פינוקיו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

פינוקיו הוא דמות מסיפור אמיתי עם מסר עמוק. יש הסוברים שסיפור זה הוא משל אך בכל זאת כולם מודים שלפינוקיו היה מספיק גדול בשביל כולנו ביחד.

תולדות חייו

לפני 234 שנים חי אדם בשם גיורא. גיורא היה איש מעצבן לפי כל הדעות (וגם תל אביבניק אחד חשב ככה אבל אז אישתו העיפה אותו מהבית). גיורא היה ילד קטן שבגלל אכזריותו גיורא קרא לבנו בשם- סבא. כבר מילדותו סבא נמשך לקרשים וההנאה שבהריסתם. יום אחד לסבא נמאס מאביו והוא החליט לברוח מהבית. הוא ברח ולמחייתו עבד כנגר. 23 שנים אחרי שברח מהבית החליט שבא לו ילד אך בגלל שמו המרתיע אף אחת לא רצתה אותו. וכך, באין אונים, אכל תפוח. 23 שנים אחרי שאכל את הצפון הזה שוב הוא רצה ילד רק שהפעם הוא החליט לפעול! הוא לקח מסור והשחית את כל הקרשים שהיו בבית. כשאשתו, ג. יפית הגיעה הביתה היא התעלפה והלכה בדרכן של כל הנשים שבגדו בו. וכך עורר את רחמנותו של סופרמן. ביבי הגיע והפיח בקרשים רוח חיים,אך בתנאי שם ישקר- רע ומר יהיה גורלו. ופתאום- הפלא ופלא הקרשים קמו לחיים בתור בן אדם. סבא, (שבינתיים הוסיף לשמו את השם ג'פטו) שמח מאוד וקרא לקרש- תינוקיו, רק שבגלל שהיה זקן בטעות קרא לו פינוקיו. פינוקיו גדל וכל פעם ששיקר הביצה שלו גדלה לגודל של קינדר בגלל ההסכם עם הסופרמן. (בגרסאות האחרונות חלה התמתנות קלה בקשר לזה ומדובר באף שלו. מה שמהווה הוכחה לזה שפינוקיו היה יהודי).

ילדותו של המסכן

בתחילה גדל כילד ככל הילדים רק שהיה לו סוד שאי אפשר לספר עליו- היה לו מוח דיקט. אה, וגם הביצה שלו הייתה תמיד גדלה כשהוא היה משקר עד שציפורים היו באים לאכול אותה. כבר מגיל צעיר היה לו חוש מאוד חזק לצדק ותמיד עזר לצרצרים מסכנים וחלשים. ילדותו הסתיימה כשהסניף מלפפון והבין שזה לא מספק אותו. לאחר מכן נהיה מכור לסמים. אחרי התבגרותו המלאה נהיה פדופיל.

בגרותו

לאחר שגדל, נסע לאמריקה, עבד כזמר, פדופיל, חשפן וסוקר של גודל הביצים. ידוע בתור מייקל ג'קסון.

לקראת אחרית ימיו פינוקיו הפך לילד אמיתי, בדיוק כמו חבריו הבמאי האיטלקי שמשון בניני, הכוכב הבא יובב זוהר, והשמיכה החשמלית משה.

מבין צאצאיו