קוקאין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"כל היום אני עושה שטויות, לא בכוונה בכלל!"
~ יובל המבולבל על קוקאין


"לא תקבל! לא תקבל! מה תעשה מה לא תקבל!"
~ אייל רז


"המקסיקנים האלה לא מביאים מספיק קוקאין"
~ דונלד טראמפ על מקסיקנים


הקוקאין, הוא המנצח האמיתי של "המלחמה בסמים" הידוע גם כ"אבק", "סוכריות אף" או "אמא זה רק קמח אני נשבע!", הוא היסוד החשוב ביותר בטבלה המחזורית ומשמש כמרכיב מרכזי במתכונים, נוסחאות כימיות, דונלד טראמפ, ואף תרופות רבות. הקוקאין ידוע במערב כתרופה או והאיחוד האירופי מגדיר אותו כסם רפואי, קמח לא קונבנציונלי ו(בשנות שמיטה בלבד) - איירון-מן.

המצאת הקוקאין

את הקוקאין המציא המדען השוודי שמואל קוקאין בשנת 1988 כאשר ניסה להעתיק את הנוסחה הסודית של קוקה קולה.

לילה אחד כאשר חזר שיכור לביתו, החליט שמואל להסניף את כל תוצרתו וכף הפך לאדם הראשון לחוות את השפעת הקוקאין. לפני שפגה השפעת הסם, הספיק שמואל להפוך לנשיא הודו ולהקים אימפריית ייצור של קוקאין שמייצאת לכל העולם (מלבד פראג).

אופן ההכנה

תהליך ההכנה של הקוקאין אמנם מורכב אך מסתכם בזאת: ראשית, נקטפים עליי עץ הקוקה על ידי עבדים ג'ינג'ים שמחולקים לקבוצות קטנות של שלושה. העלים מובאים באמצעות שיירה של טנקי מרכבה אל דיזינגוף סנטר, שם מייבשים אותם וכותשים אותם חבורה של ילדי אימו אקראיים וילדים בגילאי 6-13 שנאבדו במבוך האינסופי הידוע גם כ"דיזינגוף סנטר". לאחר מכן עוברים העלים המיובשים והכתושים סדרה של התעללויות מיניות אכזריות ומגוונות שמספקות לאבקה את הצבע הלבן שלה. האבקה לאחר מכן עוברת תהליך כימי מסובך שנועד להסיר חלקיקים שחורים ולשלוח אותם לעבדות ולאחר בדיקה קפדנית ואישור של הרבנות הראשית היא נארזת ונשלחת למדפים.

שימושים

מלבד שימוש עצמי וקבלת בוסטים של מאריו קארט, לקוקאין שימושים רבים ברפואה, במדע, באפיה ואף בכלכלה ובפוליטיקה.

ניתן למצוא קוקאין בממתקים שעולים שלושה שקלים במכולת, בבורקסים ובעוגות קרמשניט. בנוסף, תרם גם הקוקאין לפיתוח החיסון לשפעת חזירים, ולפיתוחם של חזירים ושפעות רבות אחרות. מדענים סובייטים אף השתמשו בתמיסת קוקאין בכדי ליצור את דונלד טראמפ.

תופעות לוואי

מלבד תכונותיו הטובות לקוקאין קיימות גם תופעות לוואי שליליות שבאות עם השימוש/בהייה ממושכת בו והן כוללות:

בנוסף מדענים מאוניברסיטת אוקספורד מצאו קשר בין שימוש בקוקאין ודוחות נהיגה, שלילת רשיון, מאסר בכלא, מאסר לא בכלא, קנסות, אבוקדו, ויובל המבולבל.