עלי (המסריח) חמינאי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק במנהיג איןציקלופדיה האירנית; לערך העוסק במנהיג איןציקלופדיה העברית, ראו שבתאי צבי.
Ahmad.jpg הערה: מוסלמי

הערך עלי (המסריח) חמינאי הינו ערך מוסלמי! נא לוודא:

כמו כן, מומלץ להתפלל 5 פעמים אחרי יום מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו של בני דודנו.


כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


"השמדת כל מי שלא יצביע עבורי היא ודאית"
~ עלי המסריח על מי שלא יצביע עבורו


"אני לא אשם!"
~ חמין על עלי המסריח


עליבבא זולל החמין או בקיצור עלי (המסריח) חמינאי היה סטנדפיסט ידוע, זוכה פרס מופלץ השנה באיןציקלופדיה האירנית במשך 30 שנה ברציפות והאיןציקלופד המסריח בכל הזמנים (חוקרים סבורים כי אין קשר בין סטייתו להפיח לבין אהבתו לחמין).

הקמת איןציקלופדיה האירנית

ערך מורחב – מלחמת האזרחים האיןציקלופדית

בעקבות הצלחתו של מנהיג הפריקים, שבתאי צבי להשתלט על איןציקלופדיה העברית ולסלק את הפקצאות בשלהי מלחמת האזרחים האיןציקלופדית, הבינו הפריקים האירנים, בראשות עלי המסריח, שזה הזמן להקים גם איןציקלופדיה אירנית. בהיות שאירן הייתה באותם ימים (סוף 2010) מדינה מאוד מפותחת ולכל 10000 תושבים היה מחשב אחד, ולאחד מכל חצי מליון היה חיבור פרטי לאינטרנט, שבמדינה ליברלית עם חופש ביטוי כמו אירן כולל גישה מלאה לאתרים מערביים כמו "אתר הבית של משמרות המהפכה" או "אל ג'יאד", החליטו ראשי המדינה שהבשילו התנאים לפתוח עוד יותר את חופש הביטוי באירן, ולהקים איןציקלופדיה משלהם. בהיות שאי אפשר לאפשר חופש כתיבה כל כך נרחב, הוחלט שחמינאי ואחמדינג'אד ישמשו כבירוקרטים באתר החדש ולמעשה מצאו דרך ביקורת חדשה על תכנים לא ראויים מצד כותבים אחרים: הם קבעו חוק שלכל מחשב יוצמד מטען חבלה, שיתפוצץ אוטומטית עם מתן פקודה מבירוקרטי האתר.


SIG

הערך המופלץ הראשון

לאחר אחת מארוחות הבוקר של עלי, הוא הפליץ ערך בשם "בן לאדן". הוא גם טרח לבקש מהקהילה לאשר את הכרזתו של הערך לא רק כמופלץ, אלא כמופלץ השנה לשנת 2010, תוך כדי כך שהוא מרמז ש"תקלה טכנית במחשבים קבעה שכל מחשב שיצביעו ממנו נגד יתפוצץ מיד". ההצבעה עברה ברוב של 2 תומכים (חמינאי ומחמודינג'אד) מול 0 מתנגדים.

פטמות נחמדות יש לסדאם....

כהונתו כמזכל הליגה לפליטות עכוז

בשנת 2045, לאחר נצחון הצבא הכורדי על גייסות השריון האיראניים, עלי חמינאי הוגלה מאיראן, ונאלץ להתגורר בצרפת. כידוע, הצרפתים הם עם אנטישמי, ולכן, עלי נרדף בשל מוצאו היהודי, והוא נאלץ להתחבא בדירת גג ששימשה כמקום מסתור לעוד איראנים רבים, ביניהם, גם אהובתו הנצחית, סלמי קוניאק. במהלך מסתורו הוא כתב יומן, שנקרא "חדי הקרן הוורודים והמנצנצים של עלי פרנק", רומן מרגש על מערכת היחסים בין אביגדור ליברמן לאימו, פוטין. היומן התפרסם, ועלי ברח ממקום המסתור וייסד את הליגה לפליטות עכוז, שנועדה להאבק בשלטון הכורדי העולמי. חמינאי נרצח בגיל 15, בידי שומר יערות מקסיקני בשם דנה, אך הוקם לתחייה בידי צ'אק נוריס. חמינאי ערק לשורות האיראניים ומאז נעלמו עקבותיו. הרמז היחידי לגורלו היה עקבות חמין בגבול ישראל-עומן.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא עלי (המסריח) חמינאי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.