עזרה:לאיןציקלופד המתחיל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to searchברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!

לא משנה מדוע אתם כאן. בין אם אתם נואשים לקצת תשומת לב ואהבה, סובלים מפיצול אישיות חמור, לקחתם פניה לא נכונה קצת לפני ויקיפדיה, כתבתם עבודה לבית ספר מהאתר ולא הבנתם למה נכשלתם או אתם סתם משועממים מספיק בכדי להגיע לכאן מרצונכם החופשי - ברוכים הבאים! אנחנו תמיד שמחים שיש לנו שפני ניסוי חדשים לניסויים שנאסרו על ידי משרד הבריאות עורכים רעננים ומלאי התלהבות.

לפניכם המדריך השלם לאיןציקלופד המתחיל. אם ברצונכם לשרוד את 24 השעות הבאות להשתמש בהצלחה באתר, אנחנו ממליצים בחום כי תקראו את המדריך במלואו.

יש להדגיש שבמדריך, כמו בשאר האתר וכפי שכנראה כבר שמתם לב, ישנו הומור בטוב טעם. אבל זה לא אומר שהדברים שכתובים כאן אינם חשובים ויש להתייחס ברצינות לתוכן (הרציני) שבמדריך.

שנתחיל? (לדף הבא)האותיות הקטנות:

השימוש במדריך זה עלול לגרום לתופעות הבאות: קוצר נשימה, קדחת, מיגרנות, רעב בלתי נשלט לסביח, גזים (ולא, לא גזים אצילים), התקפות אפילפטיות, אהדה בלתי מוסברת לדמויות דתיות מפוקפקות, שלשולים, מוות מוחי ושריטות נייר.

אין מערכת איןציקלופדיה נוטלת על עצמה אחריות לכל תופעות לוואי הנובעות מקריאת מדריך זה. כמו כן, אין מערכת איןציקלופדיה נוטלת על עצמה אחריות על הרעב העולמי, על בעיית הגרעין האיראנית ועל טל מוסרי.