השואה

From איןציקלופדיה
(Redirected from שואה)
Jump to navigation Jump to search
Tzutzu.png הודעה לציבור הפלצנים:
פלצנים יקרים, הרשו לנו:
  1. זאת פשוט בושה!
  2. הגזמנו לגמרי
  3. לאן הידרדרנו?
  4. עברנו כל גבול
  5. לכל שומרי הסביבה, פלוצים רק מגדילים את החור באוזון.

תודה.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם השואה, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
כפי שניתן לראות, דגל מדינת ישראל כולל לפחות ארבעה סימני שיוויון, כתגובה לנסיונו של היטלר להסוות את סימן השיוויון באמצעות תורת הסוואסטיקה (מתימטיקה הסוואתית) שפיתח.
"הדבר הטוב ביותר שקרה פעם לקריירה שלי"
~ בנימין נתניהו על השואה
"זה היה בצחוק, לא התכוונתי"
~ אדולף היטלר על השואה
"הכניס לי בוכטות האירוע"
~ סטיבן שפילברג על השואה


השואה היא פעולת התחשבנות שהגה הפסבדו-מניאק אדולף היטלר בתקופת מלחמת העולם השניה לאחר שלא הצליח לשרטט נקודה במבחן קבלה לבית ספר בצלאל. מדענים רבים ניסו להפריכה במשך השנים, ביניהם החשבונאי הדגול אבו-מאזן שניסה במסגרת התזה האוניברסיטאית להפעיל את כישורי האיזון הוירטואוזים שלו להוכיח שהשואה מסוגלת להתבצע רק בין נקודות ציון ("ציונים") לנקודות מפולשות ("פלשתינים"), ושכל נסיון אחר לבצע השואה למעשה לא יכל להתבצע מעולם. מדען נוסף שניסה להפריך את קיומה של פעולת השואה הוא הוגה הפסיון האמריקאי מלווין גיבסון, שמחקרו התבסס על התזות של טקילה ווודקה; לטענתו, השואה היא פעולה אגוצנטרית ויכולה להתבצע רק על עצמה, כלומר ניתן להשוות אירועים אחרים לפעולת השואה אך פעולת השואה המקורית איננה שוה דיון כלל בפני עצמה. לאחרונה נדרש גם המומחה לפיזיקה גרעינית אחמדניג'אד הפרסי לבעיה, והוא אסף סביבו את כל המוחות הגדולים של ימינו לועידה מדעית לחקר השואתי של השואה. בין החוקרים היו מספר מדענים מאוניברסיטת נטורי-קרתא לבעלי פיגור שכלי בלתי הפיך.

כיום, המדענים מכחישי השואה אינם נלקחים ברצינות ורובם ככולם שייכים לשדה החשבון האינפנטילי. אך השואה היא עדיין פעולה שמנוצלת היטב על ידי חשבונאים רבים, כמו למשל חוקרי החוג הימני הרדיקלי הישראלי שמבצעים פעולות השואה למטרות הסתת גורמים קיצוניים מרוקבים.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על השואה.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא השואה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.