רפואה משפטית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Osama binzona.jpg ערך זה מבוקש על ידי הרשויות של איןציקלופדיה!
ערך זה נולד מתוך בקשה של איןציקלופדיה בגלל היותו ערך פופולארי וסאטירי במיוחד. כן כן בטח, חרא של ערך, מי כתב אותו?! רק שנייה זה עדיין כותב? אהה ... אממ... לא אמרתי שום דבר! יופי של ערך! באמת!

רפואה משפטית הינה מושג בנוירולוגיה (תורת המוח) אשר עוסק בטיפול חלקים במוח האחראיים על חיבור משפטים הגיוניים.

היסטוריה

הרפואה המשפטית התחילה את דרכה באדם אוטיסט בשם ארנסרט ברייל באנגליה בשלהי המאה ה - 18. ברייל הצעיר סבל מגמום קשה ומחוסר קורדינציה, והרבה לקחת מזלג ולתקוע אותו בקרטונים לבנים. אחיו של ארנסט, ג'ורג' ברייל מצא את פיסות הקרטונים עם סימני המזלגות, וראה כי יש בהם חוקיות. לאחר ימים של עבודה ברייל מצא כי כול סימן מסמל אות באנגלית וגילה כי בקרטונים היה כתוב "עשיתי קקי במכנסיים!!!!!!" (!!!!!I made some poo in my underpans). בעזרת אחיו, ג'ורג' גילה דרך לתקשר עם אוטיסטים וטיפולם דרך שיטה זו. כך נולדו הרפואה המשפטית וכתב הברייל. מאז הרפואה המשפטית התקדמה והפכה למקצוע של ממש.

ב - 1996 פרץ ויכוח בין "אגודת האנשים המגמגמים" (אהה"מ) לבין משרד החינוך עם להוציא את הרפואה המשפטית מתחום לימודי האוניברסיטה ולחסל את המקצוע לגמרי, בטענה כי "אנו לא ר.. רו..צי...ר...רוצי...רוצים ט..ט..טי... פול..לים שכאל..לה כ..כי ל..לא נ..ני..תן שה..גמ..גמ..גום ייש....יש..ישכח מהעו..ל..ם ו..ויכחד על י..י..ידי הרפו...רפואה המש..פטית". הויכוח הסער נמשך והביא למה שאנו מכירים כ"שביתת הסטודנטים המ...גמגמים".

עיקרי המקצוע

הרפואה המשפטית מתמקדת בעיקר בדברים הללו:

  • הגדרת הבעיה המוחית ואיתורה לאחר פתיחת המוח ושיחוקו בפינג פונג.
  • למצוא כיצד לטפל בבעיה
  • לירות באזור הפגום, כי לא מצאו דרכים רציונליות לטפל בבעיה.

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.