אוסמה בין לאדן

From איןציקלופדיה
(Redirected from אוסמה בן לאדן)
Jump to navigation Jump to search
אוסאמה בין לאדן (דורית)
Bert2.jpg

בין לאדן עם חאפז אל אסד, המזוהה גם כבנץ
מקום לידה אל-ריאד, ערב הסעודית UnFlag of Saudi Petrolia.png
מקצועות בולטים מחבל, פוליטיקאי
השקפת עולם טרור אפגאני פלסטיני דמוקרטי
מידת נעליים אין לו נעליים
שותפים מפורסמים חאפז אל אסד, אדיר מילר

מספר האנשים שבן לאדן הרג מרגע שהתחלת לקרוא את הקטע

 

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gifתיבות משתמש

תבנית:מנהיג איןציקלופדיה


תמונה של אוסמה בן לאדן כמזכרת מטיולו בניו יורק
ערכים באסלאם
אסלאם
Islamic Republic of America.jpg

כוס ראבק בן לאדן היה דוגמן בעירום בחברת הצילומים של חזי שירן

למחתרת. סבורים כי לבן לאדן היו נטיות מוזרות. לזכר מותו נחגג במדינת ישראל יום השואה.

ילדותו

אוסמה נולד עם בעייה בשלפוחית השתן וכדי להפסיק בעייה זו היה צריך שנתיים לקיים יחסי מין סוערים ומכוערים עם ערבי ישראלי ששמו ליברמן הידוע כקוקסינל. הוא נולד למשפחה לא רגילה באמצע ספינת האם במלחמת הכוכבים. למרבה הצער (שלו) אמו הייתה גם סבתו. אמו וסבתו היא אמא של ליאור הידועה בעיקר בזכות איבר המין של ליאור על סנטרה ו-52 האשכים שלה בצורת קובייה. לכן, ליאור התכוננן לבגרות במתמטיקה הגרוזינית הידועה בעזרת החבילה המכובדת של אמו. לאמו של ליאור יש 3 נשים ושפחה חצי לטווית חצי אתיופית לבית המלוכה הגרוזיני. ליאור ואמו רצו לעשות אהבה אך מכיוון ששכחה אמו שיש לה שני איברי מין נולדו להם תאומים לא זהים: אוסמה בן לאדן הילד המצליח בין השתיים שעשה עשרות פיגועים הנהיג את אל-קעידה ומצא את מותו בווילה בפקיסטן כאשר אונן לשפחתו. הילדה השנייה היא דורית ולה יש 52 ביצים ותרמה 14 מהן לטובת נשים שבעליהם עקרים או כאלה עם איבר מין קטן. דורית אף תרמה חלק מהאיבר מינה הענקי לליאור אביה. היא תרמה לאסון התאומים שעשה אחיה אוסמה בכך שרצתה למצוא וויברטור תואם לזין שלה והלכה עם זה למרכז הסחר העולמי בזרע. כן כן ...

הגעת התודעה לציבור

אוסמה התפרסם בתור דוגמן מצליח וזכה במיס' אמריקה ומיס' עולם, מלבד זאת הוא נתברך בכישורים ובמעשים רבים כמו ראש ממשלת מדינת ישראל ואביו של צב. מלבד זאת סבורים היסטוריונים רבים כי היה רומן סודי בין אוסמה לבנץ, מרחוב סומסום, עליו נרחיב בהמשך. אולם אז החלה הירידה בפופולריות שלו בעקבות העלייה בפופולריות של דודי בלסר.

הרומן עם בנץ

הוכחות לרומן עם בנץ

רבים סוברים כיום כי בן לאדן קיים רומן עם בנץ מרחוב סומסום, גם אוסמה וגם בנץ מכחישים כל קשר ביניהם. "אני לא סובל יצורים חד-גבתיים" הצהיר בן לאדן בפני כתבנו "חוץ מזה יש לו את המנגו הזה שלו, למה שיעשה זאת?". כאשר ביקשנו את תגובתו של בנץ הוא הוסיף "אני מסכים עם כל מילה של בן לאדן, חוץ מזה שאני חד-קוקסינלטקסט מודגש". בנץ היתאבד לאחר ששמע על הרומן של אוסמה עם רבקה בלאק. כמו כן


היכולת המופלאה לגעת עם הלשון באף

אוסמה נהג כבר מגיל צעיר להרשים את חבריו ואת קלינטון המחמד שלו בליקוק קצה אפו עם לשונו. אפו נהיה רטוב תכופות, והוא נאלץ להכניס אותו לתוך מנוע של מכונית שיוצרה לפני שנות ה-70. בהמשך חייו, אפו גדל ולשונו קטנה, ומאז אוסמה לא נוגע בקרפלך.

האיבה לדודי בלסר

בעקבות האיבה לדודי בלסר, אוסמה התגנב לביתו בלילה והזריק לגופו שומנים, שלא היו קיימים בכלל בגופו של דודי עד אז. כשדודי קם בבוקר הוא זעק בבהלה "אוי, אני שמן!!" והחל את ההתמכרות למסיר שומנים. הציבור בעולם נזדעזע כתוצאה מהריסת גופו של דודי והמשטרה החלה לרדוף אחרי אוסמה.

כיום

אוסמה ברח מן המשטרה וכיום אוסמה חבר לגורמים עוינים (חיים יבין, עודד מנשה, טל מוסרי ובארני). המשטרה עדיין מחפשת אותו ותמורת גופו החטוב מציעה כמיליון דולר. שאלנו את המשטרה מדוע היא צריכה את גופו, כאשר הגענו למפכ"ל המשטרה הוא ביקש כי הוא זקוק לו לצריכה עצמית אך הוא ביקש שלא נשאל לאיזה סוג של צריכה (או..או...כן אוסמה! כן!! אווו!!!..).

פוסטר שפרסמה המשטרה כדי לתפוס את גופו של בן לאדן


מותו של בן לאדן

מה שאומרים

ב-2.5.2011 נהרג אוסמה בן לאדן אחר שניסה לזיין את ג'סטין ביבר, אשר באותו רגע השמיעו את השיר שלו ברדיו וחטף דום לב. ג'סטין ביבר מכחיש כל קשר לבן לאדן, אבל כולם יודעים על הרומן המשותף שלהם. כיום אחוזתו של בן לאדן מהווה מוקד תיירותי נחשק בקרב עשירים ואמנים רבים שבאים לקבל השראה מהאדם הצנוע ביותר בהיסטוריה (להזכירכם בן לאדן הוא המליונר הראשון שחי במיטת עץ עם מזרון קשה יותר מקרש)

מה שבאמת קרה

בפקיסטן, מדינה מסוכנת ואלגנטית שכזו חי בין לאדן את שנותיו הגלויות האחרונות, עד ש"תקפו" אותו חבריו מאל קעידה במסווה של חיילים אמריקאיים, שהיו הטופ מרגלים שלו שחברו לאובאמה ולאם אמא של אובאמה בקניה. במקום לרצוח אותו כמו שחשבו כולם הם רצחו את הכפיל שלו וכמה מנשותיו הזניחות של בין לאדן בכדי שיוכל להחליף אותן בחדשות. לפי מקורות זרים בין לאדן הוברח למדינה הצפון אפריקאית של וואדיה, ונלקח תחת חסותו של הדיקטטור חאפז אלאדין.

תארים ופרסים שקיבל בן לאדן

בן לאדן הוא האדם הראשון בהיסטוריה האנושית שגילה איך להפיל בניין בן עשרות קומות.

בן לאדן הוא האדם הראשון בעולם שגילה את שימושיו הנוספים של המטוס (פיצוץ וחבלה בנוסף לשינוע נוסעים ומטען)

בן לאדן הוא אלוף המחבואים הגדול בהיסטוריה, הוא נשאר במחבוא שלו בלי לצאת ממנו במשך 10 שנים! בן לאדן הוא הממציא של הציפורים באנגרי בירדס.

ראו גם