גרמניה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Believing-5203.jpg בס"ד

געוואלד!!!
ערך זה הינו עוכר ישראל.
ערך זה עוכר ישראל מפני שהוא

  • תומך בהתנתקות ובהתבוללות
  • תומך בקום מדינה פלסטינית
  • מחולל שבת וחג
  • צוחק על דוסים
  • צוחק על התורה
  • צוחק

כותב ערך זה הוא מייסר אשר יביא על עם ישראל חורבן מחלות ודרעק והוא ייסקל באבנים מחר אחרי תפילת שחרית. השם יקום דמו של כל הצוחק מערך זה.
לערכים עוכרי ישראל נוספים, לחצו כאן.

אזהרה - נאצים!
ערך זה מכיל תכנים ו/או שטיפות מוח נאציות, ונאסר להפצה במדינת ישראל בהתאם לחוק איסור השימוש בסמלים וכינויים נאצים. כל הקורא ערך זה נידון לשלוש שנות מאסר.
"או כן זה טוב !"
~ שבתאי צבי על גרמניה
הרייך הרביעי של דולף
דגל גרמניה סמל גרמניה
דגל גרמניה סמל גרמניה
מוטו לאומי עד 1945: "להרוג כמה שיותר רוסים ויהודים" מ-1945 ועד 2014: "דולף הוא הצדק" מ-2014: "להרוג כמה שיותר ברזילאים"
המנון "שיר היודנראט"
יבשת אירופה
מיקום גרמניה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

נאצית, ברייל, טורקית

עיר טקילה

שוואנסטאגריה

העיר הגדולה ביותר

נהרסה ע"י בעלות הברית

משטר

נאצי

ראש המדינה

דולף ממפלגת העורבים

צפיפות אוכלוסין

עובדים להרחיב את זה...

מטבע

שרדר חדש

אזור זמן

GMT +2

סיומת אינטרנט

jewwatch.gr

קידומת

בס"ד (בסיידה דולף)

"מה אתה אומר... הם שולטים בכל כלכלת העולם? אז מה עושים בקשר לזה?"
~ שיחה בין שני גרמנים ב-1936
"יא(Ja) אללה! "
~ טרוריסט מנסה להתחזות לפליט מוסלמי בגרמניה.


גרמניה היא ארצם הנצחית של זוללי הנקניקיות,נאצים, אנטישמים ועוד אנשים מוזרים מכל רחבי אירופה.

היסטוריה

גרמניה היא גם כינוי לאחד והיחיד אדולף היטלר החנבץ היחיד במינו. אדולף היטלר הידוע גם בכינוי החנבץ. נולד בקתדרלה להורים נזירים בשם אלה פוגצ'ובה ולחסן נסראללה. כשהיטלר היה בגן, כל הילדים קראו לו מפוצץ טילים בזין. כל יום זה היה כך עד שהיטלר הפסיק לחשוב כמו מפגר והמציא את הלוגר, אקדח היחיד במינו שהיטלר השוויץ כל הזמן שהוא יורה בתחת של הילדים המטומטמים. גם בגננת המפגרת הוא ירה. אבל מרוב שהגננת הייתה נורא מפגרת היא שכחה שיש לו אקדח. כשהיטלר היה בבית ספר היה לו מורה בשם מיכאיל קלשניקוב. החבר היחיד שהיה לו זה יוסיף סטלין. כל הזמן שהיטלר היה מגיע לבית ספר היה רואה את סטלין והיה שואל את עצמו למה לו יש שפם ולי אין? למחרת הגיע היטלר לבית ספר ושיחק עם סטלין קרבות המטומטמים 2. ילד בשם אחמדינג'אד ראה אותו משחק עם סטלין וישר קרא לשולייה הקרויה בשם מחבלים מתאבדים. היטלר לא הסכים עם דרישותיו של קלשניקוב וניסה להרגו. מכיוון שהיטלר שכח את המחסנית בבית, הספיק קלשניקוב לברוח והתחבא באחד הבונקרים. מאז מקרה זה לא ראו אותו יותר.לאחר חטיבת הביניים ברח היטלר לגרמניה. כשהיטלר היה בצבא הדבר היחיד שהוא היה עושה זה להשתין בישיבה. מי שלא הסכים עם דרישותיו של היטלר בצבא, הרג היטלר עם הלוגר. כשהיטלר עלה לשילטון הוא אמר לחברו סטלין: אני לא צריך אותך יותר. היטלר אמר לכל חייליו לכו ותיפסו את סטלין ותהרגו אותו. סטלין הצליח ליברוח לרוסיה ונהייה שם לנשיא. היטלר ראה שהמפלגה של סטלין מתקדמת יותר משלו. הוא התחיל ליצר נשק כמו הפנצרשרנק,mp40,stg44 ועוד כל מיני זבלים אחרים שאחרי 30 שנה זרקו אותם לפח וזאבים אכלו אותם. מתברר שהנשקים האלה לא היו יפים וכל הזאבים מתו. סטלין התקדם בשלו והצליח ליצר את ppsh41 ,pps43, DShK ועוד כל מיני נשקים בעלי מחסנית רחבה. היטלר זכר שבילדותו לסטלין היה שפם ולו לא היה אז הוא הדביק לעצמו שפם. היטלר פתח במלחמה וגם סטלין הצטרף אליה אחרי 4 שנים. לאחר שהתחילה המלחמה הצטרף גם קלשניקוב והמציא את אנטי היטלר הקרוי ak-47. אחריי המלחמה היטלר התאבד בבונקר. הרוסים נכנסו לבונקר של היטלר וראו את גופתו וראו לידו בירה. גם הביאו את 3 הגרמנים שישבו איתו ואמרו להם להגיד מה היטלר אמר לפניי שהתאבד. 3 המטומטמים חסרי השכל אמרו שהוא אמר משאלה אחרונה שהוא רוצה לשתות בירה וגם בזכות זה הומצא בגרמניה חג הבירה על שם הטיפש אדולף היטלר. לצערינו גם סטלין מת ומאז ועד היום הם רבים למי יש את הזין הגדול ביותר. קלשניקוב עדין לא נפטר אבל קיבל 32 מדליות על טיפשות ההמצאה ak-47 שעד היום משתמשים בו.

איפיונים גזעניים

הגרמני הממוצע שותה בירה.

האומה הגרמנית משתייכת לקבוצת העמים האריים. הגרמני המודרני הם טיפוס אפרפר. כתוצאה מהתיעוש הנרחב במדינה גוון עורם של הגרמנים החדשים מזכיר עופרת. כתוצאה מעליה ברמת העופרת באוויר, מרבית המדינה אינה שפויה.

הגרמנים, אשר חיים על אחת האדמות העשירות ביותר בעולם, במחצב ה"רוע", מקבלים מנות רוע אלה בתזונה החל מינקותם. לכן התנהגות כמו שחיטת ילדים קטנים יותר ושנאה לזרים היא התנהגות רצויה ואפילו מקובלת.

עם זאת, הגרמנים החדשים לא פוגעים ביהודים. שנים של בושה גרמו לגרמנים לפתח פוביה מיהודים והם נוהגים ללכת בתוך תעלות הביוב באם יהודי עובר על פניהם.

תרבות

מרבית התרבות הגרמנית מתרכזת סביב אלכוהול וסקס. למרות שבימינו אחוז הגרמנים ההטרוסקסואלים פוחת ואחוז ה"גאים" עולה . מדענים מעריכים כי האשה הבלונדינית הגרמנית מסרטי הפורנו תוחלף עוד 50 שנה בגבר בלונדיני.

דמוגרפיה

אוכלוסיית גרמניה הומוגנית מאוד, וכ-99 אחוזים מתושביה הם גרמנים ארים מגזע טהור. בנוסף להם חיים מעט טפילים במדינה הנקראים JUDAN (יהודונים), אולם מומחים מעריכים כי עד שנת 2010 ייפטרו הארים מטפילים אלה.

גרמנים מפורסמים

ההמנון הלאומי הגרמני

נא לקום (ולגהק מהבירה והנקניקיות כמובן!) לשירת ההמנון:
425

gl:Alemaña