאצית אדולף היטלר, אשר כמוהו ראה את קדושת העורלה כערך נעלה ואף פיתח את "תיאורית הגזע" אשר חילקה את הגזע האנושי לבעלי העורלות הנעלים ולחסרי העורלות הנחותים. בתקופה זו החלו השניים תוך תקשורת סודית ביניהם, לתכנן את השמדת העם היהודי אשר קידש דרך קבע את חיתוך העורלות בטקס ה"ברית", ובהשמדת חבריהם: "ארצות הברית" ו"ברית המועצות" שנתנו חסות לטקסים אלה.

יחסי עבודה עם היטלר

אדולף היטלר מביט בעורלתו של הרבי מלובביץ'. משמאל נראה בניטו מוסוליני אחוז קנאה
תרשים אשר הופק על ידי המפלגה הנאצית במטרה להנגיש לציבור את תיאוריית העורלות

בזמן שואת יהודי אירופה, שהייתה התגשמות חלומם של הצמד "הרבי-היטלר", קיבל הרבי דיווח כי אותו אדמו"ר הריי"צ אץ רץ לו וברח לאמריקה הצפונית עם כל האוסף הנדיר שלו. הרבי כעס נורא וכנראה הרגיש את הבגידה חזק מדי בלבו. לכן, מתוך רצון עז לנקם, לקח טרמפ הישר אל העיירה האוקראינית לובביץ', שם היה ביתו הקודם של האדמו"ר. משם, באמצעות שבב מיוחד שהוסתר בעורלתו, התקשר הרבי לאדולף היטלר והודיע לו כי בלובביץ' נמצא באר המשאלות אשר ימלא להיטלר את משאלות לבו. כשומעו את הבשורה, שש ושמח היטלר והגיע יחד עם דיוויזיית הפאנצר אס אס הראשונה לעיירה האוקראינית, וכשראה את הרבי החל לחבקו ולנשקו באזור עורלתו הקדושה. הרבי המעונג הוביל את היטלר לבאר ואמר לו להשתין לתוכה, לאחר מספר היסוסים היטלר אכן הטיל את מימיו ואף הוציא את זרעו אל תוך הבאר. תוך כדי שהוא מפנטז על גופה החטוב של מרילין מונרו קיבל היטלר מברק מהיר בו נכתב כי נולד מושיע הנאציזם - ולדימיר זלנסקי הגואל. לאחר שהיטלר נוכח לדעת כי הרבי צדק באמרו כי הבאר תגשים את משאלותיו, הוא הזמינו לברלין כאורח כבוד. בנוסף, העניק היטלר לרבי את בעלות העיירה כמתנת תודה ואף קבע כי שמו יהיה מעתה והילך "הרבי מלובביץ".

לאחר שבועות בהם הקדיש הרבי את זמנו ללימודי אנטומיית העורלה באוניברסיטת ברלין, הטיל עליו היטלר משימה מיוחדת, הוא נדרש לצאת ולטוס לארצות הברית שזה מכבר הכריזה מלחמה על גרמניה הנאצית עקב אהבת גרמניה לעורלות, ושם היה על הרבי לייצר ולהפיץ נגיף קטלני שיהרוג חלקים רבים מהאוכלוסייה ויסייע לניצחונה של גרמניה על "בעלות הברית" הנתעבות וחסרות העורלה. הרבי מלובביץ' נענה בשמחה להצעה והיטלר העמיד לרשותו אוניית נוסעים מפנקת עם חדר המלא בדולרים אמריקנים. על פי מספר עדויות, החל מאותה נסיעה התפתחה חיבתו הרבה של הרבי מלובביץ' לדולרים הירוקים ולריח ניחוחם[1].

מעלליו בארצות הברית

המגדל אותו בנה הרבי מלובביץ' על מנת לזכות באהדת החסידים החרמנים
האוסף שמור כיום בספריית אגודת חסידי חב"ד שבניו יורק

כשהגיע לארצות הברית הצטער לשמוע כי כוחותיו של ולדימיר פוטין כבשו את ברלין ועשו להיטלר ברית מילה בניגוד לרצונו. הרבי לא אמר נואש והתחיל לתכנן את תוכניתו להשתלטות על חסידות חב"ד אשר ממנו לקחה את הגולגלות. לאחר שצפה ב"אווטאר: כשף האוויר האחרון" קיבל הרבי השראה והחל לרקוח רעל אותו כינה בשם המחריד במקצת: "באתי לגני". הרעל פעל מהר מן הצפוי ותוך ימים ספורים יצאה ההודעה על מותו של הריי"צ, אדמו"ר חסידות חב"ד.

כדי לזכות באהדת החסידים בנה הרבי מכספי דמי הכיס שקיבל מהיטלר, מגדל בעל שלושה חיצים כלפי מעלה המסמלים שלושת אלפי הגולגלות שהיו לאדמו"ר. הבניין התקבל בברכה בקרב החסידים שאף החליטו לצבוע אותו באדום לזכר זמם של ששה מיליון יהודים שנרצחו בשואה.

תוך ימים ספורים הוכתר הרבי כאדמו"ר השביעי של חסידות חב"ד, מה שהעניק לרבי סוף סוף את הגישה לאוסף הגולגלות הנחשק. הרבי קבע כי הגולגלות יוצגו באופן קבוע בבניין שלושת המשולשים מה שעורר את התנגדותם של הגבירים החבדיים ששרפו את האוסף בחשאי. בתגובה הורה הרבי לשלוח את מבצעי המעשה לגלות ברחבי העולם, שם הם נאלצו להקים "בתי חב"ד" ולהתנהג יפה לישראלים מכוערים.

הרבי מלובביץ החל לתכנן את תוכניתו להשגת אוסף הגולגלות העצום ביותר בהיסטוריה היהודית. הוא פיתח וירוס חדש ומתוחכם ביותר אותו כינה בשם "ברכה והצלחה" והחל לרססו על מיליוני הדולרים שקיבל בעבר מהיטלר. הרבי החל לחלק את הדולרים ליהודים תמימים וכך הצליח להפיץ את המחלה שתוביל בסופו של יום להשמדת הגזע האנושי הנתעב[2].

נפילתו והחיפושים אחריו

מודעות שנתלו על ידי חסידי חב"ד לאחר ששמעו שאבדו עקבותיו של הרבי. במודעות מוצג הרבי בתור נעדר
יהודה קרינסקי, מביט בשמחה בחבילת הדולרים שמצא בחדרו של הרבי, לאחר שרצח אותו יחד עם יהודה לייב גרונר

לאחר מספר שנים, כשעוד ועוד ילדים תמימים נתקפו במחלות שונות ומשונות לאחר שבאו במגע עם הדולרים של הרבי מלובביץ', ולאחר שהתבשר על מותו של אדולף היטלר, החל הרבי לפתח אהבה עצמית מופרזת, והכריז על עצמו כמלך המשיח. הרבי לא היה מודע שבמוסדות חב"ד נשארו תומכים בסתר של האדמו"ר הקודם אותו הוא רצח, ולמשמע הכרזתו כי הוא המשיח, הם נתקפו זעם וחימה, הם הבינו את משמעות הדברים: הרבי מתכוון להשלים את האוסף בכך שיטול לעצמו את הגולגולת היקרה מכולן, גולגלתו של האדמו"ר הקודם. שניים מתומכי האדמו"ר הקודם, יהודה גרונר ויהודה קרינסקי, עזרו אומץ והחליטו לעשות מעשה, הם התנדבו למצוץ את עורלתו של הרבי ובכך הוא איפשר להם להתלוות אליו בזמן שהוא נסע אל קבר הריי"ץ במטרה לקחת את גולגלתו. כשהגיעו למקום, התנפלו השניים על הרבי באגרופים, עד אשר איבד את הכרתו, לאחר מכן הם הזעיקו לאמבולנס כדי שילקח לבית החולים שם נקבע מותו הסופי.

מתוך פחד משאר החסידים, שמרו גרונר וקרינסקי על עובדת מותו של הרבי בסוד. לחסידים את סיפרו כי אבדו עקבותיו של הרבי, מה שגרם לחסידי חב"ד לצאת בקמפיין למציאת רבם הנערץ, במהלכו הם תלו שלטים ברחבי העולם, הנושאים את תמונתו של הרבי מנופף לשלום תחת הכיתוב "מלך המשיח".

ראו גם

מקורות איכותיים

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הרבי מלובביץ'.
Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!