קירבי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מספר האנשים שקירבי אנס מרגע שהתחלת לקרוא את ערך זה.

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif


" למה אכלת את הזין שלי?"
~ מי הזיז את דילדו שלי לבולבול


בולובול (נהגה "בולבול", באנגלית: Bulbul) הוא יצור אליפסי וורוד שמציג מטאפורה לדילדו שמן דובה עם הפרעות אכילה שהייתה איתו ביסודי. למרות זאת לא ידוע בדיוק מהו ואיך הגיע לכאן. בזכות תעלומה זו מדענים ברחבי העולם התאחדו כדי לפתור את התעלומה מאשר לפתח דברים לא חיוניים כמו: מכוניות מעופפות אקולוגיות, נפט בנוי על פסולת, תרופה לסרטן (הסרטנים האלו משתעלים כבד וכך איבדו את החוליות) ועוד.

היסטוריה

בולבול נולד בשנת 666 לפני ספירת שש אשר לפי השמועות ברח ממעבדת הערביםבגלל הפסקת החשמל שאירע בתהליך השתוות הכוכבים בגלקסיית "שטויות בתוך כוס" (משמאל לתחנת הדלק הזאת). לפני שברח קבעו המדענים (זונות) שהוא ניסוי כושל אז הם החזירו אותו לתא הכלא שלו וחזרו לשחק בביצים ולאונן מול הכונן הקשיח החדש ושכחו ממנו עד לרגע שברח.

קירבי כיום

היכולות שלו

בולבול ידוע כיצור רעב תחת שמסוגל לאכול כל דבר ולהישאר רעב תודות לחומרי החילוף שהזונות במעבדה חשבו שזה יהיה טוב להוסיף לו (מאיפה לי לדעת הם השתכרו מפטל כשחשבו על זה). משום שהוא רעב כל הזמן הוא מסוגל לאכול כל דבר כולל בני אדם ע"י שאיבת-על (כן הזונות חשבו גם על זה) ואחרי השאיבה והבליעה שלו קירבי הופך לאדם שבלע וכך נותן לו שם רע לאותו אדם. תודות ליכולת הזאת כל מדינות העולם ניסו לתפוס את קירבי לשימושיהם לדוגמא היטלר המזדיין, מול סופרמן.

השערות למהו קירבי

- זיין קיצוני שהכניסו לו כמות נדיבה של חמידות.

- אחד מההיטלרים הנידחים מהפרסומת של מאסט.

- נסיון לעשות שילוב גנטי עם היטלר וכלבלבים מזדיינים.

- חוצן מהחלל שהחללית שלו התרסקה על כדור הארץ כתוצאה של צירוף מקרים. השערה זו ידוע כמפגרת בעיני מדענים ושאין דרך להוכיחה.

אנשים ששאב בהיסטוריה

אלביס פרסלי - הוא התאבד עם המבורגר ביד.

בני גורן - הרס לו את חייו בקריאת ספרים משעממים בתוך תא המאסר של המעבדה.

רונאלד מקדונלד - המבורגרים בחינם.

אותך- כדי לזיין לגנוב את החברה הכוסית שלך.


אחותו האבודה

במקום שבו קירבי נוצר, יהיה אשר יהיה, נוצרה איתו גם אחותו התאומה המפגרת, דמיון. קירבי תיעב אותה, אז מתישהו, כשהיא הייתה בת 15, מכר אותה קירבי לאיזה רובוט חנון מזדמן. בימינו, היא הזונה הפרטית של החנון הרובוטי, וגם הם מנחים תוכנית חינוכית עם קטעי אנימציה ילדותיים.

קירבי זה הכי אחיאויבים מושבעים

אף על פי שקירבי נחשב לדילדו בלתי מנוצח, זה לא אומר שאנשים מפגרים/אובדניים אינם מנסים לעצור אותו בכישלון מוחלט. להלן חלק מהם:

  1. המלך טריפל די: המלך של תאילנד, ידוע במשקל העצום שלו מה שגרם לציצים שלו להתעצם לגודל לא אפשרי שכן קיבל את שמו בהתבסס על מידת חזייתו. יכולותיו מאוד דומות לשל קירבי אך הוא אינו מסוגל להפוך לאדם אותו הוא שם בפיו, הוא גם אינו מסוגל לבלוע את אויבו אלא רק לירוק אותו בחזרה מסריח ממיצי קיבה וטונה משומרת. אך הוא מפצה על זה בעזרת חייליו הידועים בתור חזיות הדי אשר קריבי ידווע בטביחתם זה כבר 30 שנה, ובעזרת הפטישדילדו. ביום פטיש עצום ואימתני, בלילה... בואו נגיד ילדים שמה שקורה במיטה שם נשאר.
  2. מארק צוקרברג/ מטא נייט. ביום: מנכ"ל פייסבוק. בלילה: אביר במסיכה בעל כנפי עטלף וחרב אימתנית וחדה מאוד. (לא, היא לא משמשת גם לדילדו). כשהיה בן 12, קירבי בלע את הוריו של מארק צוקרברג לנגד עיניו וירק החוצה רק את הטמפון של אימו והחבילת קונדומים של אביו. מראה זה שבר את מארק הצעיר ונתן לו את האשראה ללמוד אתאומנות החרב על ידי כל החכמים בתחום. כולל ג'ק ספארו, דארת' ויידר, ולוסי ליו. המסיכה שלו מורכבת פני המסיכה שלו מורכבים מהטמפון של אימו וחורי העיניים מהקונדומים של אביו. מה שמעניק לו את המראה האימתני והקר של מטא נייט. מטא נייט חזק כמו קירבי והוא אף מסוגל אפילו להכניע אותו, אך מפסיד בכל פעם מחדש עקב האובססיה שלו לקרבות הוגנים מה שגורם לו לפני כל קרב לתת לקירבי חרב להלחם איתה מולו. שכן קירבי ברגע שבולע משהו הופך להיות הכי טוב בו ללא צורך באימונים.
  3. קרל מרקס. קומוניסט צמא כוח אשר רימא את קירבי כי השמש והירח החלו לריב על התור שלהם באקסבוקס. אך למעשה זה היה הוא שסיכסך ביניהם. מטרתו היא לגרום לקריבי לזמן את תנובה. הקוטג' העוצמתי שכל מי שביכולתו לזמן אותו יכול להגשים כל משאלה/פנטזיה מינית עליה הוא חולם. קירבי זימן את תנובה על מנת לגרום לשמש והירח לסתום את הפאקינג פה המזדיין שלהם!!!! השעה 8 בבוקר או בערב אה יא בני זונות?! אימאשלכם עלי!!! אך ברגע שקירבי זימן תנובה. מארקס הביא אוטו גלידה לאזור של קירבי וחטף ממנו את המשאלה על מנת להפוך את עצמו למלאך מדויק תנכ''ית.
  4. נייטמאר. סנגור משפטי המומחה בלזיין תשכל בזה שיש לו מלא כסף וגם בטיהור שמם של פושעים בעזרת כריזמה ושקרים, "וואי אילולא הוא היו מזיינים אותי בכלא, מזל שהוא הוכיח שלא רצחתי את אשתי." או ג'יי סימפסון 6342. הוא כל כולו כמעט בלתי מנוצח, החולשה היחידה שלו היא התוספתן שלו. ברגע שהוא מקבל מכה בתוספתן הוא מתחיל לפרכס למשך 3 שניות ואז לחזור להכרה. בעימותו נגד קירבי, הוא נפגע על ידיו בתוספתן 10 פעמים ברצף ובסוף נהיה לצמח.
  5. כל מיני כוחות אופל שמשתלטים על כל דבר שהוא אוהב ומכיר אבל כל פעם מחדש פשוט מזיין להם את הצורה.