סנטה קלאוס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קארל מארקס, יוסי סטלין.

"אם יש משהו שבני אדם לא יכולים להתנגד לו, זה פדופיל קומוניסט שמן ואדום עם מתנות, מואהאהאהאה"
~ סנטה קלאוס על עצמו
"אני זוכר איך אני וסנטה היינו מפלחים לילדים הקטנים את המתנות אחרי שנתנו להם אותן"
~ שבתאי צבי על סנטה קלאוס
סנטה בקריביים

חיים מוקדמים[edit]

בארץ ישראל[edit]

סנטה קלאוס נולד בשם חיים משה אליהו התשבי קולסקי למשפחה חרדית בבני ברק מחסידות סאטמר. כבר מגיל צעיר גילה את נטיותיו ההומוסקסואליות שכשאהב שהמלמד בחדר מכה אותו בסרגל בתחת והוא הפיק מזה הנאה מרובה וסיפוק שמימי. בעודו בגיל 17 הוא הקים ארגון שנקרא קלאו"ס (ראשי תיבות של קהילה למען אוהבי ויברטור סאטמרים). חיים דגל ברעיון של היציאה מהארון במגזר החרדי, אך הוא לקח את הרעיון של היציאה מהארון קצת רחוק מדי ולא בצורה פשטנית ויצא מארון התורה לפני כל המתפללים בבית הכנסת. ה"ויברטור" היחיד שהוא קיבל זה השמש בתחת כי זה היה בזמן חנוכה וזה יביא לנקודת מפנה בחייו כפי שיתברר בהמשך. עקב פעילותיו לזכויות העליזים, חיים נודה מן הקהילה החרדית וברח לתל אביב שם עזב את הדת והצטרף לקהילה ההומו לסבית. לאחר שהוא השתייך לקהילה ההומו לסבית הוא עבר לתפקיד חשוב בדת היהודית, הוא מצא מכונת זמן וחזר אחורה כאליהו או כפי שמכנים אותו אליהו הנביא, בזכות המכונת זמן שהייתה ברשותו רבים האמינו שהוא חי לנצח ולאט, לאט הוא הצליח להשחיל את עצמו על גביי ההיסטוריה כאליהו הנביא וכסנטה קלאוס.

באיטליה[edit]

לאחר כמה וכמה שנים כאליהו התשבי הוא החליט לנסות את מזלו וטס לאיטליה להרוויח קצת ג'ובות. באיטליה הוא מכר חנוכיות חשמליות ונפצים. העסק לא הצליח בעיר גינואה כי כבר מישהו בשם מרקו רוסי פתח שם עסק דומה ולקח את כל הרווחים, אז חיים משה (סנטה קלאוס אם תרצו) עבר לעיר רומא וניסה לפתוח את העסק בחנות בוותיקן.

חיים מאוחרים[edit]

האפיפיור,ההתנצרות והארגון העליז[edit]

בוותיקן הוא הכיר את האפיפיור של אותם ימים אנטיטטנוס ה4\3 שקנה נפצים בשביל להשתעשע בשעות הפנאי ובמיוחד אהב חזיזים וגם הוא קנה רמדן כי שנא מוסלמים וחשב שהוא יוכל לפוצץ את הרמדן אבל זה היה רק נפץ. עקב ההכרות ביניהם חיים משה התקרב לדת הנוצרית והפך לכומר, ושינה את שמו לסנטה מואיזו וזלין. הוא הקים מחדש קהילה הומואית בקרב הדת הנוצרית וקרא לה שוב קלאו"ס רק הפעם זה-קהילה למען אומוהים וותיקן סקסי(הוא התבלבל במילה הומואים ורשם את ה-א לפני ה-ה). הקהילה של סנטה מואיזו הצליחה בקרב המאמינים הנוצרים והם כינו אותו העקבות זה-סנטה קלאוס ע"ש העמותה שהקים ושם זה דבק בו לנצח.

המשימה המיסיונרית ורעיון חג המולד[edit]

סנטה קלאוס בצעירותו, כמנהל מכירות בחברת המרות דתם של האסקימוסים בקוטב הצפוני לנצרות בע"מ

בהמשך דרכו ככומר, סנטה קלאוס (חיים משה לשעבר) נשלח להמיר את דתם של האסקימוסים בקוטב הצפוני, לנצרות. התכנית הצליחה מעל למשוער, ורבים התנצרו והלכו אחרי סנטה. הוא הקים שם מפעל גדול ליצור נורות ושימורי חמוצים וחלווה. סנטה חזר לוותיקן להראות את ההצלחות של המסע המסיונרי בקוטב הצפוני, ובאותו זמן בדיוק התלבט האפיפיור באיזה תאריך יחול חג המולד. סנטה קלאוס העלה רעיון שטני על מנת לנקום ביהודים על העוול שנעשה לו לפני שנים בבני ברק בחנוכה, לשים אותו במקביל לחנוכה ולצאת לפרעות ופוגרומים ביהודים. סנטה חזר לקוטב הצפוני והתכונן לקראת הפרעות ביהודים בבחג המולד הקרוב. הוא הקפיא כמה אסקימוסים והם התכווצו והפכו להיות גמדים שאלה בעצם הגמדים שלו שמוכרים לנו עד היום כעובדי בית החרושת שלו בקוטב הצפוני.

חזרה לקוטב[edit]

עם סיום ביקורו בוותיקן חזר סנטה קלאוס לקוטב שם החורף היה קשה ולאסקימוסים שכיווץ היה כבר תחת קטן מדי כדי לדחוף להם ולכן הוא מצא עצי אשוח ודחף לתחת ואז הוא החליט להפוך את זה לסמל של חג המולד.סנטה קיבל מכתב מהוותיקן שצריך לתת מתנות לנוצרים בחג המולד כי זה חג,ולכן הזניח במפעל את ייצור הנורות וייצר מתנות. סנטה קלאוס מת כעבור 10 שנים, הוכרז ע"י האפיפיור כאיש נצח והוסף לו שם שני - סנט. ניקולס(הקדוש ניקולס) מסיבה לא ידועה(כנראה בגלל שהוא היה לא פעם מבקש ניקלס(רבע דולר) מקבצנים ברחוב.

כיום[edit]

סנטה קלאוס נוסעה באותו סוברו פורץ לבתים דרך הארובה וגונב את הצעצעים וכאשר ופסים אותו הוא מאונן וצורח הו הו הו .