צהבת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


"פעם חליתי בצהבת, וזה עבר לי"
~ בננה על צהבת
"נוסו על נשפותיכם! זה מגיע וזה יהרוג אותנו!!!"
~ שבתאי צבי על צהבת
"הדבר הזה עם כול הצהוב והרפש? בעעע"
~ צ'אק נוריס (תוך כדי בעיטה סיבובית) על הפוליגרף
"אתה מספר לי? יש לי אומה שלמה שחולה בזה"
~ מלך אומת הבצל הצהוב על צהבת

צהבת הינה מחלת מין קשה אשר גורמת להצהבת השיניים, עישון, אהדת מכבי תל אביב, עשייה מרובה של שתן או כול דבר צהוב. המחלה נגרמת מהתפתחות מוטציה בגן הנושא את תכונות הבלונד "בלונדיטיס" לפיגמנט מפלצתי אשר נותן לבן אדם גוון צהוב לימוני. המחלה מועברת בעיקר דרך דם, מין, מגע ואימייל.

Lite5.gifטיפ

למי שקשה לו לראות את הצבע הצהוב שילך לעזאזל, זאת לא בעיה שלי שיסמן את כל הקטע בצהוב

גיולי המחלה

סמל הצהובים
הצהבת נראתה לראשונה בטחוריו של איש צעיר בשם מרדכי ואנונו שהיו מאוד מיוחדים. לדעתם של מומחים רבים אלה היו טחורים בצבע צהוב לימוני שהפיקו ריח מאוד לא נעים והיו מכוערים מאוד למראה. לאחר שנראה שה"טחורים" מתפשטים לכול הגוף הרופאים הסיקו כי מרדכי הינו חייזר ויש לקבור אותו בעודו אוכל שוקולד. ימים ספורים לאחר מכן, אנשי כת השטן ביצעו בגופתו של מרדכי טקסי פולחן שונים (בינהם אכילת האיברים שלו) ובכך הפיצו את המחלה ההרסנית. אותם מודבקים גם נקברו בערמות של לגו. מאז המחלה לא נראתה שוב עד ש ב - 1930 הוקמה קבוצת כדורגל של אנשים שחולים במחלה נדירה ומדבקת הקרויה "צהבת". לקבוצה קראו מכבי תל אביב. ככול שהקבוצה התפרסמה, אנשים החלו להפוך ליותר ויותר צהובים והמחלה חזרה לפעולה. אנשים אשר הכדור המזוהם במחלה פגע בהם הדביקו את יושביהם, ובעת ניצחון החל תהליך הדבקה המוני בשם חיבוק. אנשים אשר קיבלו את מחלת הצהבת נקראים "צהובים". בגלל שמחלת הצהבת מעודדת הפרשות חמורות של טסטוסטיסטוריטסרון, ה"צהובים" נוטים להיות עצבניים וחרמנים, על מנת להעביר את המחלה גם דרך מין. בשנת 1940 כבר הכיר משרד הבריאות הישראלי במחלה וחיפש דרכים על מנת לטפל בה.
חולה צהבת

טיפול במחלה

לאחרונה נמצאה תרופה חדשנית לטיפול בצהבת אשר התגלתה ע"י המדען א.ט. חראמוביצ'. התרופה, פנדקטול (על שם החומר הפעיל בה "פרצטמול" שבכלל מונע כאבי ראש) אמורה לסקל את הצהבת בתוך 10 שנים. התרופה החדישה הספיקה כבר להבריא חולה אחד והיא עדיין לא נמצאת בסל הבריאות. מומחים רבים תוענים כי התפשטות המחלה כבר החלה להביא לכך שחולי הצהבת גרמו לכמה וכמה מעשי ונדליזם קשים כמו פתיחת עיתונים לחולי צהבת הקרואים "צהובונים" המלאים בזבל שנוצר מחולי צהבת ועוד המון דברים.

חולי צהבת מפורסמים

* אבי נימני
* אברהם גרנט
* אומת הבצל הצהוב
* אוי שיט אני צהוב! לאאאאא!!!! לאאאאאא!! נדבקתי בצהבת!!!! יאללה מכבי!!!!!! מכבי שולטתתתתתתתת וכול מי שיגיד אחרת אני יפוצץ לו ת'פנים!!!!!! אבי נימני!!!!! אבי נימני!!!!

ראו גם

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.