רפואה אלטרנטיבית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Osama binzona.jpg ערך זה מבוקש על ידי הרשויות של איןציקלופדיה!
ערך זה נולד מתוך בקשה של איןציקלופדיה בגלל היותו ערך פופולארי וסאטירי במיוחד. כן כן בטח, חרא של ערך, מי כתב אותו?! רק שנייה זה עדיין כותב? אהה ... אממ... לא אמרתי שום דבר! יופי של ערך! באמת!
Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
  • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
  • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
  • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
  • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
  • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיארפואה אלטרנטיבית או בשמה השני רפואה משלימה הינו מקצוע שלא דורש ניסיון, הסמכה או שכל, שנוצר עבור צעירים אשר נכשלו בכול מקצוע במכללה או באוניברסיטה.

פיתוח המקצוע

רפואה אלטרנטיבית התחילה כמקצוע עילי וחשוב במסורת הסינית, אשר הוגדר מאוחר יותר אצל הסינים כ"מקצוע השני בחשיבותו בכול הארץ" (המקצוע הראשון בחשיבותו היה הקיסר). למרפא האלטרנטיבי הובא אסיר שנידון לעונש מוות, והמרפא היה דוקר נקודות לחץ בגבו עם מחטים חדים בעודו קשור למיטה. לאחר שהסינים הוגלו מארצם בידי האמריקנים, חלק מין הסינים אשר באו לישראל הביאו איתם את הרפואה האלטרנטיבית. המקצוע משך הרבה מאוד צעירים והיווה במשך שנים למקום מפלטם של צעירים עצלנים שלא היה להם כוח לסיים תואר, ומפה הבדיחה המפורסמת: "אדם שהצליח בחיים הולך לאוניברסיטה. מי שנכשל באוניברסיטה הולך למכללה. ומיש שנכשל במכללה, הולך למכללה לרפואה אלטרנטיבית."

הצילו!!!

עיקרי המקצוע

עיקר המקצוע הינו לענות את הקורבן במגוון שיטות עד כמה שאפשר, ובו בזמן לשקר לקורבן כי טיפולים אלו עוזרים ל"רוחניות" שלו בשיטות כמו אלו:

  • צ'אקרות: המרפא המתלמד לומד כיצד לפתוח את הצ'אקרות של האדם שכביכול הוא אמור "לרפא", באכזריות ובברוטליות עם סכינים משוחזים וחדים ביותר.
  • דיקור סיני: (ראו ערך מורחב דיקור סיני) שיטה בת יותר מ - 2000 שנה והמענה ביותר. המענה המרפא דוקר את גבו של הקורבן בנקודות לחץ אשר גורמים להתפחלצויות כואבות במיוחד. ההסמכה היחידה שנדרשת בתפקיד היא להיות סדיסט מומחה
  • "צ'אי": משקה רעיל חריף ביותר אשר על פי דבריו של "המרפא" אמור לעזור לכם להתחבר לאנרגיות החיוביות שלכם. הצ'אי עשוי מסרפדים (הקרויים "עשבי מרפא") רעילים ופרחי צבעונית רעילים במיוחד. הצ'אי מעלה בצורה ניכרת ומשמעותית את מיצי הקיבה של הקורבן ובכך הקיבה בעצם, "שורפת" את הקיבה והאיברים הנמצאים לידה.
  • מדיטציה: מדיטציה היא עינוי פסיכולוגי רב שימושי אשר לדברי "המרפא" אמור להרגיע את הקורבן. כאשר הקורבן מתחיל את המדיטציה, המענה המקצועי גורו מחדיר מסרים סמויים במוחו של הקורבן, אשר מעודדים אותו להשתמש בסמים, לשלם להם הון תועפות ובין היתר, להרגע.

שן צ'יאן סונג

Attention niels epting 01.png אזהרה
איןציקלופדיה לא אחראית על כול נזק שייגרם מהשן צ'יאן סונג"שן צ'יאן סונג" הינה שיטה סינית עתיקה אבל מושלמת לחלוטין להבאת המשתמש בה ל"סידהה", רגש עלאי אשר בה מאוננות משימוש בשן צ'יאן סונג בלבד. השיטה פועלת כך:

שלום לכול הקורבנות המתנסים וברוכה הבאה לעולם המדיטציה. אנו היום נלמד על אחת השיטות המופלאות בעולם להגעה לסידהה: שן צ'יאן סונג.

ראשית כול, עלייכם להיות בעמדת הלוטוס. עכשיו הקשיבו לי טוב מאוד:

הנכם מרגישים עייפים...... הטוהר יורד עלייכם.....מוחכם ריק ממחשבות....אין מחשבות....אין מחשבות....... אתם רואים את המראים..... שומעים את הנשמעים...... מרגישים את המורגשים......הריחו את הריחות.......הורידו את החולצות....... ועכשיו הקשיבו לי: אתם מצייתים אך ורק לי!!!! אני שליטכם היחיד! אתם הולכים עכשיו לתת לי מיליון אירו במזומן!!!! אתם אוהבים אותי! אתם רוצים אותי!!!! מוהאהאהאהאה!!!!!!! מוהאהאהאה!!!!!

המדריך לרפואה אלטרנטיבית, פרק 7: שן צ'יאן סונג


ראו גם