פאב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Adi Einshkenasi.jpg ערך זה יותר מנותק מהמציאות מאשר ממשלת ישראל. הקריאה על אחריותכן.ם בלבד!

פאב היא רשת חנויות המתאחדות נגד הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בידי מכירת משקאות חריפים והחרשת האזניים.

הקמה

הרשת הוקמה בידי חבורת פושעים ועברייני תנועה שלא שמים לב לחוקי התנועה ומצנזרים את הפרסומות בגלגל"צ של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. בעיקרון, האנשים האלה רצו לעבור למכוניות חלל משוגעות מכיוון שהם חשבו שזה "קווווווווול" ו"מאאאאאאאאגניב". אחרי שהנאום שלהם בכנסת לא הצליח, הם ניסו לשדר פרסומות בתחנות האוטובוס הרדיו הפיראטיות. אך הקפטן ציווה עליהם ללכת על הקרש מכיוון שזה ממש לא טוב אפילו לפיראטים כמוהו.


Shmoelof.jpg ד"ר שמואלוף טוענת:
"מכוניות חלל זה קוווווול! ומאאאאאגניב!"נאומם בכנסת ובספינת הפיראטים היה:"חייבים להשמידדדד את כל נהגי המכוניוווות כי מכוניות חללללללל זה כזהה קווווול ומאאאאאגניב"! ספק אם נאום זה ייתקבל בעתיד בכל תחנה ואצל כל שודד-ים. בשנת 1950 הם הקימו את הפאב. מקום שניתן לבלות בו לשתות ולהפוך חרשים ואילמים. המטרה היא שאנשים יהנו, יחזרו לשם ישתו ואז ינהגו לא כחוק. הם גם יהיו חרשים מהמוזיקה החזקה כדי שלא יישמעו הערות של אחרים לגבי הנהיגה שלהם ובעיקר של שוטרים. הם יהיו אילמים (מכיוון שקשה לדבר ברעש חזק כ"כ. במיוחד שיש גם בעיות שמיעה), כדי שאם המשטרה תתפוס אותם, הם לא יוכלו לספר את הצד שלהם, הם יישמרו על זכות השתיקה וייכנסו בדממה לבית כלא. כל זה כדי להראות למדינה שמכוניות זה לא דבר טוב וצריך לעבור למכוניות חלל.

נזקים

תאונות הדרכים נעשו קטלניות והתרבו. זה הפך למכת מדינה. ראש הממשלה היה על סף הכנסת "רכבי חלל מאאאאאגניבים" לארץ. אך המשטרה אמרה שיש לעשות משהו בנידון... והנה התחיל סרט מתח מהולל...

סופם של הפאבים

המשטרה הודיעה כי היא חייבת לעשות משהו בנידון והיא התגנבה לבתים של כל תושבי ישראל והיפנטה את האנשים לא לשתות הרבה אלכוהול בנוסף היא חילקה בחשאי לאנשים אזניות שקולטות רעשים ומתאימה אותם לעוצמה מתונה. גם חולקו לכולם מיקרופונים קטנים כדי להגביר את עצמת הקול בקצת אחרת יחס הקול והמוסיקה יישאר אותו דבר. הרעיונות הם של בני גורן ויורם גאון. מאז הפאבים הם רק מקומות בילוי ומקימיו לא יודעים שנזקם נוטרל והם עדיין מאמינים שמכוניות חלל זה כזה קוווול ומאאאגניב.

כן, כן, יצא לי סיום שנראה כמו סוף טוב של איזו אגדת ילדים... נו... קורה לא?

ראו גם

טקסט מודגש