צ'טרולט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"פגשתי שם אנשים מרתקים"
~ שבתאי צבי על צ'טרולט
"מה אתה סוטה למה אתה נכנס לזה?"
~ נשים על צ'טרולט
"כדאי לך להיכנס יש שם המון נשים! ראיתי פעם אישה שם!"
~ משתמש ותיק על צ'טרולט
"נכנסתי לשם בעצמי!"
~ ג' יפית על צ'טרולט
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "צ'טרולט" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על צ'אט רולט.

צ'טרולט (באנגולית: Chatroulette, לפי האקדמיה ללשון העברית: גַלְגַלשִׂיחוֹחַ) הוא אתר גלובלי המשמש בני אדם להפחדה והגעלה של הזולת. משתמשי צ'טרולט מנסים להפיק תוכניות איכות מסוגת האח הגדול ומושכים רייטינג באמצעות פעולות יומיומיות שהם מבצעים כדוגמת אוננות, גירוי, דיבור ערסי, וביום מערכונים מוזרים עם חבריהם, כאילו הם אנשים מעניינים ונורמלים. אנשים נורמליים לחלוטין יכולים להתנסות באתר במקצוע הדראג קווינאות והקריוקי.

מקור האתר[edit]

האתר נוצר כדי לתת תקווה לחובבי הICQ לראות נשים מתפשטות מרצון בשביל לגרות אותם. מכיוון שלרוב אלו המבקשים בICQ מרשימת הקשר שלהם להתפשט אין הרבה חברים, הגלגלשיחוח תוכנת כך שהוא מפגיש אותם עם משתמשים אקראיים אחרים. המשתמשים הוותיקים נכנסים באופן קבוע לאתר בתקווה למצוא נשים ושוכבים מול המצלמה בצורות מגעילות כדי לקוות שיום אחד נשים יגיעו ויתלהבו.

הנהלת האתר[edit]

הנהלת הגלגלשיחוח לא נדרשת להתערב בשיחות של אנשים, והיא לא עושה זאת בגלל כל הסוטים שבאתר. ההנהלה מעמידה פנים שהיא נלחמת בסוטים כדי לעודד נורמלים להכנס לאתר ולמנוע מהאתר להפוך לאתר של שיחות בין סוטים. ההנהלה מרוויחה כסף באמצעות פרסומות לאתרים שלא כוללים איברי מין אקראיים, והיא משדרת אותן כדי להשלות את המשתמשים בתחושה שיש באתר טיפוסים שהם לא סוטים.

טיפוסים[edit]

למרות שכל משתמש אינטרנט מסוגל להכנס לצ'טרולט, לא הרבה מוכנים לשהות באתר. אלו הטיפוסים שניתן לפגוש באתר, בסדר עולה מהנורמלי לסוטה:

נשים[edit]

מדי פעם שומעים בצ'טרולט על קיומן. רוב הנשים בעולם נגעלות מרעיון הגלגלשיחוח מכיוון שנשים לא אוהבות לצפות באיברי מין אקראיים ברשת. רוב משתמשי צ'טרולט מעדיפים לדבר עם נשים, בגלל מספר סיבות:

  • אין סכנה שנשים יתפשטו באתר.
  • לא אכפת לרוב המשתמשים אם נשות הקשר שלהם יתפשטו.
  • נשים הן יותר מנומסות, יותר נחמדות, יותר מוכנות לפטפט ויותר פוטוגניות מרוב המשתמשים.
  • נשים לא נכנסות לאתר כדי לצפות באיברי מין אקראיים, שלא כמו רוב המשתמשים.

ההנהלה גם משלמת לנשים כדי שיגלשו באתר כדי לרצות את המשתמשים, אך לא הרבה נשים שיכולות להרשות לעצמן אינטרנט אוהבות את העבודה הזאת. לכן, וגם בגלל שמשתמשים לא מעבירים (לוחצים נקסט) נשים לעתים קרובות, לא נתקלים בנשים לעתים קרובות בצ'טרולט.

גברים נורמלים[edit]

נורמלים, הם אנשים מנומסים ונחמדים, שלא מצטלמים בלילות בתנוחות מגעילות במטרה לגרות את אנשי הקשר שלהם. הם נכנסים לאתר במטרה לדבר עם אנשים מכל העולם, המטרה שבה הנהלת האתר משתמשת כדי לפרסם את האתר. הם צעירים, חלקם מעניינים, המעוניינים לדבר עם אנשים מעניינים אחרים. למרות שניתן לחשוב שגברים נכנסים לאתר במטרה לצפות באיברי מין אקראיים, רבים מהם אפילו אוהבים לדבר עם נשים, מהסיבות שפורטו למעלה. הם שונאים את הסוטים ומדווחים עליהם. חלקם אפילו הומופובים ומדווחים על מצלמי חולצות.

מצלמי מחזות[edit]

מחזאים הם משתמשים שנהנים לביים סצנות עם חבריהם או לבדם במטרה לבדר את עצמם ואת אנשי הקשר שלהם. חלקם מצחיקים עם כוונות טובות וחלקם סוטים בפוטנציאל. הם אוהבים לביים דרמות וטרגדיות. קומיקאים גלגלשיחוחים הם פנינה נדירה. המחזאים הם חלק מאוד קטן מהמשתמשים, אם כי יש להם יותר נוכחות מנשים. יש לציין שכותב המבוא הוא אחד כזה, ושהם לא נורמלים לחלוטין. מחזאים בדרך כלל לא אוהבים סוטים בגלל שסוטים לא יודעים להעריך את הסצינות שלהם. קהל היעד של מצלמי מחזות הוא נורמלים, נשים ומצלמי חולצות שנראים נורמלים.

מצלמי חולצות[edit]

אנשים נורמליים לחלוטין שלא יודעים איך לכוון את המצלמה. לא להתבלבל עם מצטלמים בלי חולצות!- אנשים נורמליים לחלוטין ממקומות חמים בעולם.

מצלמי חולצות בלי חולצות[edit]

יש הקוראים להם מצלמי גוף, כדי להמנע מבלבול עם תצוגות אופנה. חלקם הקטן הוא מצלמי חולצות ממקומות חמים בעולם, ורובם הם סוטים בפוטנציאל. סוטים פוטנציאליים נקראים מצלמי חולצות בלי מכנסיים. זאת כדי להמנע מבלבול, כי אנשים נורמלים לובשים מכנסיים כשהם מצטלמים לגלגלשיחוח.

פרסומות[edit]

דגל צ'טרולט מתאר שיחה גלגלשיחוחית בין מצלם עריות (איש הקשר התחתון) ואישה תמימה (איש הקשר העליון), כפי שצייר ילד בן שתיים מנסיונו האינטרנטי

נשים יפות באתר שלא מגיבות לך. הן לא רואות אותך מכיוון שהאתרים שמשעבדים אותן לא מרשים זאת. טיפוס די סוטה ודי משעמם. פרסומות נוטות לחזור על עצמן. הפרסומות הן הנשים היחידות שהמשתמש הותיק מכיר.

מצלמי עריות[edit]

הציבור החרוט על דגלה של צ'טרולט. הם כל אלו שערוותם מהווה חלק מהצילום. הציבור הזה בא בשביל שתי מטרות שלדעתם הולכות טוב ביחד: לאונן ולהציק לנשים.
מצלמי העריות הם אנשים חושפניים הנהנים לאונן מול אנשים אקראיים. זה טבעי מאוד לשנוא אותם, לדווח עליהם ולחוש צורך לסרסם. בשביל מצלמי העריות, נשים הן בנות אנוש שמצטלמות בתנוחות מגרות לצ'טרולט. אלה נשים מהסוג שאנשים שלא מבינים סוטים מכנים פרסומות. בשביל רוב הסוטים, אם לא נחשבת אישה.

ניסויים בסוטים דרך האתר[edit]

מחזאים אחדים שנפגשו בגלגלשיחוח החליטו ללמוד אודות הסוטים כדי שיוכלו למגר את תופעת האוננות הצ'טרולטית. המחזאים כינו את עצמם מלש"ן- מחזאים למען שיחוח נקי. מהסיבה הפשוטה שסוטים לא אוהבים גברים, מלשן שכרו נשים זונות להצטלם לגלגלשיחוח בזמן שהמחזאים מראיינים מצלמי עריות. אלה המסקנות מהשיחות שערך מלשן עם סוטים:

  • סוטים לא אוהבים לדבר עם גברים, אבל הם נהנים לדחות גברים באמצעות צילום עריות.
  • מצלמי עריות מסויימים נהנים לשוחח עם מצלמי עריות אחרים. שיחה בין-סוטית מתמקדת בטיפים איך למשוך נשים ואיך להרחיק זבובים כאשר מצלמים עריות כל היום.
  • מתועדות נשים שדיברו עם סוטים במשך דקות רבות. סוטה אחד שיתף זונה מלש"נית בסרטונים שמתעדים נשים כאלה. המסקנה מכאן היא קיום נשים שנכנסות לגלגלשיחוח כדי לצפות באיברי מין אקראיים.
  • מצלמי עריות אוהבים מאוד מצלמי חולצות. לטענת חלק מהסוטים, חלק גדול ממצלמי החולצות הם נשים. ניסויים שמלשן ערך במצלמי חולצות הוכיחו שזו סתם פנטזיה. בנוסף, מצלמי עריות אחרים הודו שהם מחבבים את מצלמי החולצות בלי חולצות.
  • נמצאו מצלמי עריות שנגמלו וחזרו. התברר שמצלמי עריות נוטים להגמל מאוננות גלגלשיחוחית אחרי חסימות רבות ואחרי שהם משתכנעים שאין נשים באתר.

מהסיבה הזאת, מלש"ן החליטו להמנע מלנצל נשים בצ'טרולט מכיוון שזה מושך סוטים והחלו להפעיל סדנה גלגלשיחוחית לגמילה. מלשן שיחדו את הנהלת האתר לשתף פעולה. ההנהלה תיכנתה את מחשבי מלשן כך שלא יהיה ניתן להעביר אותם. הסדנה כללה מחזאי מחופש לאישה שמסבירה לסוטים למה נשים לא אוהבות אותם. בדרך כלל, בסוף הסדנה שאורכת כחצי שעה, הסוטה שואל את המחזאי מה היא עושה פה אם היא כל כך שונאת סוטים והמחזאי מסבירה שהוא גבר.

במשך חודש, מלשׂ"ן פעלה ובמשך שבוע לפני ארבע שנים לא נמצאו סוטים בכלל באתר. למרות זאת, מגלגלי-השיחוחים שהרכיבו את מלש"ן החליטו להתפרק. מלכתחילה הארגון לא היה מאוד מאורגן מכיוון שהם נפגשו רק דרך הצ'טרולט האקראי, מה שמנע מהם להפגש. נוהגים לספר שבשלב מסויים כל המחזאים שהרכיבו את מלשן פרשו מהצ'טרולט כי הם החליטו שהם בזבזו יותר מדי זמן מהחיים שלהם וכסף לזונות ולהנהלת האתר. כך, באופן טבעי, נגמרה התקופה בצ'טרולט שבה מוגרה תופעת האוננות הגלגלשיחוחית לחלוטין, ומאז צמח דור חדש של סוטים.