מטולה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מטולה היא עיר שנמצאת בצד האפל של ישראל ששם נוצר כל הרוע... במטולה נרקמות רוב המזימות ומשם כל הרשע מתפשטת לרחבי הארץ.

תושבים

התושבים המתגוררים בעיר רובם עשויים מ-100% רשע טהור. מטולה היא מועצה עירונית מכיוון ששם מתכנסים כל זקני העיר (המכשפים) ודנים ביחד על העונשים שלהעניק לתושבי הארץ. רוב התושבים במטולה זקנים מכיוון שהם מומחים יותר וכוח המאגיה שלהם גדול יותר. הילדים הצעירים נשלחים להתגייס לצ"הל (צבא ההגנה על הרוע). סטטיסטיקת התושבים במטולה:

  • 16% ג'ינג'ים - בדרך כלל הם מפקדי הכנופיות ואחראים על הקרבה לשטן. (רוע טהור!!)
  • 44% זקנים - לא עושים הרבה, בדרך כלל כדי לגרום לשאר האוכלוסיה לרחם על מטולה.
  • 39% ילדים - נשלחים לצה"ל ועוזבים את העיר.
  • 1% וכו... (גרבילים, סודנים עוד דברים מיותרים).

תרומות

ארץ ישראל התפרסמה רבות בעזרת מטולה, אחד הדברים המפורסמים ביותר שמטולה עשתה בשביל ארץ ישראל ובשביל העולם היא הרעלת שלגייה. כאשר שלגייה ושבעת הסע'ידים הגיעו לביתה של שלגייה הם מצאו חברי שב"כ וכנאפה מורעל. דבר זה יצר לנו ולארה"ב הסכם דיפלומטי ותרם לארץ רבות, בנוסף ארה"ב סיפקה לנו ארגזי כנאפה במשך 5 שנים (לא שזה עזר במשהו למישהו).

התוכנית הראשונה הייתה להביא תפוחים מורעלים. אך זה כשל ערבים לא אוהבים תפוחים

היסטוריה

הכל היה טוב ויפה במטולה וכולם היו שמחים וכל הדתות חיו בהרמוניה! אך כל זה השתנה כשהרצל בוקר עלה לשלטון. הרחובות במטולה התמלאו בכשפי יהדות, שהשתלטו על הרחובות. יום אחד התעורר הרצל וחשב (במרפסת שלו) מה נעשה לעיר היפה שלנו? אני יודע בוא נגרום לכולם להקריב חתולים לשטן! ואהאהאהאה לא, לא יש לי רעיון יותר מרושע! בוא ניקח מלא ג'ינג'ים ונמלא את מטולה! הרעיון המרושע הזה התממש לבסוף. הג'ינג'ים פלשו לעיר ושאבו לכולם את הנשמות, כרגע העיר עדיין נמצאת בשליטת הג'ינג'ים, והרחובות עדיין נמשכים לההרס מרגע לרגע, כולנו עם תושבי מטולה כרגע (סתם אנחנו לא). אם רק הג'ינג'ים לא היו משעבדים את תושבי מטולה ושואבים להם את הנשמות אז תושבי מטולה היו נחמדים יותר, אך כרגע זה בלתי אפשרי כאשר תושבי מטולה נמצאים בשליטתם המלאה של הג'ינג'ים. אך לתושבי העולם והארץ זה לא מפריע מכיוון שכאשר רק עיר אחד בשליטתם של הג'ינג'ים הם לא מטרידים ערים אחרות, אז טכנית זהו גם פתרון לשאר העולם ולמדינת ישראל!

כלכלה

בינתיים מטולה חוסכת כסף, עד עכשיו השיגה די הרבה מעבודות בסופר מארקט המקומי, עוד מעט יהיה לה מספיק לקנות אופניים חדשות, חצי גמל ו5 מסטיקים משומשים.

לפני כחודשיים (ושלוש שניות) נבנתה חברה מסחרית בשם "חברה מסחרית" המוכרת בין היתר קטשופ מקולקל, אבטיח רקוב, זבל מהמזבלה הערונית, ועוד נכון ל7 בספטמבר 2004 כ7 אנשים קבלו קלקול קיבה מהנקניקיות במסעדה. והכל בחמישה ליטר מים.

  1. הפניה תבנית:ערים בישראל