ניו מקסיקו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ניו מקסיקו
דגל ניו מקסיקו סמל ניו מקסיקו
דגל ניו מקסיקו סמל ניו מקסיקו
מוטו לאומי אנחנו לא רוצחים! אנחנו ציידים.
המנון קולה טרוריטה טה טה טה! הארלם שייק!
יבשת מועצות הברית
שפה רשמית

ניומקסיקנית

עיר טקילה

סנטה פה

העיר הגדולה ביותר

סנטה לא פה

משטר

תקופת האבן

ראש המדינה

ציפי לבני

הקמה

לפני כמה שנים.

שטח
אחוז מים

שטוח כזה. קממב"ר
0% רק קולה

צפיפות אוכלוסין

1000 אנשים לקקמב"ר

מטבע

10 אגורות

אזור זמן

אתמול

סיומת אינטרנט

BRB

קידומת

054

ניו מקסיקו היא מדינה בצפון ארצות הברית הגובלת עם עוד כל מיני מדינות.

היסטוריה

ניו מקסיקו היא בעצם מקסיקו החדשה. המקסיקנים הרגישו צורך להקים ארץ חדשה בגלל שכולם צחקו עליהם שהם לא מפותחים וחסרי אנטליגנזיה אנושית אז הם הקימו בדיוק אותה מדינה רק הפעם הוסיפו את המילה ניו לפני מקסיקו (חיפשו בגוגל טרנסלייט חדש). אפילו שהניו מקסיקאים ניסו לעשות תרבות חדשה ויחודית להם זה לא כל כך הצליח (אפרט בפסקה מלחמות). התרבות הניו מקסיקאית מתמקדת בעיקר בהרג חיות, אכילת פלפלים חריפים וריקוד ריקודים מוזרים. בשנת 2001 רצו הניו מקסיקאים להתמזג חזרה עם מקסיקו אך זה כשל בגלל שהם לא ידעו חיבור וחיסור. בשנת 2002 החליטו לפתוח את האוניברסיטה הראשונה ביותר בכל תולדות ניו-מקסיקו/מקסיקו אך זה כשל כי לא היה מי שילמד שם, בגלל שהאנשים היחידים שהיו שם עבדו בחברת נאצ'וס/בוריטו/טאקו.

מלחמות

מכיוון שניו-מקסיקו אהבה מאד לצוד ראשים של שוורים תנו לחיות לחיות הכריזו מלחמה מול ניו מקסיקו ושם שני המדינות הסופר מפגרות האלה נאבקו אחת בשנייה במשך 15 שנה לאחר ששני המדינות הבינו מה פירוש המילה מלחמה, הם הפסיקו כי זה היה מסובך מדי. עד שתנו לחיות מתו הקב חוסר בוויטמין בשר. בשנת 2004 ניו מקסיקו ומקסיקו יצאו למלחמה אך מקסיקו הפסידה במכות וזכתה לשלוש כאפות זאת הייתה תבוסה קשה למקסיקו והבושה הייתה גדולה.

כלכלה

עסקי הבוריטו לא הצליחו לשגשג לזמן רב אז הניו מקסיקאים היו צריכים להשיג קצת יותר כסף, לאחר שנים של עבודה קשה ולימודים באוניברסיטת הבוריטו/נאצ'וס הצליחו להשיג מעל ל-3000 שקל אך בזבזו הכל על XBOX-360. נוי מקסיקו מוסרת בתגובה: "זה היה שווה את זה". כיום ניו מקסיקו עובדת בעבודות זמניות ומתלבטת מה תרצה להיות כשתהיה גדולה.

תושבים

התושבים בניו מקסיקו הם לא מסוכנים במיוחד או אלימים אך אין להם כל כך IQ גבוה. הניו מקסיקאים הם אנשים בעלי מזג רוב מגניב והם אנשים קוליים מאד בשונה ממקסיקו הניו מקסיקאים לא לובשים סומבררו, אך הם אוכלים פיצה סובארו ככה שזה כמעט אותו דבר יש לזה שם דומה. בנוסף הניו מקסיקאים הם אלרגיים לאינטליגנציה אך בינתיים לא נראה שמץ של אינטליגנציה בניו-מקסיקו אז הם מסודרים שם.