מטרד החינוך

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Nurv.jpg ערך זה נשלט על ידי ארגון המורים,הסתדרות המורים ובני גורן
מומלץ מאוד:
  • לא לצחוק כאשר המורה מסתובב - יש לו עיניים בגב!
  • לא לצחוק\לגחך\להעביר פתקים בקריאת הערך - הוא את שלו כבר עשה!
  • לא להתפרץ לדברי חברך.
  • לא להיות שמח/מאושר או להביע כל רגש כל שהוא

כל מי שיעבור על אחד מהחוקים ישלח למשרדו של המנהל

".......................אההה! הבנתי! מטרד החינוך!חה חה חה!"
~ תלמיד ממוצע על מטרד החינוך
"הם מטרידים אותי!!!!"
~ בני סלע הצעיר על שיעורי בית

"צריך לשרוף את מטרד החינוך"

~כל אדם שפוי אי פעם

סרטוט המורה הראשון.

מטרד החינוך הנו מוסד ממשלתי סודי המתקיים בחשאיות כמחלקה בממשלה הישראלית. תפקידו הראשון של מטרד החינוך היה כמנגנון כלכלי סודי שנוצר כדי לספק הכנסת כסף סודית לקופת הממשלה, כאשר מטרד החינוך הוקם בשנת 1950 הכלכלה הישראלית התפתחה במהירות בעזרת השקעת כסף חכמה במפעלי גז, ספנות, נערות בורמזיות ומיץ תפוזים. כיום מטרתו העיקרית של המטרד היא לבדוק שיטות התעללות על תלמידי ישראל על מנת לשכלל את שיטות ההתעללות בילדים של מדינת ישראל.

היסטוריה

ההקמה

לאחר הוצאה לפועל של הסרטוט הנ"ל וזמן רב של פיתוח, זאת התוצאה.

לאחר הקמת מדינת ישראל בשנת 1948 נכנסה המדינה לתקופת צנע ומחסור כספי גדול, אז מנהיג המדינה באותה תקופה, דוד בן גוריון, שדאג ממצב המלחמה המתמשכת, החליט לפנות לעודד מנשה, איש תאוריות קונספירציה וטכנאי צעצועים חובב, ונתן לו תקציב כמעט מינמלי על מנת ליצור מנגנון ממשלתי שירוויח כסף.

הרעיון של עודד מנשה היה לבנות מרכזי "לימו"ד" (להרוויח ימבה מרשרשים ודולרים) שבו כמה מובטלים יוכלו לבלות את כל היום בתמורה למשכורת מינימום, להכריח את כל ילדי הארץ להשתתף במרכזים האלו שבהם הם יצטרכו לבלות את כל הבוקר ולשלם 4,000 שקל בשנה על כל ילד. עודד קיבל תקציב כדי להוציא את תוכניתו הזדונית לפועל, והקים את מרכזי הלימו"ד (שלהם קרא "בתי ספר") הראשונים בערי הענק הישראליות ירושלים, חיפה, תל אביב ומטולה.

לאחר שתושבי מדינת ישראל ה"חכמים" נפלו בתחבולותיו, הצליח מנשה להעביר עוד חוקים רבים ולהרחיב את רשתות מרכזי הלימו"ד שלו. לאחר מכן, החליט להעלות את התחבולה ברמה, והקים מרכזי לימו"ד משוכללים בשם תיכונים ברחבי הארץ והאריך את יום הלימודים הממוצע, מה שפינה את יומם של המבוגרים, שהלכו לעבוד בשוק הישראלי. אחרי המקרה תושבי ישראל הפכו למוטרדים ממטרד החינוך.

הפיתוח

לאור התקדמותה המרשימה של התוכנית, החליט מנשה שהגיע הזמן להרחיבה על מנת להגדיל את הרווחים, הוא החליט להקים חנויות ברחבי המדינה שימכרו "עזרי לימוד" (כגון מחברות, ספרים ומחקים מגניבים בחצי שקל!) במחירים מופקעים. הרווחים היו כל כך גדולים שמנשה החליט להעביר את התוכנית שלו לשלב הבא ושכר חבר טוב שלו, אהרון אספיס, לכתוב ספרים רבים בנושא "מתמטיקה" על מנת שיוכל למכורם במחירים מופקעים. בעזרתו של אספיס הצליח מנשה להקים את מוסדות הלימו"ד הגבוהים על מנת למצוץ עוד כסף מהחברה הישראלית.

לאחר ההתפתחות בעזרת התיכונים, החליט מנשה להעלות את המנגנון לרמה גבוהה אף יותר, והחליט להקים מוסדות לימו"ד גבוהים. שבהם אימנו עבדים צייתנים לשוק הישראלי. מוסד הלימוד הגבוה הראשון היה הטכניון ששירת באותה תקופה כסניף בת של האוניברסיטה העברית, שכידוע, באותה תקופה לא הייתה מוסד להשכלה גבוהה (ולמען האמת גם לא היום).

בנוסף לעזרי הלימוד, תכנן מנשה לאמן חיילי אליטה מיוחדים על מנת לנהל את חיי הילדים ולהעביר לתוך מוחם מסרים קומוניסטיים תת-הכרתיים.

המכירה

לאחר מספר שנים, הגיע למטרד החינוך נער צעיר בשם בני גורן, שטען שהוא מסוגל להעלות את מספר מכירות הספרים במהירות, וכל מה שהוא רוצה בתמורה זה אחוז מהרווחים, מנשה החליט שהעסקה טובה והסכים לה. גורן החל לפרסם ספרי ענק שמנים וכבדים שהילדים יצטרכו לסחוב לבתי הספר כל יום וללמוד מהם (מה שגרם לבעיות גב אצל רבים והכניס כסף גם למוסדות הפיזיותרפיה שעבדו בשיתוף פעולה עם מטרד החינוך). לפי מספר טענות, הספרים של גורן מיוחדים מאוד בכך שנמצאים בהם לחשים להרדמה, רצח, וזימון שדים.

ההתעללות

לאחר עזיבתו של בניח גורן את המטרד, מטרד החינוך התחיל להפסיד כסף וראש הממשלה הציע לסגור אותו. על מנת לשכנע את ראש הממשלה שיש עוד צורך במטרד החינוך, יצרה שפרה חינוך מנכל"ית חינוך פונקציה חדשה למטרד. היא לקחה שיטות התעללות שיעילותן עדיין לא הוכחה ובדקה אותן על תלמידי ישראל. הניסוי הצליח וצה"ל התחיל להשתמש באותן שיטות. ראש הממשלה הבין שיש צורך במטרד החינוך והחליט לא לסגור אותו. בימים אלו בודק המטרד שלל שיטות עינויים חדשות

כיום

מטרד החינוך עדיין מתפקד כמנגנון להכנסת כסף, אך לאחר פיטורו של עודד מנשה בשנת 1998 שרים רבים של מטרד החינוך, שלאחרונה הצליח להכנס לממשלה בתור משרד מטרד החינוך, החליטו לקצץ בכמות הכסף המשלמים לעובדי המנגנון, המכונים "מורים" (מלשון מורע), לצערם הרב של מנהלי המנגנון, המורים לא התלהבו מהקיצוצים בתשלומי השכר שלהם והחלו "לשבות" ו"למחות", שני מונחים לועזיים שרק לאחרונה החלו להופיע בשפה העברית. ככל הנראה, השלב הבא במנגנון מטרד החינוך יהיה הוצאה להורג של כל המורים (יש!!שקט!!11) והחלפתם ב"בוטמורה 2000", המצאה חדשה שיצאה לשוק בצפון אמריקה.

פרויקטים ידועים

המש"צ

ערך מורחב – מש"צ

המש"צים (מכונות שליטת הציבור) הנם זן מיוחד של סייבורגים בעלי אינטליגנציה מלאכותית הנשלטים על ידי טכנאי הרובוטים הממשלתי העובד ברוב מבתי הספר בארץ [הקרוי "מורה לשל"ח" (שיטור לאומני חדש)] שמטרתם לעודד את שפני הנסיון במוסדות הלימו"ד להשתתף בפעילויות אחרי בית הספר כגון: חוגים, עזרה לזולת, הפעלת מכשירי ריגול וקישוט הכיתה. פרויקט המש"צים היה הצלחה מסחררת ולאחר ציוד המש"צים בשירים מזעזעים (ע"ע מקבץ שירי מש"צים אזהרה! לא לבעלי לב) הצליח מטרד החינוך ליצור נשק התקפתי נסתר ומפוזר המוכן לפעול בלחיצת כפתור במקרה מתקפה של קנדים.

המד"צ

המד"צים(מכונת דיכוי הציבור) הינם הגרסא השניה של המש"צים, בזמן שהמש"צים נוצרו על מנת לשמור על הסדר על פי חוקת השל"ח, כמו משטרה חשאית למעשה, המד"צים נוצרו על מנת לשטוף את מוחם של ילדים תמימים וקטנים, לדוגמאת קייטנות הקיץ ופעילויות אחרי בית הספר, על מנת שכשהילדים הזכים יגיעו לאחד ממוסדות הלימו"ד השטיפה המוחית שעברו בילדותם תגרום להם לציית לממונים עליהם.

הטש"ש

לאחר ההצלחה חסרת התקדים של המשולשים, המרובעים התגייסו להקים את ט"ששים (טיגריס לשליטה שפירה), לא לפני שביטאו אותו באמצעות פונקציה מעריכית אי־רציונלית מנוונת (קו ישר). זאת במטרה להביא לשליטה מלאה בכל נושאי המתמטיקה, חדוו"ה, טריגונומטריה וכיוצא בזאת. מטרד החיוך חינוך, הנלהב מהרעיון, הוציא זאת לכל ספרי הלימוד ואף הוציא חוק כי טש"ש לעולם לא יקיים חוקי מקבילית, מלבן או כל מרובע ידוע אחר לגיאומטריה.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על משרד החינוך.