רובוטריקים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
  • אזהרת הכותבים* נא לקרוא את הקטע בלי לנשום. נשימה במהלך קריאת הקטע תגרום לטעויות חמורות בנהיגה הביתה אם או בלי דיסק של גידי גוב או שלגוני תותי פרוטי.


"אחת... שתיים... אוו מה זה?"
~ אורי גלר (באמצעות טלפתיה כמובן) על הרובוטריקים


"בשביל לנקות את השירותים אני משתמשת רק ברובוטריקים. רובוטריקים, של סנו"
~ ג. יפית על רובוטריקים


רקע[edit]

הרובוטריקים הם מין של קופסאות מתנדנדות (שזה שילוב של קופסאות שימורים וכיפה אדומה, וזו בשל חוסר הסכמה בין היוצרים של הקטע הנשלטים ע"י צ'אק נוריס) אשר הגיעו לעולם מתוך הטלוויזיה החינוכית בתור תחליפים זולים לסמים. למרות רצונם של בני האדם לעשן את הרובוטריקים התברר במהירות שאלו עשויים ממתכת גבינתית אשר אפשר למצוא רק בין שיניו התוחנות של שמעון פרס. עקב כך שמעון פרס... רק שניה צביקה פיק מדבר איתי במסנג'ר... איפה היינו?.. או כן, בדיוק זיינתי לכם בשכל על שמעון פרס שעקב יצירת הרובוטריקים ממתכת הגבינה שבשיניו החליט שזה הזמן לזרוק את צביקה פיק בגלל שהוא בוגד איתי במסנג'ר (לערך מלא ראו היסטוריה).

"התמכרתי"
~ שבתאי צבי על רובוטריקים


שינוי צורה[edit]

שינוי צורה הוא מצב שבו הרובוטריקים נכנסים לי למסנג'ר ואונסים טלפונית את צביקה פיק. לאחר שהם "גומרים" את צביקה הם נכנסים חזרה החוצה והופכים למכונית BMW SPORT GT-7:24 בעל חישוק AR-SE שיוצר בשנת 43845385963466278 לפנה"ס בשביל התוכנית הראשונה של כוכב נולד. במצב זה הם יכולים להסיע את אבא של כיפה אדומה לבית של סבתא כדי לאסוף את ג. יפית לסיבוב של נקניקיות-על של דוד יוחבת.

"הם אנסו גם אותי"
~ בני סלע על רובוטריקים


מגטרונים[edit]

המגטרונים הם יחידות מידה לרמת הסמים שיש במלפפון וזו בעקבות השתלטות הרובוטריקים והנקנקיות של דוד יוחבת ולכן נוצרה האמרה "יום אחד הרובוט(ריקים) ישתלטו על הגלובוס (זה שבחדר שלי)". לאחר כשלון השיטה למדידת הסמים בעקבות חוסר חמור בתוכניות של נארוטו בערוץ הילדים הם נאלצו לעבור לשידור של גירסת כיסוי לחדר של חני למרות התמגדויות חמורות מצד אוהדי מכבי בננה שרצו להמשיך לחפור עד שהעולם יתאבד.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא רובוטריקים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.