שיחת משתמש:ינון/ארכיון 7

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

למעלה בצד שמאל בסרגל הכלים

פאי - שיחה - Yours truly 22:03, 22 באפריל 2008 (UTC)

אתה לא חושב שהערך בוב הבנאי מוגזם קצת? ‏פאי - שיחה - Yours truly 22:07, 22 באפריל 2008 (UTC)
אני רגיל שהוא נמצא יותר מוקדם ממך באתר פשוט... [: ראית את בוב? ‏פאי - שיחה - Yours truly 22:31, 22 באפריל 2008 (UTC)
אם אתה עושה עבודה שלא שלך תעשה אותה טוב לפחות..... מה עם וואליד בדיר? ‏פאי - שיחה - Yours truly 22:33, 22 באפריל 2008 (UTC)
לא משנה... [: ‏פאי - שיחה - Yours truly 22:34, 22 באפריל 2008 (UTC)

אני ממליץ לך לעשות מה שאני עשיתי עם הארכיון שלי בעקבות חוויה שחוויתי בארכיון שלך... אני שמתי קישור גם לדף השיחה שבשימוש עכשיו וגם שמתי את זה בארכיון. בגלל שאני חיפשי משהו בארכיונים שלך ואני רציתי לנווט בינהם אבל זה לא היה אפשרי אז הייתי צריך לחזור אחורה כל הזמן ואז היה מעצבן אז אני ממליץ לך גם לשים בכל הארכיונים שלך את זה. בקשר לזה... כדאי שתעביר גם את הדף הזה לארכיון, זה מתחיל להיות מיגע להגיע למטה [: ‏פאי - שיחה - Yours truly 22:37, 22 באפריל 2008 (UTC)

מחיקת הערך בני גורן

אתה יכול להסביר לי למה מחקת לי את הערך?.. (בני גורן)

Drollf 15:53, 23 באפריל 2008 (UTC)

הערך היה פוגעני.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 16:25, 23 באפריל 2008 (UTC)
שלום ינון. אני ופאי ניהלנו דיון ערוך לגבי המחיקה, תוכל לראות אותו בדף המשתמש שלי, שאין לי מושג איך ליצור קישור אליו חוץ מהחתימה שמופיעה בסוף הפסקה הזו.. בקיצור, אני חושב שהמחיקה היא שגוייה, מכיוון שלא התקיימה הצבעה לפניה, ושלא רק הערך "בני גורן" הוא ערך פוגעני. גם ג' יפית, שבתאי צבי, טל מוסרי, ואפילו אולמרט, פרס, ויצחק רבין הם ערכים מעליבים ו"פוגעניים" מאוד. (שלא נדבר על השואה). לדעתי, זה שלבני גורן יש זמן להתלונן באתר הזה על כל מי שכותב עליו שהוא חנון או שהוא ישב בכלא, לא אומר שצריך למחוק את הערכים. תחשוב מה יקרה אם פתאום מישהו יספר לג' יפית על האתר הזה, והסוכנים שלה ידאגו שהמילה ג' יפית לא תופיע בשום דף באתר... זה פשוט לא בסדר למחוק ערכים שפוגעים באנשים, כי זה הרעיון באיןציקלופדיה, כלומר, לא על כל נושא אפשר לכתוב ערך סאטירי מצחיק בלי להשמיץ אותו אפילו פעם אחת. אני חושב שלמחוק את הערך זו פשוט שגיאה, ושאתם לא חושבים חכם. אני לא מבין למה כתוב בכל סנטימטר מרובע באתר הזה שהוא הומוריסטי ושאסור לקחת כלום ברצינות, אם אנשים כלכך נעלבים... פשוט טמטום... תחזירו את הערך שלי, ותמחקו אותו רק אחרי הצבעה (שתתקיים רק אם מישהו יתלונן) ואני לא זה שכתב את הערכים הקודמים, אז אין לי מושג וקשר לסיבה שבגללה מישהו התלונן עליהם. תחזירו את הערך שלי!!!! (אחרי יום שלם שכתבתי אותו, ואפילו לא הספקי לשמור אותו במחשב, כבר מחקתם אותו בלי להודיע מראש...)

Drollf 10:24, 25 באפריל 2008 (UTC)

אני

יוצא לחופש לשבוע. תמחק בבקשה את גיאומטריה, אזהרתי את הכותב. אני גם מבקש ממך להגיב בדיון החדש שיש באקספרסו בר של דניאל. להתראות. ‏פאי - שיחה - Yours truly 20:23, 26 באפריל 2008 (UTC)

למה אתה מתכוון החשכת האתר?

שלא יכלו לערוך בו או שהיה צבעים יותר שחורים באתר? ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 14:10, 27 באפריל 2008 (UTC)

שהאתר, על כל דפיו יהיה סגור לקריאה או כתיבה. מדובר באתר הומוריסטי, וככזה ראוי שיהיה סגור לחלוטין.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:55, 27 באפריל 2008 (UTC)
עכשיו מאוחר מידי לבקש מויקיה כי הם מתחברים לעיתים רחוקות. ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 10:44, 28 באפריל 2008 (UTC)
אבל יש לי רעיון אחר, נעשה שהדף הראשי יקשר לאיזה דף שיבקש מהמשתמשים לא לערוך את באתר ולהכנס עליו. חוץ מיזה לא נראה לי שלמשתמשים היה מצב רוח בכול מקרה ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 10:47, 28 באפריל 2008 (UTC)
אתה מתכוון שאתה רוצה להחליף את הדף הראשי בכרזה ליום השואה מטעם האתר, ואתה מוזמן להכין אחת כזו. בכל אופן תכתוב בכרזה ברמז שמי שיערוך באתר ביום השואה ישקלו מפעילי המערכת חסימה נגדו. הכוונה מ30.4 בשעה 7 בערב ועד 1.5 בשעה 8:30 בערב.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 10:52, 28 באפריל 2008 (UTC)
תוסיף תמונה מוגדלת עשל נר זיכרון שתוכל להעלות מויקיפדיה.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 10:53, 28 באפריל 2008 (UTC)

תקשיב

אני לא היה פה עוד מאט, תדאג לעמוד הראשי ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 18:36, 29 באפריל 2008 (UTC)

מחיקת ערך

למה מחקת את הערך "אלוהים" ?

כי זה לא נושא שצריך להיות עליו ערך סאטירי. יש גבול לכל תעלול.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 22:32, 29 באפריל 2008 (UTC)

עמוד ראשי

אתמול בטעות חשבתי שהיום יום חמישי, היום גילתי שלא... ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 12:20, 30 באפריל 2008 (UTC)

נזכרתי

למה לא הצבעתי. אני מתנגד בתוקף לזה שלא יתנו למשתמשים לא ותיקים להציעה ערכים (כמו שכתוה בדף עצמו) ובמקרה של תיקו אז ינצח הערך ה"ותיק" יותר, אם ערך הוא טוב אז זה לא משנה מתי עשו אותו. ‏פאי - שיחה - Yours truly 18:07, 1 במאי 2008 (UTC)

אז מה נעשה במקרה של תיקו? יש לך איזה רעיון אחר? וההצעה הרישמית לא טוענת שרק משתמש ותיק רשאי להציע ערך אלא שרק משתמש ותיק רשאי להצביע, אתקן בsitenotice.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:11, 1 במאי 2008 (UTC)
אז שהיו 2 באותו מקום. נגיד היה כתוב "ערך זה זכה בתחרות ... יחיד עם הערך שמעון פרס". ‏פאי - שיחה - Yours truly 18:26, 1 במאי 2008 (UTC)
ומי מהם יוצג בעמוד הראשי? חוץ מזה אינני רשאי לשנות כרגע את ההצעה, סגירת ההצבעה=לחכות שבוע=תהיה תחרות אבל לא נוכל להציג את הערך בעמוד הראשי במקום ערך מופלץ. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:34, 1 במאי 2008 (UTC)
אפשר להציג אותם שבועיים ואני חושב שבגלל דחיפות ההצבעה, אפשר "לעבור קצת על חוקים" פשוט תשנה ואז נגיד לדולי לראות את זה ולשקות את הצבעתו. ‏פאי - שיחה - Yours truly 18:44, 1 במאי 2008 (UTC)
אוקי., איןציקלופדיה אינה מדינה... איפה פאי שאני מכיר?‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:48, 1 במאי 2008 (UTC)
אני לא מבין מה הבעיה? וחוץ מזה אם יש בעיה עם ההצבעה אפשר לבטל אותה. זה כמו שדניאל אמר, לא צריך חקיקה לכל דבר. כבר הוחלט על החוקים באקספרסו בר. ‏פאי - שיחה - Yours truly 18:50, 1 במאי 2008 (UTC)
התפיסה שלי היא כזו: כל דבר שלא סותר חוק קיים יכול להיות ע"י דיון בלבד. החק המוצע סותר חוק קיים בכך שהערך שצריך להיות מוצג בעמוד הראשי לא יהיה מוצג בו ויפנה את מקומו לערך הישראלי ביותר, בו במקום בלאגן הזה, תצביע בעד ההצעה ותדאג ע"י הצבעתך בתחרות עצמה שלא יהיה תיקו במקום הראשון...‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:54, 1 במאי 2008 (UTC)
אוקיי, אבל אם כבר אז שאתה תעשה את זה. בתור מישהו משפיע באתר. תצביע אחרון ותקבע מי המנצח. אני לא רוצה שזה יפול עלי. ‏פאי - שיחה - Yours truly 18:58, 1 במאי 2008 (UTC)
כל אחד רשאי להצביע על עד 3 ערכים ולא רק ערך אחד. תודה על המחמאה אבל זו תחרות ולא משחק מכור, אוי ואבוי לאתר אם גרביל, אני או אובונטו נחליט מי ייבחר, בפרט שאחד המועמדים הוא ערך שלי (ד"ר פלאפל). אבל בוא נקווה שלא יהיה תיקו, ואם יהיה, הערך הפחות ותיק יהיה מקום שני וגם יוצג בעמוד הראשי, זה לא כ"כ נורא...‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:09, 1 במאי 2008 (UTC)
זה בדיוק מה שאני אמרתי! שאם, נניח, ואני אקבע מי יהיה מקום ראשון ומי שני זאת תיהיה דיקטטורה. אני אצביע בעד אבל אני לא סימפטי בקשר לזה... ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:14, 1 במאי 2008 (UTC)
בקשר למה שאמרת בדף של ההצבעות, אני חשבתי על זה אבל זה לא הכרחי שהפקחים יהיו ב"אותו ראש" של המפעיל שלהם, אבל בכל מקרה תשכח שאמרתי את זה בכלל. בקשר להיותי מפעיל, בתור אחד שנמצא פה לא מעט זמן, אני יודע את הדברים האלה ותאמין לי שלא עברה אפילו מחשבה אחת בראשי למינוי למפעיל בשלב זה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:19, 1 במאי 2008 (UTC)
בלי קשר לאם עברה בראשך, זה עבר בראשי, חשבתי השבוע האם להציע לך להגיש מועמדות ואח"כ הבנתי שאתה צריך עוד קצת ניסיון. דווקא הרעיון הזה של חוק הפקחים יצא טוב- ככה משתמש יתרגל לסמכות מסוימת ולא יהפך בן לילה ממשתמש רגיל למפעיל. מה שכן, הייתי מעוניין שתהיה אפשרות להטיל הגנה על דפים ברמה שגם פקחים (טכנית=בעלי הרשאות שיחזור מהיר) יוכלו לערוך, אבל משתמשים אחרים לא. ככה היה אפשר את דף החוקים והנהלים לתת גם לפקחים לערוך, וכן את דף מופלצי העבר, ואולי גם את העמוד הראשי. לא צריך הצבעה למהלך כזה, צריך אבל לבדוק עם wikia האם יש בכלל אפשרות טכנית כזו.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:27, 1 במאי 2008 (UTC)
אני בעד דפים שיוכלו לערוך גם פקחים, צריך לבדוק את זה, סוזה יכול בטח. בקשר לדיון של דניאל בקשר למדריך:דרגות אני חושב שיש משהו אבל הוא מאוד מאוד מאוד מגזים. לפי דעתי פשות צריך לשנות לזה את השם בשביל שזה לא יהיה כזה "מרתיע". באותו נושא אני חשוב שמכייון שהדף של איןציקלופדיה:אכיפה לא ממש עוסק באכיפה עצמה אני חושב שצריך לשנות לדף את השם לאיןציקלופדיה:פקחים שבו גם אפשר לכתוב עליהם קצת (כמו בדף של מפעילי המערכת, שדרך אגב, למה הורדתם את הקישור שלו מהדף הראשי?). ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:50, 1 במאי 2008 (UTC)

מה דעתך על..

מה דעתך על הארגון למלחמה בצנוברים מרושעים בשם נחום שרוצים לגנוב לך את הנשמה? אני חושב שצריך למחוק את זה ומחקתי את זה כבר, אבל הכותב מתעקש לכתוב את זה ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 11:00, 2 במאי 2008 (UTC)

לא

נראה לי שהבנתי את העיקרון של זה... אז כל אחד כזה יצטרך לכתוב כמה גרסאות של הדף שלו? אני לא מבין... ועדיין לא ענית לי על מה שכתבתי למעלה בקשר לשינויי השמות. ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:03, 2 במאי 2008 (UTC)

לא, רק רציתי להראות לך את הערך החדש שלי, שצוחק על הכאב ראש שגורמות המערכות לניתוב שיחות...‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:10, 2 במאי 2008 (UTC)
בקשר לשינוי השמות: בכל הויקים שאני מכיר יש דף עם ההיררכיה, גם בויקיפדיה. בויקימילון (כמדומני) לשם נרשמתי לפני כמה ימים יש דף עם פסקה בשם "היררכית הויקימילונאים" או שאולי זה בויקיציטוט? אולי נחליף למדריך:היררכיה? אבל זה נשמע יותר גרוע, לא נראה לי שיש בעיה עם זה, בקטנה, עודף הדיון על זה רק מפריע יותר ממועיל. אין לי בעייה לפתוח את דף האכיפה לכמה ימים, תערוך אותו כראות עיניך, עם שילוב הומור כמו באיןציקלופדיה:מפעיל מערכת, ובתנאי שיעמוד בדרישות שנקבעו לדף בחוקים ונהלים. על שינוי השם כדאי שנעשה דיון בדף השיחה של הדף. בברכה,‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:10, 2 במאי 2008 (UTC)

זה

לא מוצא חן בעיני מה שעשית ב-HOT אני מבקש שתסביר למה עשית זאת. ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:46, 2 במאי 2008 (UTC)

בכדי א)שתהיה הפניה לאיןציטוט הרי גם בויקיפדיה לא מביאיםציטוטים בכזה אורך- מעבירים אותם לויקיציטוט. ב)להתחיל להחיות את המיזם של איןציטוט, דרושים העברות נוספות, לא פתחנו את המיזם הזה בשביל שיישאר ריק והכל יהיה במרחב איןציקלופדיה, לא ככה?‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:50, 2 במאי 2008 (UTC)
זאת הייתה רק דוגמא. אין צורך להעביר את זה לכותרת בפני עצמה ועוד בטח שלא כערך בפני עצמו ועוד בלי לשאול או בכלל להודיע לכותב הראשי של הערך. זה בדיוק מה שעשיתם ל"הרהורים". ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:48, 2 במאי 2008 (UTC)
יש מיזמים נוספים שצריך לפתוח: איןרשימה, איןחדש (כמו הדיון באקספרסו בר), איןטקסט (טקסטים מפוברקים), איןספר (ספרי לימוד מפוברקים). ולעזאזל למה לא מבטלים את המיזם שלמה ארצית? הוא לא שייך לאתר הזה בכלל! שיפתחו ויקי סאטירי חדש בשבילו, אנחנו פארודיה על מיזמי ויקימדיה (ויקיפדיה ואחיותיה).‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:54, 2 במאי 2008 (UTC)
אני לא רואה את זה כתירוץ. אני חושב שלפני שעושים משהו "מייג'ורי" לערך אז כדאי ורצוי להודיע על כך ולשאול מה דעתו של הכותב הראשי ובכלל אם הוא פעיל אז יותר טוב. אני לא הבנתי בכלל את העיקרון של איןציטוט כרגע. הרעיון המקורי היה שלי ובכלל לא התכוונתי לזה שתקחו מערכים דברים שאולי קשורים ותשימו אותם שם. מה שהעברת מהוט הייתה דוגמא למשחק שיש שם אם תשים את זה בכותרת חדשה לא רק שלא יבינו שזה מתקשר גם אין לי (בתור הכותב של זה) קרדיט בכלל! אני מצטער שאני כזה אבל זה ממש מעצבן אותי. ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:57, 2 במאי 2008 (UTC)
אני מתנתק עכשיו (שבת,אני דתי) אבל נדבר על זה אחר כך, בינתיים תעשה מה שנראה לך. נקיים אח"כ דיון באקספרסו בר מה הגבול בין המיזמים. שבת שלום,‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:59, 2 במאי 2008 (UTC)
אני דורש (שזה מבקש רק יותר זועם) שתמחק את איןציטוט:HOT ותשנה בחזרה את הרהורים לשמו המקורי. אני לא רואה שום סיבה להעביר לפרוייקט שעדיין לא קיים דברים שלא בטוח שמתקשרים אליו בכלל. שבת שלום. ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:03, 2 במאי 2008 (UTC)

אתה

יודע איך אני מסיר למשתמש הרשאות מפעיל מערכת אחרי שאני מינתי אותו למפעיל??? RaymondAK-47 07:35, 3 במאי 2008 (UTC)

אין

טעם לפתוח את איןציקלופדיה:אכיפה לעריכתו של הציבור הרחב עדיין. פתחתי על זה דיון. אם לא יהיו מתנגדים לכן אז נשנה את השם ונכתוב שם. ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:26, 3 במאי 2008 (UTC)

7 דברים

1. לא הגבת עדיין בקשר למחיקה של הדברים שכתבתי שהעברתם לאיןציטוט.

2. עדיין לא ענית לי למה פתחת את איןציקלופדיה:אכיפה לעריכה אם הדיון על זה עדיין פועל.

3. למה הורדת את רמת האבטחה של חלק מהדפים לרמה שבה גם פקחים יוכלו לערוך אותם/חלקם בעוד ההצעה על כך עדיין לא עברה.

4. אני רוצה שתראה את ההצעות שהעלתי באקספרסו בר.

5. למה הורדתם את הקישורים לדף של מפעילי המערכת והמצטיינים מהסרגל בצד ימין?

6. הערך תתרן אף פעם לא נבחר להיות מופלץ. משתמש:Cleanedharry הוסיף את התבנית בגלל שכך סתם נראה לו. אתה יכול לעדכן את הרשימות שהוא לא מופלץ יותר. תודה.

7. ולבסוף, תמחק בבקשה את עוף, הזהרתי את הכותב.

שיניתי, זה עובד, אחרי שתראה תשנה בחזרה, מה עם כל שאר השאלות ששאלתי? ‏פאי - שיחה - Yours truly 13:58, 4 במאי 2008 (UTC)

פאי - שיחה - Yours truly 12:28, 4 במאי 2008 (UTC)

לא צריך להעביר את זה למופלצי העבר. זה בעיקרון אף פעם לא נבחר להיות מופלץ... מ-ה ע-ם כ-ל ש-א-ר ה-ש-א-ל-ו-ת ש-ש-א-ל-ת-י א-ו-ת-ך ? ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:09, 4 במאי 2008 (UTC)
צריך, להסיר מתחילת הרשימה ולהעביר לסוף הרשימה.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 14:38, 4 במאי 2008 (UTC)
אחרי שתענה לי תחסום בבקשה את אורח 84.108.73.132 ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:12, 4 במאי 2008 (UTC)
אתה בלבלת אותי, אני לא מבין מה אתה רוצה ממני. כשתחליט לענות גם על השאלות האחרות שלי אז תודיע לי. ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:44, 4 במאי 2008 (UTC)

בינתיים

עשיתי עמוד ראשי לאיןמילון. דולי 18:31, 4 במאי 2008 (UTC)

ותעשה טובה לגלגלת של העכבר שלי ותארכב כמה הודעות.