פירוק סטטיק ובן אל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ambox currentevent.svg ערך זה עוסק בנושא אקטואלי!!!
הנתונים משתנים במהירות הבזק, ולכן ייתכן כי הערך כבר לא יהיה מצחיק כעבור זמן


שער שעוסק בפרידה של סטטיק ובן אל, במגזין המגזין האחרון

הצמד ה"מוזיקלי" חשמל סטטיק ובן אלף תבור התפרק בתאריך 27 במוחרם ה'תשפ"ב, לאחר סקנדלים, סנדלים ואדם סנדלרים רבים ששניהם היו מעורבים בהם. החדשות על פירוק הצמד היוו הפתעה לליטרלי אף אחד מתושבי המדינה, שמלמלו כולם "אמרתי לכם" מבעד לגבות האימתניות שלהם. הפירוק לווה במהומות בכל רחבי הארץ וגם בנתניה, והוביל למחסור בשירי פופ זולים שמשתמשים בתרבויות אחרות לצרכים כלכליים ובמילקי.[1]

רקע

לפני כ-13,847,921,065 שנים, חודשיים ו-15 ימים (בערך), היקום נוצר בפיצוץ. מהר מאוד, החומרים האקזוטיים בו דעכו, ונוצרו בו חומרים פחות אקזוטיים, עם ציצים יותר קטנים. כמה מלאנתאלפי שנים מאוחר יותר, נוצרו... רגע, מה זאת אומרת "לא התכוונתם לרקע כל כך רחוק"? אתם אומרים לי שאתם רוצים לשמוע רק על סטטיק ובן אל, ולא על מיליוני האירועים שקדמו להם והשפיעו באופן ישיר או עקיף על ההתרחשויות? אוקיי, סבבה. מקובל עליי. אזרום.

יא פושטקים חסרי סבלנות שכמותכם.[2]

איפה היינו? אה כן. סטטוסקופ ובננה תבורי. חלק מהגורמים לפירוק של הצמד היו תהליכים כימיים שקרו כמה מאות אלפי שנים אחרי המפץ הגדול - אוקיי, אוקיי, הבנתי את המסר. לא צריך לשלוף כלי נשק. אמרתי שלא פאקינג צריך, שמשון! תוריד את הנבוט.

הפירוק נגרם בשל שערוריות שונות ששני חברי הצמד היו מעורבים בהן, ובשל רצונותיו הנסתרים של אבינו מלכנו גורי אלפי השוכן בכל אמן.

בין השאר, הסתובבו שמועות שסטטיק בגד באשתו הטרייה שרית פולקה עם לא אחרת מאשר הזמרת ודוגמנית הטמפונים אלה לי להב, למרות שיש סיכוי שכל זה פוברק על ידי חברתה לשעבר, מאיה פה ג'ורה. בנוסף, נחשפו הקלטות של בן אל תבורי, שבהן הוא אומר לבת זוגו ואם בנו אורטל עמר דברים מזעזעים כמו "קחי את ה-10,000 שקל ותדחפי אותם לתחת", "יא חתיכת פוסטמה, יא חתיכת מסריחה, יא בת אלף זונות", ו"ערב טוב אורטל".‏[3] בנוסף למקרים אלו, רון נשר נצפה מסתובב בחנויות מסתוריות וקונה קמעות משונים עם כתב בארמית, וג'ורדי... טוב, ג'ורדי לא באמת עשה כלום, אבל הוא עובד נורא קשה ומגיע לו שהשם שלו יופיע לפחות פעם אחת בערך הזה.

הפירוק

הצמד ה"מוזיקלי" חשמל סטטיק ובן אלף תבור התפרק בתאריך 27 במוחרם ה'תשפ"ב, לאחר סקנדלים, סנדל... רגע, נראה לי שכבר עברנו על הנקודות האלו בתחילת הערך. אתם רוצים לדעת מה קרה אחר כך, נכון? אז מה שקרה אחר כך הוא שכמה מאות מיליוני שנים אחרי המפץ הגדול, התפתחו כוכבים מאוכלוסיית הדור השלישי, שהיו דלים במתכות, ושרמת הטראומה שלהם מהשואה הייתה נמוכה יותר בהשוואה להוריהם. מאוחר יותר, אותם כוכבים... רגע, איך מצאתם אותי? התחבאתי בדירת מסתור בבית לחם הגלילית! אתם לא יכולים - אאוץ', אוקיי, זה לגמרי מגיע לי.

מה שקרה בעקבות פירוקם של סטטיסטיקה ובן-טן תדמורי היה אווירת אבל/אדישות/"אמרתי לכם" כללית ברחבי הארץ. הצמד, שהתפרק בדיוק ביום ההולדת של רון נשר,‏[4] ללא ספק הותיר רושם, אבל הוא מחק את אותו הרושם די מהר לאחר שלא הוציא אף שיר טוב, או אפילו סביר, בין השנים 2018 ל-2021.‏[5] מהסיבה הזאת, לרוב האנשים לא היה מאוד אכפת. בדגש על רוב האנשים.

הערות שוליים

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על לירז.
  1. עם רועי כפרי זה לא היה קורה.
  2. אם אתם באמת רוצים ללמוד על כל האירועים האלו, תקראו את הספר ההוא של יובל נח הררי. הוא בטח ממילא כבר יושב לכם על המדף וצובר עובש מזה עשור כי שכנעתם את עצמכם ש"תקראו אותו מתישהו".
  3. אם כי לא ציפינו אחרת ממישהו שקרא לבן שלו "תו פרינס".
  4. זה חייב להיות צירוף מקרים, נכון? נכון?!?!?
  5. Further Up (Na, Na, Na, Na, Na) לא נחשב, כי זה לא היה שיר, אלא סתם הקלטה של סטטיק ופיטבול עושים קולות מוזרים למשך שתיים וחצי דקות.