נערת מים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"ואני חשבתי שזה בגלל המקרר"
~ צופה נלהב
"וממה אני עשוי?"
~ אלון מזרחי
"אחת מתוך 3 היא נערת מים. אולי זאת הבת שלך. גשי להיבדק."
~ צופית גרנט
"מעריב לנוער היקר, הפות של רטוב. ייתכן כי אני נערת מים? בתודה, נערת מים"
~ נערת מים


נערת מים היא נערה, בגילאי 12-18, שעברה היה רגיל ומכניסתה לתפקיד היא עשויה מ95% מים, 1% לבן ו4% גרביל מעורב עם ג. יפית ועודד מנשה.

שנות ה80 המוקדמות

צופית גרנט, פילוסופית ידועה ופובליציסטית מכובדת ונעלה, עשתה כתבת מחקר לערוץ הג'אנק שבזמנו נקרא ערוץ 2, על נערות שעם הזמן נוטפות והופכות למים. כדי להמחיש את זה, לפני הכתבה, במשך 6 שנים היא הציבה מצלמות ברחבי בתים של נערות (כשבעוד אותו הזמן מצלמה הייתה דבר יקר ובאיכות מעפנה), וראתה מיום ליום איך נערות הופכות למים, והיא הייתה הראשונה שנתנה לכתבה את שמה "נערת מים", שעם הזמן הפכה למאוד פופולארית בעולם הבידור.

שנות ה80 המאוחרות

המצלמה שלה, שנהרסה במהלך מגע של נערה עם מים, השאירה לה רק דבר אחד: קלטת. הקלטת נלקחה אל התחנה המקומית והידועה ביותר של אותם שנים, כזכור, ערוץ 2, וביחד עם בעלה לעתיד משה נוסבאום היא פרסמה את התחקיר.

שנות ה90 המוקדמות

נערות המים הפכו למוצר מבוקש. ניתן היה לראות זאת בסרט הראשון בקולנוע, "טיטאניק", שבו יש חלקים נרחבים שבהם נערות נמסות כתוצאה מהטביעה בים. ישנם חוקרים שטוענים כי נערות המים של היום נהיות כאלו מהסיבות הבאות:

 1. מגע עם כיריים.
 2. חיבור תקע לשקע עם ידיים רטובות.
 3. צפייה ממושכת בסרטיו הדוקומנטריים של יובל המבולבל, ביניהם סרטו שזכה ב0 פרסים: "בלון אדום, בלון לבן" (שיר שנכתב כמחאה על חנייה במדרכות אדום-לבן)
 4. גידול גרביל בבית (גידול מאסיבי של גרבילים עלול להביא לסיכול ממוקד, עם זאת, גידול רגיל עלול להביא לסתם מוות חסר משמעות)
 5. קריאת ערכים כמו אלו, שעשויים מ99% טמטום ו1% אמת
 6. שמיעת מוזיקה מזרחית ומטאל
 7. צפייה ב"עודד אמר" 999,999,999,999,999,999,999,999,999,999,999 פעמים ועוד אחד לשנה הבאה
 8. מייפל סטורי
 9. מייפל על חביתיות
 10. חביתיות
 11. הגורם שייתכן, לפי מחקרים רבים, הגורם לנערות מים - ג. יפית
 12. שמעון פרס
 13. כדורגל נשים
 14. כדורסל נשים
 15. נשים

שנות ה90 המאוחרות

לא נמצאה תרופה, ועד היום ישנן נערות שעם הזמן הופכות למים. אך אל דאגה - בריאיון לאל ג'זירה אמרה צופית גרנט כי היא מבטיחה למצוא תרופה לכל נערות המים, ולכל שאר הנשים שיהפכו לנערות מים כדי שהיא תוכל למכור את התרופה ולהרוויח כסף.

ראה גם