רותם סלע

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

רותם סלע הוא הערך הבלעדי על הדוגמנית, המגישה והשחקנית הישראלית רותם סלע.

היסטוריה

רותם סלע הוא ערך באיןציקלופדיה שנכתב בשלהי שנת 2021 והוא עוסק בפרזנטורית, הכוסית ואשת הציבור רותם סלע. הערך נכתב כפרודיה על בתי עסק שחושבים שרותם סלע היא קניין רוחני שלהם, ולא נותנים לרותם סלע להיות קניין רוחני של בתי עסק אחרים. מכיוון שרותם סלע היא אדם רוחני ולא קניין רוחני, היא איננה שייכת לאף בית עסק ומכאן שרותם סלע היא קניין רוחני של עצמה בלבד, אם בכלל.

ובנימה אישית, לאחר שנים רבות של טיפול במקרים כגון זה, של חמולות בדואיות ושחקניות ישראליות המנוצלות שוב ושוב על ידי מדינת ישראל ובתי עסקיה, לא נותר לי אלא לצטט את המשפט התנ"כי המפורסם ממסכת גיטין: לא תהיה רותם סלע קניין רוחני אלא אם כן וכאשר תרצה רותם סלע בכך ורותם סלע היא בלבד. ממשפט זה למדים אנחנו כי רותם סלע איננה שייכת לאף בית עסק וכל רמיזה לכך גובלת בסחר בבני אדם ושידול לכתיבה בוויקיפדיה. על החתום, כבודי השפוט מיכה ערקובי.

ובנוגע לטורנדו הרוחני שבה שרוייה כרגע מרשתי רותם סלע, אין דבר ולו חצי דבר שרותם סלע חייבת לבית עסק כזה או אחר, ועל הזין של רותם סלע כל בתי העסק, בתי ההסעדה, הבתים הסיעודיים של ישראל או של ערב הסעודית, לצורך העניין.

לסיכום

אל תסכמו את רותם סלע בוויקיפדיה. צהוב עולה זה מכבי.

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא רותם סלע. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.